Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Wartościowe nagrody za misje rollowane clicksaverem
PostNapisane: So kwi 21, 2007 9:27 am 
Pr0 Farmer

Poniżej przedstawiam listę rzeczy, które można wyciągąć z misji Clickasaverem wraz z podaniem orientacyjnej ceny oraz innymi ewentualnymi uwagami.

Należy mieć na uwadze, że ceny często się zmieniają, więc najlepiej sprawdzić w gms ile co kosztuje.

Ql 1 - 10 Second-Hand Old English Trading Co. - 250k za parę - rolluje się łatwo.

Ql 10 Concrete Cushion - 250 k za parę - łatwo rollować - jeżeli szukamy pistoli Old English ql 1 warto rollować też parę tych poduszek ponieważ czasem (bardzo rzadko!) ktoś szuka tego dla twinków lvl 1.

Ql 22 OT-Windchaser M06 Quartz 250k za sztukę - łatwo rollowalny.

Ql 40 Tsakachumi PTO-HV.2 Counter-Sniper Rifle 500 -1m

Ql 44 Galahad Inc T70 Beyer 500-2m

Ql 51 Pillow with Important Stripes mało popularny item z ceną ciężką do ustalenia warto jednak mieć na wszelki wypadek gdy spamuje się trade channel całymi zestawami sprzętu z misji - cena myślę 500k

Ql 77 Galahad Inc T70 Zig Zag 1-2m za parę

Ql 80 Tsakachumi PTO-HV3a Counter-Sniper Rifle to samo co ql 40 tylko dodaje więcej skilla cena 1m

Ql 96 Uncle Bazzit Rusty 22mm Całkiem fajny pistolet dodający dużą ilość sense. Wymogi podobne do JESS więc bardzo łatwy do włożenia.

Ql 99 Nano Crystal (Nano Repulsor) Jedyne nano, które warto rollować dla zysku. Każdy agent i doc prędzej czy później będzie chciał je mieć. Z niewiadomych przyczyn rozeszła się plotka, że jest niezwykle trudno rollowalne (pozwoliłem ją sobie podsycać od czasu do czasu), podczas gdy w praktyce leci z misji równie często co każde inne nano (1 trafienie na 200 rolnięc mniej więcej, przy rolowaniu postacią lvl 150). Cena minimum 5mln.

Ql 100 O.E.T. Co. Jess 1 - 2m za parę

Ql 100 HSR Arms N.M. 1-2 m za parę

Ql 160 Exellent Concrete Cushion 4-5m sztuka

Ql 160 Freedom Arms Super 90 Queen 4-5m sztuka

Ql 160 Belt Component Platform 6K-X sprzedawałem za 6m - bardzo bardzo bardzo trudno to wyrollować.

Ql 166 Kalinkalov Mz-99 Wild Canary. Chyba każdy kto myślał jakiś czas nad low lvl pvp zastanawiał się nad możliwościami użycia tego gnata. W praktyce się on nie sprawdza i nikt go nie używa ale niektórzy muszą się o tym przekaonać na własnej skórze.

Ql 175 Tsakachumi PTO-HV6 Counter-Sniper Rifle Jak to mawiają, stara miłość nie rdzewieje. Większość z nas pamięta tego gnata rolowanego na początku kariery w ql około 40. Wersja w ql 175 daje nieco więcej agilty, poza tym rifle i as skill więc teoretycznie można użyć tego do twinkowania się w wyższy ql rifle. O ile agent nie ma problemów bo może użyć drainów to dla craty/doca chcącego założyć Zastabę może być to bardzo pomocny nabytek. Z ciekawości kiedyś sobie wyrollowałem i sprzedało się za 7m.

Ql 180 V-five Breathing Space 5m sztuka ale na szybkie sprzedanie raczej nie ma co liczyć. Ten zapomniany przez wszystkich item mógłby być ciekawą zabawką dla MA do pvp. Przydaje się też enfowi / ma do zakładania symbków na intelligence. Zakładałem to na 165 lvl enfie bez 1 ip straconego w melee energy.

Ql 180 MTI VP300 Red s. Caseless 5-10m za parę

Ql 180 MTI SW500 Geyser 5m/1. Najlepszy przyjaciel podczas twinkowania wyższego ql pistolecików.

Ql 181 Superior Pow Bow 5m pvp weapon dla MA ciężko sprzedać.

Ql 181 Superior Sapphistic Bow 5m j.w.

Ql 185 BBI AS-90 Gold Star Ciekawa broń. Po upgradnięciu viral weapon upgrade z apf da Fantaghiro BBI-Viral Gold Star. Lepiej sprzedawac wersję upgradniętą. Cena ok 10 mln.

Ql 188 Enchanted Waterfall Eye Wind Onehander 5m pvp broń, głównie dla fixa i craty.

Ql 199 Ithaca Ki-8 Snakemaster 5-10m/1. Podstawowa pvp broń dla wielu profesji (doc, crat, trader).

Ql 199 / 200 (199 > 200) MTI SOCOM 5-7 mln. Pvm full auto pistol dla fixów.

Ql 200 BigBurger Inc. Chapman Max 4-5 mln. Pvm full auto pistol bez proffesion locka z najniższym full auto recharge w grze.

Ql 200 Blister Pack with Advanced Insurance Hack. Prawdziwa rewelacja w pvp. Dodatkowe leczonko i satysfakcja, że ktoś będzie cię wyzywał od OSB nooba :D

Ql 200 Flurry of Blows. Zabawka dodająca init/crit dla melee profesji. Każdy chce ją mieć. UWAGA przedmiot jest unique więc jeśli rolniemy na niego misję to nasza postać nie może tego już mieć bo nie dostaniemy nagrody. 5-10m.

Ql 200 Hazangerine Bear Claw Ciekawa broń dla s10 MA.

Ql 200 Lotus Parry Stick. Ulubiona zabawka low lvl MP twinków. Czasem wkładana na doce albo cratów. Cena ciężka do oszacowania ale prędzej czy później się sprzeda. Dosyć trudne do wyrolowania.

Ql 200 M150 DeLuxe Booster EditionGank gun dla agentów. Cena ciężka do oszacowania.

Ql 200 MTI SL70 Garganthua w połaczeniu z viral weapon upgrade da nam MTI SL70 RX Razorback Gargantua - strzelbę na słonie i enforcerów. Cena około 10m po upgradnięciu.

Ql 200 Monofilament Tripler 5mln. Broń do twinkowania 1he / piercing.

Ql 200 Premium Aero Borealis Corona. W tym pistolecie wszystko jest beznadziejne. Wszystko oprócz 2 rzeczy: szybkiego recharge, który sprawia, że byle n00b jest w stanie capnąć AS recharge oraz dmg type: energy, czyli tego samego dmg type co nowa zabawka soldków i fixerów: Envy of the Xan. Kiedyś nikt się tym nie interesował i pistolety te nie schodziły, dzisiaj może da się to jednak sprzedać.

Ql 200 Premium Supernova Mk VI 5m gank gun, z którym biegaja większość profesji, sprzedaje się dobrze.

Ql 200 Premium Nano-Charged Assault Rifle i Premium Nano-Charged Rifle. Podstawki do robienia perennium broni ql 200. Wiecej informacji o procesie tutaj. Z jakiś przyczyn te bronie zawsze sprzedawały się bardzo kiepsko. Myślę, że brało się to z tego, że ludzie budujący ql 200 perennium bronie sami blitzowali misje i do gms wkładali gotowce.

Ql 200 Premium Oneida Razor Half-Bow. W życiu nie widziałem, żeby ktoś to kupił a tym bardziej tego używał ale kto wie ...
Ql 200 Silver Crescent Edge Cena jak powyżej. Ciekawy gadżet pomoże ubrać shen patyki każdemu, kto nie jest MA.

Ql 200 Treatment Library. Item dodający treatment. Nie rolujemy gotowego tylko 2 części służące do budowy: A Portable Surgery Clinic i A Pharma Tech Tutoring Device. Jak to połączyć przeczytamy tutaj. Cena od 2 do 5 mln. W gms zazwyczaj jest tego pełno.

Ql 200 grafty 2-5 mln / 1:
- lesser paralyze with indecision - root
- feet of stone - root
- lesser deflection shild (extended) - reflect
- blood circle - heal delta
- enchanced senses - agent buff do sense
- playful cub - morph
- sparrow flight - morph

Ql 200 - implanty. Sprzedają się po 500k za sztukę, czasem nawet mniej i moim zdaniem szkoda czasu by je rollować. Blitzując misje z nudów można otwierać skrzynki i czasem jakiś tam w środku będzie siedział albo memorka albo pasek.

Jeszcze 2 słowa odnośnie zarabiania na misjach:

- misje rollujemy masowo. O ile zrobienie samej misji zazwyczaj nie trwa zbyt długo to rolnięcie jej, dolecenie na miejsce a poźniej powrót do cywilizacji już tak. Dlatego też, żeby było to opłacalne musimy rollować kilka - kilkanaście misji na raz robić je hurtowo. Wtedy dopiero osiągamy satysfakcjonujący zysk na godzinę bo statystycznie o wiele mniej czasu spędzamy na dobieganiu do misji. Ja misje robiłem w ten sposób, że blitzowałem ją (biegłem do celu bez bicia mobków/otwierania skrzynek). Blitz pozwala zaoszczędzić dużo czasu a loot ze skrzynek do ql 200 jest beznadziejny. Na sprzedaż apteczek itp. raczej nie ma co liczyć, chyba że jest to ql 250 albo 275 ale to już jest loot z innego typu misji (max ql rolowanych przez fixera z B&E bonusem), które robi się właśnie dla lootu ze skrzynek a nie nagrody.

- misje zawsze rollujemy Clicksaverem. Przed rollowaniem czyścimy inwentarz tak by było sporo miejsca na klucze. Na clicku ustawiamy 20 misji, stajemy na wprost terminala i lecimy.

- misje rollujemy gdy nie możemy albo nie chce nam się spędzać czasu w grze. Ja osobiście ustawiam sobie rolkę gdy robię obiad albo sprzątam w domu. Zazwyczaj dłużej rzecz się rolluje niż trwa zrobienie misji by ją dostać więc to jest dobry sposób na zarabianie credsów gdy nie ma nas przed komputerem (to chyba jedyny taki sposób oprócz kampienia bosków na timerze).

-Cliksaver ma opcję rolowania misji w konkretnych regionach. Sam nigdy jej nie używałem i zazwyczaj kasowałem ręcznie misje rolnięte w egzotycznych regionach R-ka bo to byłaby strata czasu, chyba, że jakoś szczególnie zależało mi na konkretnym przedmiocie.

- rollując misje co jakiś czas w miarę możliwości sprawdzamy jak idzie rollowanie. Clicksaver wykazuje skłonność do "zacinania się". Po wyrolowaniu misji czasem nie pojawia się nowe okienko do rollki i trzeba je włączyć ręcznie.

- ai shop to najlepszy przyjaciel frooba. Tak, frooba. Chociaż froob nie może mieć własnego ai shopu to może poprosić znajomego z dodatkami by mu taki założył jakimś swoim altem, wrzucił tam plecak gratów i co jakiś czas zebrał utarg. Najlepsze są shopy neutralne bo mogą w nich kupować wszyscy. Duże znaczenie ma też lokalizacja miasta: bliskość whompa/grid exit. Ludzie często są skorzy dać kilka creds więcej jeżeli mają coś podsunięte praktycznie pod sam nos niż gdyby musieli lecieć do celu pół godziny.

- oficjalne forum (dział handlowy) to najlepszy przyjaciel frooba. Tak jak z ai shopem, tak z oficjalnym forum można przecież poprosić znajomego o stworzenie tematu z froobową ofertą.

Ostatnio edytowano Pt paź 15, 2010 12:38 pm przez Ajsmen, łącznie edytowano 19 razy

Tytuł:
PostNapisane: So paź 13, 2007 1:13 pm 
Pr0 Farmer

Okej chyba poradnik zrobiony czekam na ewentualne uwagi.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: N paź 14, 2007 12:35 pm 
Doświadczony farmer

fajne, fajne. Ale większą kasę można zrobić na Rolowalnych nano. TMS X, OS, RC, baton 9, etc etc. Nano sprzedają się średnio po 3m, i schodzą o wiele szybciej. Ja roluję misję 210 fixerem (pożyczonym od brata) i jestem wstanie zarobić ok 100-200m miesięcznie, a poświęcam na to nie więcej niż 2 razy po 3 godziny tygodniowo.

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł: Re: Wartościowe nagrody za misje rollowane clicksaverem
PostNapisane: N paź 14, 2007 12:52 pm 
Pr0 Farmer

Ajsmen (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):

Ql 275 Targeting Scope - Vision Enhancer Cóż, jeżeli jesteś fixerem zdolnym rolnąć ql 275 misję i ją zrobić to raczej poradnika nie potrzebujesz. Anyway, VE sprzeda się za 20-25 m/sztuka.

omg co za stereotyp... NIE ROLUJE SIĘ MISJI QL 275 !

Edit: wszystkie itemy ql250+ są wyłącznie ze skrzynek a nie jako nagroda za wykonanie misji

PostNapisane: N paź 14, 2007 2:00 pm 
Doświadczony farmer

Yildun (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Ajsmen (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):

Ql 275 Targeting Scope - Vision Enhancer Cóż, jeżeli jesteś fixerem zdolnym rolnąć ql 275 misję i ją zrobić to raczej poradnika nie potrzebujesz. Anyway, VE sprzeda się za 20-25 m/sztuka.

Edit: wszystkie itemy ql250+ są wyłącznie ze skrzynek a nie jako nagroda za wykonanie misji

Eeee? 220 fixer dostaje bonus do qla msji, jak rolluje 250, to ma ql 275 itemy...

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

PostNapisane: N paź 14, 2007 2:51 pm 
NoLife

a to CRU juz sie nie sprzedaje?
dziennie z tego bylo 30-50m

PostNapisane: N paź 14, 2007 3:58 pm 
NoLife

Willcyd (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Yildun (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):

Eeee? 220 fixer dostaje bonus do qla msji, jak rolluje 250, to ma ql 275 itemy...

Yild ma rację. Ten bonus fixera dodaje procent do itemów ze skrzynek, nie do misji. Tak więc żeby złapać VE QL 275 trzeba otwierać skrzynki, a nie blitzować.
Wiem, co mówię, bo na robieniu misji QL '275' (w cudzysłowie, bo tak naprawdę to wciąż misja 250) zjadłem zęby :). Nie wiem czy jest lepsze źródło dochodu dla agenta 180-200, który ma znajomego fixera. Chodzi o to, że teamuje się z fixerem, który rolluje kilka teamowych misji lvl 250 (nie może ich usunąć oczywiście zanim my je oblecimy). Następnie trzeba pootwierać wszystkie skrzynki. I tu jest pies pogrzebany, bo nie bardzo opłaca się bić moby lvl ~250. Dlatego tak dobrze sprawdza się tu agent, który musi przesneakować między mobami, by pootwierać skrzynki nie będąc zauważonym (trudna sprawa, trzeba naprawdę umieć grać, żeby szło szybko, jak ktoś chce wiedzieć więcej, to napiszę mały poradnik). Dobrze też sprawdzają się profesje mezzujące, jeśli klient ma wystarczające nano-skille, to taka misja staje się bułką z masłem.
Przy umiejętnościach i dobrym braniu da się wyciągnąć 100M za godzinę :). Tak więc naprawdę warto.

Obrazek

Ostatnio edytowano N paź 14, 2007 4:11 pm przez Pipboy, łącznie edytowano 3 razy

Tytuł:
PostNapisane: N paź 14, 2007 4:01 pm 
Pr0 Farmer

Nie znam się na fixerach ale jakby VE pochodziły wyłącznie ze skrzynek i to na dodatek z misji rollowanych przez fixa to na pewno nie dałoby się ich kupić za 20 baniek a cena byłaby bardziej zbliżona do omni tec gunship. Z tego co pamietam fix dostaje procentowy bonus do ql rollowanych rzeczy w zależności od poziomu skilla B&E (chyba 1% / 200 pkt. skilla). Może niech po prostu wypowie się jakiś fixer a ja zmienię zapis bo faktycznie niezbyt zręcznie to ująłem.

CRU się nie sprzedaje. Pojawienie się sektora 10 gdzie ICE cru pada ze zwykłych mobków doprowadziło do zupełnego załamania się rynku. Na rk2 cena 100% cru (nie ICE) to 2-2,5 mln. Nie przerobione ICE widziałem nawet za 1m/sztuka.

Odnośnie nano to specjalnie nie zamieszczałem o nich słowa w poradniku (chociaż sam je rolluje) bo jest tego zwyczajnie zbyt wiele a poza tym nie jest określony ql misji, który trzeba rollować by dostać dane nano. Jeżeli chodzi o generalną zasadę to rolluje się "najlepsze" nano dla danej profesji (np. z enfowskich hp buffków beszke, z soldowych reflectów rrfe itp. itd.) bo na nie jest największy popyt; każda lewelująca postać będzie chciała je mieć, podczas gdy wersje "mniejsze" można pominąć. Jest jeszcze jedno "ale" odnośnie rollowanie nanosów - jest ich tak dużo, że nie opłaca się moim zdaniem wpisywać ich w clicksaver a rollować się je powinno z włączonych clickiem i tylko sprawdzając po nazwach w tym okienku co jest nagrodą za misję. Taka metoda ma 2 wady; po pierwsze wymaga dobrej znajomości gry i profesji by określić, które nano jest "najlepsze" a po drugie jest metodą czynną (wymaga udziału osoby rollującej misje) podczas gdy mój poradnik skupiał się na rollowaniu misji metodą bierną - bez siedzenia przed komputerem.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: N paź 14, 2007 5:21 pm 
Farmer z taczkami

Nie znam się na fixerach ale(....)

Skupmy się na pierwszej częsci - nie znasz siue na fixerach, wiec uwierz tym, ktorzy sie znaja.
Jest dokladnie tak jak napisal Yild i Pip.

P.S.
Poradnik jest ok. W prawdzie sa juz gdzies tu dwa podobne, ale dobrego nigdy za duzo.

Tytuł:
PostNapisane: N paź 14, 2007 6:15 pm 
Pr0 Farmer

Z tego co pamietam fix dostaje procentowy bonus do ql rollowanych rzeczy w zależności od poziomu skilla B&E (chyba 1% / 200 pkt. skilla).

i właśnie to jest clue mojego oburzenia :P

Źle pamiętasz! Jeśli fix rolluje misje ql 250 to nagroda TEŻ ma takie ql, jedynie to co w skrzynkach posiada ql 250 + bonus związany z w/w zależnością.

EOT. :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 15, 2007 9:24 am 
Farmer z przyczepką

witam

uważam że poradnik jest super (że nie posiada nanosów to rozumiem, jest tego sporo) najważniejsze że obejmuje itemki w każdym przedziale lvlowym i będzie przydatny nowym graczom szukającym kasy, gratki Ajs.

co do scopa to nie kumam, czy na 220 to sie aż tak opłaca? szukanie go po skrzyniach zajmuje deko czasu i nie w każdej misji sie go znajdzie, chyba że liczycie pozostałe itemy z misji, bo jak poszukiwane impki to rozumiem.

dziękuje, hej.

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 15, 2007 1:29 pm 
NoLife

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
co do scopa to nie kumam, czy na 220 to sie aż tak opłaca? szukanie go po skrzyniach zajmuje deko czasu i nie w każdej misji sie go znajdzie, chyba że liczycie pozostałe itemy z misji, bo jak poszukiwane impki to rozumiem.

Rzeczywiście, średnio opłaca się to na 220, ale napisałem, że dla agenta 180-200 to najlepsze źródło zarobku.
Sam właśnie na tym przedziale levelowym najwięcej tych misji robiłem. Ale bardziej spowodowane jest to tym, że później Fixeruni, z którym miałem spółkę, przestał grać i nie miał mi kto rollować misji.
Na 215+ też zrobiłem trochę misji, tylko wtedy używałem FP (bo miałem większe nano-skille) żeby mezzować i muszę powiedzieć, że wtedy to się dopiero szybko robi misje.
Tak więc dla mezzera 220 jest to świetny pomysł na robienie kasy. Zakładając, że mezz wejdzie za pierwszym lub drugim razem, misja zajmie jakieś 10 minut. Scope pojawia się średnio w co drugiej misji, tak więc wydaje mi się, że to jest naprawdę warte zachodu. Należy też pamiętać, że po takiej misji mamy plecak różnego rodzaju itemków. Przede wszystkim bardzo wysokie clustery Jobe, jak add all def. Pamiętajmy, że niektóre są warte powyżej 100M. Sam znalazłem kilka takich clusterów .Oprócz tego czyste impki 250+, ringi, memorki, oraz ultra-wartościowe apteczki QL 275.
Poza tym ten sposób robienia kasy jest bardzo prosty i przyjemny, naprawdę.
Więc jeśli jest się mezzerem 220 lvl, moim zdaniem cholernie warto wejść w spółkę z jakimś fixerem.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 15, 2007 1:33 pm 
Farmer z taczkami

czy da sie zrobic fixem 220 w miare szybko taka misje?

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 15, 2007 2:04 pm 
NoLife

No cóż.
Fixer mezza nie ma. Więc jeśli chcesz bić wszystkie moby, jakie spotkasz po drodze, to policz jak długo bijesz średnio moba, pomnóż przez ilość mobów w misji, dodaj czas na szukanie/otwieranie skrzynek, i masz misję zrobioną w 40-60 minut :P.
Możesz też sneakować, jeśli masz trochę concealment, ale to jest dośc toporny sposób, bo jak Cię mob zauważy, to musisz go bić lub spieprzać.

Obrazek

PostNapisane: N maja 24, 2009 9:11 pm 
Doświadczony farmer

Faktycznie, przydatny poradnik, dzięki za podlinkowanie w moim pytaniu.

Z tego, co zauważyłem:
MTI SOCOM Mk V OT jest z przedziału QL 161 - 199 i oczywiście lepiej rolować te niższe.

MTI SW500 Geyser jest źle podlinkowany

Lotus Parry Stick Sprzedałem 2 sztuki nanomage enforcerowi za 10M. Powiedział, że na dużych rajdach nie potrzebuje robić dużo damagu, a tylko spamować mongo i przeżyć, więc potrzebuje evadów.

Lesser deflection shild (extended) ja to wolę w Blister Packu, bo Boosted-Graft blokuje Time&Space, a Nano Rechargery się przydają.

Oprócz Advanced Insurance Hack jeszcze rolluję Basic Policy Skim i Detailed Medical Claim. Są słabsze i na raz można używać tylko jednego, ale jak się akurat nie trafi Advanced, to słabsze też mogą być.

Z Boosted-Graftów jeszcze rolluję Advanced Shileding Barrier - najlepszy AC buff w Grafcie, Glowing Retribution - 99 HP zawsze coś, zwłaszcza na niskich levelach oraz Hast Augmentation Cloud - dodaje 10 damage.

Gdzieś miałem listę buffujących pistoletów według QL i było tego sporo. Warto mieć np Uncle Bazzit (New) Custom 22mm QL 96 dodający 20 sense i kilka innych. Jak mówi opis skilla "almoust averyone should know pistol to some degree".

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona