Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 07, 2007 1:04 pm 
Doświadczony farmer

Wykopmy go, to się nie zacznie!

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 11, 2007 8:51 am 
NoLife

jak ja nie zaczne to sie nie zacznie

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 11, 2007 5:46 pm 
Farmer z taczkami

no to sie zaczelo! :wink:
Birkart

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 11, 2007 7:52 pm 
Pr0 Farmer

To kto zaczyna?

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 25, 2008 4:40 pm 
Wanna-Be Farmer

hej jak mam ta gre sciongnoc na kompa :?: :?: :?:

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 25, 2008 6:49 pm 
Doświadczony farmer

moze nie sciongaj ?

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 25, 2008 7:23 pm 
Początkujący farmer

Może niech przestanie sciongać na kartkówkach z ortografii :]

Weth - NT - froob

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 25, 2008 9:31 pm 
Farmer z taczkami

E tam, ziomalskiej mowy nie kumacie... :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 26, 2008 7:21 am 
Farmer z przyczepką

witam

http://www.anarchy-online.com/wsp/anarc ... ,1070,1088

pobierz :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 26, 2008 8:19 am 
Pr0 Farmer

nie ma to jak sprowadzanie kolejnego... byle tylko "polska" społeczność nie upadła

gratki tata

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 26, 2008 9:30 am 
Doświadczony farmer

Typowy ziomal, zbyt 'tempy', żeby pomyśleć przez chwilę nad jakimś wyrazem równoznacznym z 'ściągnąć' i łatwiejszym w zapisie.

Co do ziomalskiego pytania... Ja bym proponował na początek skorzystać z linku, który podał Ci Tata i pobrać grę na dysk. Później bierzesz takie coś okrągłe, błyszczące z jednej strony bardziej niż drugiej i na tej mniej błyszczącej stronie powinien być napis DVD(-R/+R/RW). Wkładasz tę okrągłą rzecz do nagrywarki DVD, za pomocą jakiegoś programu nagrywasz na tę płytę to, co ściągnąłeś wcześniej. Jak już się nagra i szufladka napędu wyjedzie z płytką, to wyjmujesz stamtąd płytę, kładziesz na jednostce centralnej i voila - masz grę na kompie.

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 26, 2008 9:51 am 
Farmer z przyczepką

witam

dzięki, dzięki Yild, sprawa wygląda banalnie, być może w jakimś sensie masz rację, ale jestem leniwy, i o wiele łatwiej, szybciej, było podać ten link niż marudzić, narzekać, psioczyć itd.

Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 07, 2008 10:27 am 
Wanna-Be Farmer

Witam
Z tą grą miałem 3 lata temu do czynienia .
Skończyło się na rejestracji dlaczego zapytacie.
Prosta i banalna odpowiedz. Nie było nikogo co mi by pokazał takie banalne rzeczy jak rejestracja i nie znajomość języka angielskiego.
Przez te dwa lata grałem w ogame i warpfire udzielałem się na innych forach.
Powiedzmy tyle czasu zmarnowałem przez kolesia co napisał że bym się uczył ortografii i że to takie banalne ściągnąć i zainstalować tą grę. Teraz bym go kopnął w D.... . Jednak po 2 latach tułaczki po grach online trafiłem na AO. Dwa dni koleś poświęcił na wprowadzenie mnie w AO całe dwa dni jak za rączkę. Zadawałem tysiące idiotycznych pytań a banalność ich dotarła do mnie po 2 tygodniach. I teraz wprowadziłem 5 graczy w ciągu 2 tygodni i każdemu z nich poświęciłem sporo czasu na odpowiadanie na te idiotyczne pytania. Jednak nie klikałem do nich że to proste i banalne i nawet małe dziecko dało by sobie z tym rade.

Dlaczego mnie kolega namawiał 2 miesiące na anarchy i 2 dni tłumaczył wszystko jak idiocie ?
To proste we wszystkich grach online poświęcałem się i miałem spore sukcesy. Mam nadzieje że i w AO tak samo będzie. Kumpel zainwestował we mnie i miał racje.
Wrażenia moje są pozytywne nawet bardzo tak stara gra i taka epicka wielka i potężna o niesamowitych możliwościach. Powiem że nie widzałem takiej gry. Podobne wrażenia miałem jak grałem pierwszy raz w MOHA i lądowałem na plaży w Normandi. Oczywiście najpierw oglądnąłem film.
Gęsia skóra na grzbiecie wyskoczyła i włos mi się zjeżył :D NIESAMOWITE UCZUCIE. Tu było przerażenie na początku skille były dla mnie paskami, cała nawigacja nie zrozumiała wiele danych bez powiązania istny chaos.
Ogromne menu i jeszcze po angielsku koszmar !!! Ale wiecie że to wszytko sie zmienilo jak wyszedłem na górę na wyspie i ten widok i myśl "jakie to wspaniałe" taka stara gra i tak wielka. Wtedy koleś mi klika że to tylko wyspa i potem będzie lepiej stałem na wyspie koło teleporta i podziwiałem widoki przez 10 min i myślałem że to takie dziwne .
hahahaha ......
Teraz wiem że byłem w błędzie .
Jeszce kilka krotnie ta gra mnie zaskoczyła swoją wielkością jak zabłądziłem nie wiadomo gdzie na pustyni po 3 godzinach błądzenia bez sensu i wizji ratunku. Dopiero zrobiłem screena mapy :D to przyszli po mnie i mnie uratowali :D
3 godziny uciekania przed zwierzakami kluczenia po lasach wydmach i górach istny odcinek "LOST". Jeszce nie wiem wszystkiego może 20% tej gry po miesiącu a co dalej :D a to co umiem jeszcze wychodzi nie tak jak bym chciał jednak myślę że pomożecie mi ją poznać i czasem jak będe zadawał idiotyczne pytanie to odpowiecie a nie będziecie mnie ganić za to.
Zrobiłem teraz krok w tym kierunku i napisałem ten post i to mój pierwszy post i myślę że nie ostatni :D
Pozdrawiam AdamN .
Ps. Jak zobaczycie moją pieszczochę Ewangelę to postnijcie jakiegoś fajnego bufa jej :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 07, 2008 5:02 pm 
Pr0 Farmer

Najpierw przeczytać poradnik a później zadawać pytania. Tam wszystko jest opisane, każdy skill, element gui, obsługa mapy, nawet pierwsze questy. Trucie komuś dupy żeby opisywał wszystko oczym można sobie bez problemu przeczytać to zwyczajne chamstwo.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 07, 2008 9:36 pm 
Doświadczony farmer

Miłego grania.

Mi też najbardziej podobało się na początku, kiedy poznawałem grę i zwiedzałem świat, a odnalezienie TOTW wydawało się wielkim problemem. Później zaczęły się misje i rutyna i farmienie expa i kredytów na sprzęt. Zwiedzanie i czasami zabicie jakiejś dynki jest fajne w tej grze, ale dawno tego nie robiłem. Na średnim i wysokim levelu już się przeważnie nie zwiedza, tylko wszędzie lata Yalmahą. Morrowinda też tak sobie popsułem. Miałem amulet z permaflight i kuszę na Cliffracery. Wszędzie było bliżej, ale to już nie było to, co chodzenie po ziemi.

Część z nas odpowie nawet na proste pytania, ale tak, jak napisał Ajsmen, lepiej najpierw poczytaj poradniki. Po miesiącu grania i to jeszcze pewnie na froobie, to znasz bliżej 2% niz 20% gry. Poczytaj sobie na przykład poradniki Patrollera o twinkowaniu. Po ponad 2 latach gry nadal nie wszystko z tego rozumiem. :?

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona