Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 19, 2005 12:31 pm 
Wanna-Be Farmer

Vasmani (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
To co jeszcze można ciągnąć?

Old English Trading Co. QL 10 - Słodziutki pistolecik dodajacy +5 do int. Gorąco polecam.

Windchaser M06 Quartz QL 25 - Słynny treat rifle. Ciągnijcie jeżeli możecie.

Galahad Inc. T70 Beyer QL 44 - +20 CL na pistolu? Bardzo chetnie. Uwaga, bo rzadko z misji wypada, długo się ciągnie.

nie wprowadzac mi t ludzi w blad!

OETCo ma byc ql1

Quartz ql22

wstydz sie! ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 19, 2005 6:50 pm 
Początkujący farmer

Kajam się, kajam!

...A OETy o ile mi wiadomo A: poniżej lvl 10 sięnie da chyba ciągnąć (tak słyszałem) B: lvl 10 też łatwo załozyć no i C: można ciągnąć z poduszkami.

A Windchaser to fakt, nie wiedziałem.

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 21, 2005 10:39 am 
Farmer z przyczepką

1. Ostatnio latam duzo po dynkach szczegolnie w Wine, co mi sie nasunelo, bardzo czesto widuje remains of boss pelne wszelakiego dobra: armory, bron, itemy. Sam dosc czesco zabieram to co rzeczywiscie wartosciowe zostawiajac zbroje ql 200, czy podobne rzeczy warte od kilku do kilkudziesieciu tysiecy. Gdybym chcial wszystko zabierac to co chwila musialbym latac do sklepu wiec zostawiam tak jak to robi wielu innych. Skoro nie chcecie sie meczyc to polecam zapakowac sie w yalme i polatac troche a jak ktos uwaza ze to nie fair to niech sie do mnie odezwie jak tam bede, chetnie oddam loot poza tym co mnie interesuje. XP nie dostaniecie ale kase tak :D
2. Blitzowanie misji, jaki problem jest dobrac sobie kilka osob, wziac misje o 2 poziomy nizsza i pojedynczo leciec tylko do bossa, jak sie szybko uwiniecie to 3-4 misje na 1h, przy odrobinie szczescia wypadnie CRU (ql 30 = 3 mln) o innych rzeczach nie wspominajac.

Wiec moze zamiast myslec tylko o levelach i narzekac ze nie mam kasy zacznijcie cos robic zeby to zmienic.

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 21, 2005 1:37 pm 
Wanna-Be Farmer

vasmani - to dlatego, ze OETCo sie nie rolluje, tylko zabiera biednym mobkom w BY :P

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 21, 2005 4:03 pm 
Ambitny farmer

Sposobem Klemiego kiedys zarobilem na yalme ;p. Biegalem po pw (tak biegalem) no i rozni panowie lvl 200++ tlukli sobie dynie ql podobny i zostawiali czasem caly loot. niedosc ze zarobilem to i mialem dla siebie pilgrimy ql ok 190 ;P ;]

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 21, 2005 4:33 pm 
Początkujący farmer

Co prawda to prawda.(mowa o niskich lvl postaci) Ale jezeli chce sie zarobic tyle zeby miec spokoj na jakis czas to najlepiej czaskac dynie ql 75 (mi wypaly 2 highlandery 10-20m i pare innych smakolykow w jakies 2 tygodnie spokojnego kampienia i leelowania). To tyle odemnie:P

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 21, 2005 5:18 pm 
Ambitny farmer

Sansej (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
2 highlandery

a ja o niczym nie wiem ? O_o

a tak dla ludzi powyzej 130 lvl najlepsza metoda to kampic token guny ;). za 21 (caly plecak mozna nawet zarobic do 3mln) wystarczy klepac pewnie mobki w avalon (na S od camelot miedzy mine a czyms tam) stoja sobie tam mobki ot zabijamy je zabieramy im pukwaki (blastera i ala'shtoguna rifla nie idzie) jak mamy np. 1 plecak reklamujemy sie na CS i sprzedajmy ;P (ludzie je biora bo za 12 sztuk dostaje sie tokena)

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 22, 2005 9:14 am 
Początkujący farmer

Jedyny dobry sposob na zarobienie sporej kasy to sprzedanie unikatu lub zabawa w eurobiznes - czyli kup taniej drozej sprzedaj, ja sie w to bawie od dawna i nigdy mnie ten sposob nie zawiodl. Btw Greatss Metal - GA I za 1m ^^ to sie nazywa ekonomia. 8)

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 22, 2005 10:29 am 
Farmer z taczkami

Eurobiznes to mozna sie fajnie bawic z GM (czy tez jak mawiaja inni: Player Shop). Ostatnio np. kupilem Sealed Order za 200k, gdy ich normalna cena to 1M.
I tu jest miejsce na biznes: kupujesza za 200k i wystawiasz na sprzedaz za dajmy na to 700k. Twoja cena jest wciaz ponizej rynkowej, wiec wzglednie szybko sprzedasz, a jednoczesnie zarabiasz na tym 250% zainwestowanej kwoty!

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 22, 2005 1:06 pm 
NoLife

Jak sie juz ma troche ksy, to dopiero mozna krecic biznes, kupujesz dchesta za 300M u omletow, sprzedajesz za 350 clannerowi :P

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 22, 2005 3:23 pm 
Ambitny farmer

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Jak sie juz ma troche ksy, to dopiero mozna krecic biznes, kupujesz dchesta za 300M u omletow, sprzedajesz za 350 clannerowi Razz

a czemu omecik rezygnuje z tych 50mln ? :>

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 22, 2005 4:12 pm 
Farmer z taczkami

Pipboy (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Jak sie juz ma troche ksy, to dopiero mozna krecic biznes, kupujesz dchesta za 300M u omletow, sprzedajesz za 350 clannerowi :P

Jak kogoś stać na zainwestowanie 300M to - IMHO - zarobienie 50M nie jest wowczas wielkim biznesem.
Poza tym to chyba odchodzimy od tematu - miało być: "Jak na poczatku gry zarobic sporo kasy", a nie "jak zarabiać gdy już wytapetujesz kasa swój Jobe Apartament?" :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 22, 2005 10:50 pm 
Początkujący farmer

Shikoku (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
a czemu omecik rezygnuje z tych 50mln ? :>

Wszystko zależne jest od tego kto w danym czasie ownz tara. Jak Clans to wiadomo ze zapotrzebowanie u Omnich jest wieksze i vice versa........

Tytuł:
PostNapisane: So sty 14, 2006 3:48 pm 
Wanna-Be Farmer

ten bio communikator to w normalnych sklepach sprzedaja? :?: :?:

Tytuł:
PostNapisane: So sty 14, 2006 4:06 pm 
Doświadczony farmer

Tak, w dziale trade w ktoryms z automatow. Na co warto zwrocic uwage to to ze trzeba posiadac odpowiednio wysoki skill do przerabiania monster parts + odpowiedni ql bio comunicatora

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona