Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 03, 2007 9:58 pm 
Farmer z taczkami

bo sie 2 na raz wklada do rak.

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 04, 2007 7:23 pm 
Wanna-Be Farmer

ale sprzedam w ogóle pojedynczą?? ma ql 17

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 04, 2007 7:29 pm 
Doświadczony farmer

Sprobuj a sie dowiesz :] wszystkich odpowiedzi nie uzuskasz na forum :] ale fakt latwiej jest sprzedac pare

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 02, 2007 9:22 pm 
Wanna-Be Farmer

ql 17 nie sprzedasz. musi byc ql10.

Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 03, 2007 5:57 pm 
Wanna-Be Farmer

Ja tam dodam od siebie, że dynki lvl cohćby 180 to nawet na 10 lvlu mozna wyrabiac.
Idziesz do wine, save'ujesz sie i idziesz na plaze.
Prawdopodobnie zobaczysz martwego bossa otoczonego wrogo nastawionymi potworkami.
Co robisz?
Biegniesz ile w sił w nogach do bossa, bierzesz szybko loot i... giniesz.
Na 10 lvlu nic nie tracisz przy śmierci.
Możesz poprosić także wysokopoziomowego gracza (pozdro Rulez),żeby pozabijał dynki.
Koles pozabija je, zwykle calego lootu nie wezmie, a ty sobie spokojnie zbierasz.
Efekt- 1m nawet w pol godziny.

Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 03, 2007 7:23 pm 
Doświadczony farmer

Jeszcze lepiej jak sie ma Yalmahę i dość HP, żeby ujść z życiem. Ktoś się kiedyś chwalił na kanale orgowym, że pozbierał śmieci, które ludzie zostawiali w dynkach i za kilka plecaków zarobił 5M. To były dynki koło lvl 200.

Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 03, 2007 10:41 pm 
Farmer z taczkami

Kurcze, ktos mi tu moj patent rozpowszechnia. :lol: Ja jak sie nudze robie oblot wszelkich mozliwych dynek na rk. Podobna metoda jest lootowanie wszelkiego smiecia z high lvl misji. Wszyscy sie smieja, ale 2-3M mozna z misji wyjac.
Birkart

Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 04, 2007 6:51 am 
Farmer z przyczepką

witam

bardzo dobra metoda dla low lvli to: atakować dynki niedaleko miasta AI, następnie zwabiamy dynke do miasta i wskakujemy na taką budowlę gdzie dynka nas nie sięga, i spoko ją bijemy, to sposób głównie dla graczy z bronią mającą większy zasięg. hej.

Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 04, 2007 7:21 am 
NoLife

inna metoda: wlazisz do subwaya i farmisz Morphing Memorki. Wada: trzeba znalezc drugiego Spartha, ktory to kupi :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 04, 2007 7:35 am 
Doświadczony farmer

Ze śmieci z jednej misji 210+ wyciągam jakieś 1M, czasem więcej jak trafi się Anima, albo Battle Suit. Tylko, że ja jestem Traderem i mam lepsze ceny. Poza tym to temat o tym jak zarobić na *początku gry*, a na misje chodzi się tak gdzieś od 110 levelu.

No cóż, ja na mój pierwszy zestaw implantów QL 100 zarobiłem zbierając wszystkie smieci z misji przy farmieniu token boarda 250 i lootując kultystów w TOTW - jakieś 700 credsów za sztukę, ale nie polecam tego sposobu. Dużo lepiej robić misje po broń buffującą, albo biegać po dynkach i zbierać Instruction Disk i buffujące zbroje w celu odsprzedaży innym graczom.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 12, 2007 10:55 am 
Wanna-Be Farmer

a donośnie tego zamieniania monster parts bio comunicatorem. To jak to się robi. mam pharma tech koło 30 comunicator i jak tam wsadzić partsy?????

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 12, 2007 11:34 am 
Doświadczony farmer

Podnosisz bio comm do łapki i klikasz (prawy albo lewym nie pamiętam) trzymając z shiftem na monster parts. - Powstaje ze tego blood plasma (taka czerwona kapsułka)

Bo nam sie k... nie chce kazdemu odpowiadac na debilne pytania.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 12, 2007 6:02 pm 
Wanna-Be Farmer

Jeśli klikam i postać niby coś robi rękami ale nic się nie dzieje to znaczy że mam za małe pharma tech?? Mam pharma tech na 32, comunicator z misji jaką daje typek po wyjściu z noob island i próbuje na partsach na 8 qlu.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 12, 2007 6:19 pm 
Początkujący farmer

Ok, co do monster parts :

Jak juz wiesz z monster parts mozna zrobic blood plasma. Przy wyzszym lvlu monster parts mozna zarobic z tego niezla kase.

Jak zrobic z Monster Parts Blood Plasme ??
A wiec tak : Majac Bio-Communicator musisz podniesc go ro reki, nastepnie wciskajac shift+r.click myszy na mosnter parts i wychodzi blood plasma.

Dlaczego nic sie nie dzieje jak wciskam shift+r.click na monsetr parts ?

Jest pare mozliwosci :
1 Masz za malo Pharma Tech.
2 Twoj Bio-Comm jest za niski ( bio-comm nie moze byc nizszy od MP wiecej niz 10%-15% ql MP)

Do tego dochodzi jeszcze jedna rzecz : Bio-Comm moze byc wyzszy od MP, czyli jak masz Monst Parts ql 100, to bio-comm moze byc 90+, nie moze byc nizszy niz 90 ale moze byc nawet 196 albo 300, tylko to juz bedzie zalezalo od tego ile masz pharma tech. Im wieceh tego skilla tym wieksze Monster Parts bedziesz mmogl przerabiac.

Oczywiscie odradzam pakowanie IP na poczatku gry, ten skill zacznij rozwijac tak po 110lvlu, zbieraj plecaki z monster parts, trzymaj je w banku, poki co oszczedaj IP bo bedzie Ci jeszcze potrzebne (jesli jestes low lvl)

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 13, 2007 9:56 am 
Wanna-Be Farmer

To już drugi temat który mi jadzia wyjaśniłaś. Dzięki

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona