Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Overtuned Tank Armor - Tank armor po tuningu
PostNapisane: Pt lis 17, 2006 11:31 am 
NoLife

Overtuned Tanki sa jednymi z najlepszych tank armorow w grze.
W szybki sposob mozna ze zwyklego, dosc crapowatego tanka zrobic niezly armor na back.
UWAGA: Overtuned Tank Armor nie znika po pewnym czasie (informacja na Anarchy Arcanum jest bledna).
Jedynie co potrzebujemy to jeden ze zwykłych tank armorow:

- Very Light Tank Armor
Obrazek

- Very Light Omni-Tek Tank Armor (tylko dla Omni)
Obrazek

- Light Tank Armor
Obrazek

- Light Omni-Tek Tank Armor (tylko dla Omni)
Obrazek

- Medium Tank Armor
Obrazek

- Medium Omni-Tek Tank Armor (tylko dla Omni)
Obrazek

- Heavy Tank Armor
Obrazek

- Heavy Omni-Tek Tank Armor (tylko dla Omni)
Obrazek

Tanki można znalezc na misjach (skrzynki, mobki, bossy), rollnac Click Saverem lub poleciec do Perpetual Wastelands
i kupic Tank od Thin Bernice (pos. 1050 x 2500, Bernice siedzi w opuszczonym miescie).

Pozostaje teraz tylko kupic
Neutron Displacer
Obrazek
(jest dostepny w kazdym sklepie, dzial z itemami do tradeskill, budka General Tools and Bases)
QL displacera nie moze byc mniejsze niz 50% ql tank armoru.

Łączymy Neutron Displacer z Tank Armorem i powstaj nowiutki Overtuned Tank Armor

Obrazek + Obrazek = Obrazek
Proces wymaga skilli: Breakin & Entry, Quantum Physics i Mechanical Enginering (srednio zaawansowany eng zlozy ql200 tanka).

Ponizej lista wszystkich overtuned tank armorow:
http://auno.org/ao/db.php?cmd=search&name=Overtuned

Po ztuningowaniu zwykły tank armor traci wszystkie negatywne staty do evadow, run speeda i nano costa. Podnosi sie tez AC tanka.
Niestet pojawia sie negatywny stat do Nano Inita (dlatego np. Doci wola Albrechta). Zwiekszaja sie takze niewiele wymagania do zalozenia tanka.

UWAGA tuningowac mozna tylko zwykle tank armory, a wiec nie da sie ztuningowac Albrechta, Notum Tankow (light, medium, heavy), Scorpios Shell of Change, Artillery Tank Armor, Combat Medic's Light Tank Armor, Assault-class Tank Armor (tank z Biomare), Bastion of Deimos (tank z Cyborg Barracks), GTA (tank z Totw) i pozostałe
dziwne i unikatowe tanki ktorych nie wymieniłem :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 15, 2007 12:48 pm 
Doświadczony farmer

Przerobiony Tank Armor nie znika po dwóch dniach (chociaż powinien chyba po dwóch dniach grania, ale nie miałem cierpliwości, żeby to sprawdzić), za to nie można go włożyć do plecaka ani do banku. Oczywiście gdyby ktoś chciał tego używać to i tak założy na plecy, ale dla składacza ta informacja ma znaczenie. AC tego czegoś są dość dobre, ale są lepsze rzeczy na plecy z AC jak choćby Antigravity Unit (1200AC), Notum Tank Armor z Merców, czy płaszczyk dla Sl00bów mający jakieś 2.5k AC. IMO bawienie się w Overtuned Tank Armor to w tej chwili raczej gra niewarta świeczki, może kiedyś było inaczej.

Aha, Neutron Displacer zużywa się przy przerabianiu, ale i tak kosztuje koło 20k.

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 15, 2007 1:31 pm 
Farmer Mastah

Sawik (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Przerobiony Tank Armor nie znika po dwóch dniach (chociaż powinien chyba po dwóch dniach grania, ale nie miałem cierpliwości, żeby to sprawdzić), za to nie można go włożyć do plecaka ani do banku. Oczywiście gdyby ktoś chciał tego używać to i tak założy na plecy, ale dla składacza ta informacja ma znaczenie. AC tego czegoś są dość dobre, ale są lepsze rzeczy na plecy z AC jak choćby Antigravity Unit (1200AC), Notum Tank Armor z Merców, czy płaszczyk dla Sl00bów mający jakieś 2.5k AC. IMO bawienie się w Overtuned Tank Armor to w tej chwili raczej gra niewarta świeczki, może kiedyś było inaczej.

Aha, Neutron Displacer zużywa się przy przerabianiu, ale i tak kosztuje koło 20k.

Tak to ubiez xNTA albo AU na 110 lvlu :p

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 15, 2007 3:15 pm 
Doświadczony farmer

co do trzymania overtuned tanka w plecaku to nie wiem ale swojego starego trzymam w banku ,bez problemow go tam umiescilem

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 15, 2007 5:25 pm 
Doświadczony farmer

Mi pisało, że "Temporary items cannot be kept in Bank" albo że nie może być w backpacku, dałem Wodzirejowi i też nie mógł włożyć do plecaka ani do banku. Może kiedyś te Overtuned Tank Armory były zbugowane i dalej są i się da. Na 110 level owszem są dobra opcją, zwłaszacza na twinka, ale chyba nawet twink nie wyciągnie tyle atrybutów, żeby QL 200 nie było OE. Fakt, zawsze to lepsze niż TOTW robe, ale czy lepsze niż niebieskie ubranko z CoH już bym się kłócił. Jasne, jak ktoś chce iść w AC na midlevelu to te armory są dobre.

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 15, 2007 5:45 pm 
Pr0 Farmer

Sawik, ale nigdzie nie jest powiedziane, że ql OTA musi być akurat 200. One wystepują w różnych ql i są na serio dobrym sprzętem. Mam gdzieś ql 107 tego, które wrzuciłem na soldka około lvl 60+ zamiast exarch robe i byłem bardzo zadowolony bo nie dość, że niezłe AC zapewniało to jeszcze całkiem nieźle wyglądało z CASem. Niebieskie ubranko z CoH jest na pewno fajne dla castujących profesji ale ja np. jako sold chyba na 100+ lvlu nie spełniam wymogów w psychic by je ubrać a poza tym wygląda nieco niepoważnie.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]