Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Jak na poczatku gry zarobic sporo kasy
PostNapisane: N paź 16, 2005 10:03 pm 
Farmer z przyczepką

Witam!
Stworzylem ten topic, poniewaz kazdemu sie przyda troche kasy na poczatku a takze gdy nam brakuje miliona albo dwoch. Kilka prostych sposobow jak podreperowac sobie budzet:

Concrete Cushion
Sposob dobry, gdy nie mamy jeszcze zbyt wysokiego lvlu.
Losujemy w terminalu z misjami taka, ktora ma ql dokladnie 10 a nastepnie przerzucamy wyniki tak dlugo az znajdziemy taka, ktorej nagroda za ukonczenie jest item Concrete Cushion (biala kwadratowa poduszka z czerwonymi ciapkami). Najprostsze do wykonania sa misje, w ktorych za zadanie mamy znalezc jakas postac. Mozna taka misje zblitzowac. Jak to zrobic? Sa dwa sposby:

#1 Bierzemy od jakiegos fixera buff ktory dodaje punkty do szybkosci biegania i staramy sie znalezc cel naszej misji (nie atakujac zadnych mobow), a nastepnie klikamy na niego lewym klawiszem myszki, tak aby go zaznaczyc. Misja skonczona a nagroda lezy w naszym inwentarzu.

#2 Ta metoda wymaga zainwestowania troche punktow w Concelment. Metoda ta polega na skradaniu sie (skradanie sie jest przypisane pod klawiszem "H" ) tak dlugo az nie znajdziemy calu naszej misji, po czym zaznaczamy go tak jak w punkcie wyzej. Misja skonczona a nagroda lezy w naszym inwentarzu.

Gdy juz mamy kilka Concrete Cushions mozemy sprzedac je na Kanale Handlowym. Srednia cena za pare wynosi od 300k do 500k. Metoda zarabiania troche czasochlonna, ale latwo mozna zarobic, poniewaz zawsze znajdzie sie ktos, kto chetnie kupi pare tych przedmiotow, ktore dodaj po 8 punktow do stenght/stamina kazdy. (Aby ulatwic sobie wyszukiwanie Concrete Cushion mozna a wrecz zaleca sie programu Clicksaver)

Omni-Tek Med Suit

Sposob dobry na kazdym lvlu.

Mozna go wykonac doslownie w kazdym momencie gry. Tworzymy nowa postac, lecz nie przypisujemy jej do Clanu. Tu masz lyzke dziegciu tudziez szklanke soku z cytryny do przelkniecia gdyz musisz swoja postac przypisac do strony Omni-Tek. Nastepnie udajemy sie do miasta Omni-Trade lub do dowolnego innego miasta, w ktorym sa sklepy Omni-Tek. Odszukujemy sklep klasy Basic/Advanced/Superior i kupujemy w nim zapas Med Suitow (sa one w dziale Clothes). Pelny med suit sklada sie z 6 czesci: buty, rekawice, 2x rekawy, spodnie(w wersji dla kobiet jest spodniczka), oraz czesc na klatke piersiowa(tutaj tez sa dwa rodzaje dla mezczyzn i kobiet). Z wlasnego doswiadczenia wiem ze wieksza czesc med suitow oplaca sie kupic w wersji meskiej (ale dla pewnosci kup tez kilka setow dla kobiet ;) ). Nastepnie przekazujemy nasze zakupione czesci na postac na ktorej potrzebujesz pieniedzy i sprzedajesz zestawy na Kanale Handlowym. Standardowa cena za med suity to ok 100k (chociaz pamietam czasy kiedy wynosila ona 200k :D ).

Jesli ktos zna jeszcze jakies sposoby na szybkie zarabianie credsow zapraszam do podzielenia sie nimi :)

pozdrawiam Dzikamaupa

Ostatnio edytowano Pt gru 16, 2005 8:34 pm przez dzikamaupa, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: N paź 16, 2005 11:01 pm 
Farmer z taczkami

Ja od zawsze kozystam z "Blood Plasma".
O co chodzi? Proste: kupujesz (jakjestes uwaznyto dostajesz) Bio-Comminutor. Nastepnie kupujesz duuuuzo plecakow i idziesz polowac na stworki zbierajac z nich Monster Parts. Jak juz napchasz wszystkie plecaki to wracasz do cywilizacji. Tam inwestujesz troche w skill Pharmaceutical (a moze to bylo Pharma-Tech? - sprawdz w opisie!) i uzywajac Bio-Comminutora na Monster Parts'ach produkujesz Blood Plasma, ktora potem sprzedajesz w sklepie.

Plusy:
- zbierajac Monster Parts zdobywasz exp.
- staly dochod przez caly czas gry (wyzszy QL = wiecej kasy).

Minusy:
-wymaga skilla Pharmaceutical, co moze bys problemem dla miesniakow
- upierdliwe przekladanie miedzy plecakami a oknem 'inventory'

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 05, 2005 9:46 pm 
Ambitny farmer

Mumin tu cos ode mnie: ja mam wysokiego skilla w pharma tech i przerabiam praktycznie kazdy ql blood plasmy, wiec niewazne jaki masz lvl, zbieraj miesko. odsylam do tematu uslugi za free, tam sie juz reklamowalem :P

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 05, 2005 10:40 pm 
NoLife

A ja mam 203 Pharma Tech skilla i... tez przerabiam kazdy ql miecha :D
Powaznie mowie ;)

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 12:02 am 
Ambitny farmer

ech i znow wyszedlem na durnia... :P

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 5:50 am 
Sołtys

Pipboy (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
A ja mam 203 Pharma Tech skilla i... tez przerabiam kazdy ql miecha :D
Powaznie mowie ;)

pip niestey 203 nie wystarcza na kazdy ql mieska
mam ponad 1k i nie moge przerobic wiecej niz 270 ql wiec moze masz buga jakiegos

ps. tylko sie cieszyc:)

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 10:20 am 
Farmer małorolny

203+160+210+125+20 i pewnie jeszcze pare rzeczy i z 203 pharma robi sie cos kolo 1k...witaj w swiecie agenta Dim :P

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 10:26 am 
Sołtys

hehe dobre

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 10:49 am 
NoLife

No, moze ql 250+ i nie przerobie, ale wszystko z heckow sam robie :D
implanciki, buff tradera (czyli moj), buff agenta, maszyna w miescie, expertyza, pare itemkow i troszke tego jest, ale takie akcje robie jak uzbieram z 5 plecaczków :) Potem FP trader, lece do Lush Hills Resort do omni shopa gdzie nie ma guardow, rzucam CL buffa i troche $$ z tego jest :P

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 10:58 am 
Ambitny farmer

wiedzialem, ze on cos kreci :D sporo zachodu, ale jak widac, dla chcacego nic trudnego

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 10:37 pm 
Farmer z przyczepką

poprawilem kilka bledow ortograficznych i literowek oraz dodalem kilka informacji ;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 15, 2005 9:29 am 
Początkujący farmer

Małe sprostowanie co do med suitów:
Postać musi być OMNI ponieważ Neutralnych nie obsługują ani w sklepach OMNI ani w Clanu. P..... dyskryminacja światopoglądowa.

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 16, 2005 8:34 pm 
Farmer z przyczepką

poprawilem :)

Tytuł:
PostNapisane: N gru 18, 2005 12:51 pm 
Początkujący farmer

To co jeszcze można ciągnąć?

Old English Trading Co. QL 10 - Słodziutki pistolecik dodajacy +5 do int. Gorąco polecam.

Windchaser M06 Quartz QL 25 - Słynny treat rifle. Ciągnijcie jeżeli możecie.

Galahad Inc. T70 Beyer QL 44 - +20 CL na pistolu? Bardzo chetnie. Uwaga, bo rzadko z misji wypada, długo się ciągnie.

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 19, 2005 11:53 am 
Farmer z przyczepką

O.E.T. Co. JESS ql 105-110 pistolecik dodajacy bodajze po 20 do inteligence i psychic wart ok 1 mil

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona