Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 16, 2006 3:41 pm 
Doświadczony farmer

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Np. ostatnio na borgach chcialem dobrze i rzucilem calma, a tym czasem dostalem baty, bo tam podobno chodzi o to, zeby mobek biegal zamiast stac.

jesli chodzi o borgi to faktycznie borg powinien zazyc troche ruchu bo wtedy NIE strzela a gdy stanie (albo ktos go calmnie) to wali crity jak z rekawa :twisted: inna taktyka jest w przypadku moba melee one moga zadawac dmg biegnac wiec lepiej je calmnac i walic w nie z poza zasiegu.

Od siebie dodalbym jeszcze pare uwag dla advow...
czesto sie zdaza ze w teamie nie ma doca i to wlasnie Wam, drodzy bracia i siostry przypadnie jego robota i tu nasuwaja sie moje przemyslenia :wink:
- jak juz mowiono najlepiej leczyc na bierzaca, nigdy nie wiadomo kiedy zablaka sie jakis crit
- jesli cos moze zmniejszyc nano cost to uzywaj tego, tyczy sie to takze nano init (nic bardziej nie denerwuje niz czekanie na ratunek)
- dbaj o poziom nano jak o oko w glowie, czesto zycie czlonkow druzyny zalezy od ilosci twojego nano
- podczas walki gdy czekasz az nano prog sie zrecharguje mozna zrobic kilka waznych rzeczy np zaladowac nano stima, usiasc i uzyc nano rechargera (wymaga to troche treningu zeby tank nie stal bez leczenia) albo jesli wszystko idzie cacy przyladowac ze specjala :wink:
- jesli masz niskie nano resist i kazdy unmake (od MP moba) wchodzi w ciebie jak w maslo przygotuj sobie drugie nano leczace ktore nawet wtedy odpalisz, niebedzie to szczegolnie pomocne ale lepsze niz nic
- jesli zlapiesz aggro nie panikuj i nie zostawiaj druzyny bez leczenia, jesli nikt nie zauwazy ze mob Cie dewastuje to sie o to upomnij :wink:
- w przypadku gdy nic juz nie mozesz zrobic dla teamu daj o tym znac, np RUN !!! albo NANO PLZ !!! nie gin w ciszy :D

to chyba tyle :wink: Oczywiscie sa to tylk moje spostrzezenia i nie twierdze ze sa uniwersalne i nie zawodne. Musze jeszcze wspomniec ze wybralem droge healera a nie dd, nigdy nie szczedzilem ip na BM/MM i jako tako ta robota mi wychodzila, jesli jednak ktos woli zadawac powazny dmg to fakt ze adv ma drugie co do jakosci leczenia nie bardzo pomoga :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 17, 2006 12:07 am 
Wanna-Be Farmer

a więc dodam coś do tematu od siebie :) , po 1 nic mnie tak nie denerwuje jak mam team na borgach z enfem i on nie rzuca mongo , raz mialem sytuacje było bodajrze 4 enfów w teamie i żaden nie rzucil mongo gdy złapałem aggro i zaliczyłem reclaim - spokojnie każdy bił moba , a potem już poprostu super inteligentne pytania sie posypały - whers doc? , i dont know? , Exor wru? , po 2 jak jestes w teamie zawsze coś rób nawet jak sytuacja wygląda na opanowaną i zdaje Ci sie że możesz sobie postać i sie patrzeć jak exp wchodzi (dotyczy to też borgów) , tak samo uwaga do doców jak jest nas więcej w teamie leczmy nawet jesli ktos wczesniej kliknie - zdażały sie już sytuacje że docowie zasypiali , będąc w teamie z 3 docami - miałem taką sytuacje - jak mówi stare przysłowie gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść , nie pozwólcie żeby tak było więc leczymy Zawsze.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 19, 2006 3:22 pm 
Doświadczony farmer

Link orginalnie umieszczony na forum NEPA przez Awikuna :

http://forums.anarchy-online.com/showth ... adid=29003

dotyczy on oczywiscie gry w druzynie

Tytuł:
PostNapisane: So sty 21, 2006 6:59 pm 
Farmer z przyczepką

Moze dobrze byloby gdyby ktos zadal sobie trud i przetlumaczyl go na polski?:))

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 23, 2006 9:37 pm 
Doświadczony farmer

Z checia bym to przetlumaczyl ale przez najblizszy tydzien nie bede mial czasu na nic poza nauka :/ nawet na jednego browarka :cry:

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 25, 2006 11:27 am 
Farmer z przyczepką

Widze ze temat umarl :(, a szkoda, jest nas tak wiele osob i kazdy ma swoje doswiadczenia i przemyslenia. Poradnik dla profesji to jedno a doswiadczenie drugie. Niestety nie potrafie napisac o wiecej niz 2 dwoch ( keeper i sold) poniewaz nigdy nimi nie gralem. Specyfika gry kazda postacia jest inna. Mozna napisac w poradniku co maxowac, czego unikac na co zwracac uwage ale rownie wazne jest jak grac ( solo czy w team) i tu najlepsze sa przyklady z gry gdzie mozna pokazac co jest istotne.
Wspomnialem na poczatku ze wiekszosc sytuacji sie powtarza dlatego warto o nich pisac poniewaz pomoze to innym unikac naszych bledow.
Duzo zalezy od nas samych i naszej oceny sytuacji, ale zawsze jezeli ktos przeczyta ten topic i wezmie sobie uwagi do siebie ma wieksza szanse na wyjscie calo z opresji niz gdyby tego nie zrobil.

Milego grania

[ Dodano: 2006-01-25, 11:40 ]
Ostatni przypadek gdzie w skutek mojego bledu wynikajacego z niewiedzy Holli odwiedzil reclaim :(
Bylismy na misji w pen PRK team
jeden mobek stal po lewej stronie w korytarzu a po drugi w otwartych drzwiach po prawo.

Pierwszy blad nie poczekalem na Rolda ktory byl afk, w sumie myslalem ze skoro mam drugiego solda i fixa to w razie potrzeby zdejma adda, przeliczylem sie:(
Drugi blad nie spytalem sie Holliego czy moze pulnac moba na odlegosc bo taki byl moj plan, wskutek czego Holli podlecial do niego blisko, sciagnal adda dostal dwa crity i bye bye.
Cala akcja trwala doslownei sekundy jedyne co udalo mi sie zrobic to zdjac adda kiedy zobaczylem w okienku ze sie ruszyl, ale jeden mob w zupelnosci na naszego docka wystarczyl.
Jak widac przeplyw informacji jest wazny, klepanie textu na chacie zajmuje troche i nie masz czasu na reakcje, moze ma ktos jakis pomysl na TS ew jakies inne rozwiazanie ktore sprawi ze zamiast wpisywac bedzie mozna sie glosowo porozumiewac.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 25, 2006 11:49 am 
Farmer małorolny

do komunikacji uzywajcie sobie skypa... mozna spokojnie robic rozmowy konferencyjne, mniejsze lagi i zaklocenia niz na przecietnym serwie do ts'a. Nawet nie kazdy musi miec mic'a, jesli leader bedzie duzo mowil i o wszystkim informowal na biezaco.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 25, 2006 1:23 pm 
Farmer z przyczepką

skype jest dosc dobry tylko ma jedna wade: na slabszych laczach (np jak moja maupostrada 128) skype zmniejsza przepustowosc lacza dla innych programow co skutecznie uniemozliwia granie w ao :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 25, 2006 3:01 pm 
Farmer z przyczepką

Hehe, Ama nie pierwszy raz Holli padl:), ale piszac to chce pokazc ze bledy popelnia kazdy i ze nie ma co nad nimi rak zalamywac tylko wyciagac prawidlowe wnioski. Gdybym ja pulnal tak jak pierwotnie planowalem bysmy spokojnie dali sobie rade, chcialem przedobrzyc a wyszlo jak widac:)

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 25, 2006 6:24 pm 
Farmer z taczkami

[temat deleted]

Ostatnio edytowano Cz cze 15, 2006 12:56 pm przez Harkonenn, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 7:04 pm 
Farmer z taczkami

[temat deleted]

Ostatnio edytowano Cz cze 15, 2006 12:57 pm przez Harkonenn, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 7:09 pm 
Farmer z taczkami

[temat deleted]

Ostatnio edytowano Cz cze 15, 2006 12:57 pm przez Harkonenn, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 7:17 pm 
Farmer z przyczepką

Swietna robota:) teraz tylko niech gracze to czytaja i wprowadzaja w zycie:)

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 11:07 pm 
Ambitny farmer

Mysle ze bardzo potrzabne i w wiekszej czesci uniwersalne. Taktyka gry w teamie nie dotyczy tylko AO - identyczna jest w WoW, czy innej grze mmorpg. Ba, pewne nauki z tego mozna wyprowadzic do RK-4 (czyli real life). Dobra robota.

Taka uwaga:
Nazewnictwo - z tego co wiem jest przyjete to troche inaczej - nie tlumaczy sie nazw funkcji:
puller - zamiast *scigacz* - to polskie tlumaczenie slysze pierwszy raz ....
healer - zamiast lekarza, czy doktora (healerem niekoniecznie musi byc doc)
itd. Jak widze tank zostal w orginale...

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona