Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 11:46 pm 
Doświadczony farmer

Good work soldier :D zebym mial czas to jeszcze przeczytac :/

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 27, 2006 12:30 pm 
Farmer z taczkami

Dobra robota. W prawdzie czytalem to w wersji oryginalnej, wiec nie mam niespodzianki. Ale to dobrze - znaczy ze tlumaczenie jest ok!

P.S.
Nie wiem co masz do drogówki - to najlepszy wydział w Policji! 8) Ale jak Ci się zle kojarzy to moze: "Traffic Cop - kontroler ruchu"? Mysle ze dosc dobrze oddaje nature roli.

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 30, 2006 6:06 pm 
Farmer z taczkami

[temat deldted]

Ostatnio edytowano Cz cze 15, 2006 12:58 pm przez Harkonenn, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 12:52 pm 
Farmer z przyczepką

A czemu tak myślisz?

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 1:07 pm 
NoLife

Anonymous (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
czy to jest klan soldat :lol:

tzn?

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 1:12 pm 
Farmer z przyczepką

Sparth2 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Anonymous napisał/a:
czy to jest klan soldat Laughing

tzn?

hehe to i ja sie dopisze, dziwicie sie pytaniu jak tu 3 soldi pod rzad sie wypowiada :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 1:15 pm 
Ambitny farmer

Hehe , gralem kidys w Soldata , ale wydaje mi sie ze PRK to raczej nie jest clan z Soldata ,a organizacja w Anarchy Online :D

AoC - Ymir
Gieniek - Stygian Tempest of Set

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 2:30 pm 
Początkujący farmer

Harkonenn (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
* Jeśli masz darmowe konto, nie wybieraj opifexa!!!, Weź solitiusa czy atroxa. Oni mogą mieć wystarczająco zdrowia aby wytrzymać bicie. Opifex dostaje kopa dzięki dodatkom z SL, głównie perkom i evadom, na darmowym koncie jest ekstremalnie trudny.

Az taka jest roznica miedzy froob.Optifex - froob.Solitus a expansion.Optifex?
Btw. Ja gram Optifexem

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 4:26 pm 
Farmer z taczkami

To porada dla n00ba który stawia swoje pierwsze kroki w AO. Trochę czasu mineło i lekko zmieniłem swoje doświadczenia ale wciąż uważam że jeżeli to twoja pierwsza postac to lepiej ją zacząć jako Solitius. Dlaczego? Jako Solitus masz więcej Hp i mniejszy problem ze staminą przez pierwsze 100 leveli, czyli lepsze implanty, lepsze zbroje. Po prostu stawiasz na taktykę że lepiej leczysz niż cię biją. Martial staję się świetną postacią właśnie w okolicach 80-100 poziomu a im dalej tym lepiej :lol:. Natomiast Opifex z dodatkami staje się uber [smilie=bruce_h4h.gif] przez Perki, zbroje dające evady, SL nano. Jako Fr00b na 100 poziomie świetnie mi się solowało bijąc moby 1 : 1, ale jak złapałem aggro od 3,4 to grób był. Teraz w SL nauczyłem sie roli paska add/def, bije 4,5 mobów a one tylko się pocą próbując mnie trafić. Perki rządzą niestety, + 310 evady, + 60 damage, o innych bonusach nie wspomnę.

Przykład z borgów z pół roku temu ok 90 lvl, 3 martiali nobów bije colonela, atrox wytrzymuje 6 strzałow i pada, ja wytrzymuje 3 reclaim, Soli wytrzymuje 3 i dobija moba z Metafizykiem.

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 08, 2006 11:33 pm 
Początkujący farmer

No coz, mam 130+ Martialem, impy 200ql itd, rasa: Optifex (jako zalozenie wiekszy dmg) i gra sie dobrze, faktycznie hp nie za duzo (jakies 5k) ale za tanka nie robie.

Sorki za offtopic

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 2:32 pm 
Początkujący farmer

Harkonenn (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
NIE jesteś lekarzem*, zapomnij o tym. Masz tylko tyle leczniczych zdolności że wystarczą na utrzymanie CIEBIE przy życiu. Nie masz tyle nano aby długo wytrzymać leczenie obrażeń w ciężkiej walce, nie posiadasz buff-ów na zwiększenie zdrowia (health) , nie masz HoT (heal over time) jakich używa doc. Jeśli jesteś jedynym lekarzem w drużynie, jest ona w kłopotach.

Nieprawda :P. Leczyć trzeba sie nauczyć, tak samo jak walki podczas pvp czy pvm. W sumie wolałem sam sciagnąc moba na sobie i podczas tankowania uważac na swoje hp i regulować je wedle mojego uznania, gdyż imo jest to o wiele łatwiejsze niż uważac na 3, 4 członków teamu. Mimo że CH adva jest b słabiutkie i używa sie je TYLKO w sytuacjach awaryjnych i NIGDY na siebie, normalny healing jest zadziwiajaco niezły nawet jak jestes froobem. Bardzo czesto byłem main healer w teamach i dawałem sobie rade i nie pamiętam aby ktoś byl niezadowolony. Co do nano to też nie jest tak, - nano cost potrafi czynić cuda, które pozwalają leczyć ci non stop i rzadko używac aidów.
Na koniec nawiąże do tematu zarówno adva jak i innego healera zdaniem, które kiedyś powiedział Revelator, które brzmiało mniej wiecej w ten sposób: Jeśli osoba, którą leczysz ma chociaż 1 hp point mniej od swojej pełnej wartości to znaczy, że wciąż potrzebuje leczenia.
Leczenie czesto jest bardziej męczące od tankowania.

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 3:43 pm 
Sołtys

a ja lubie:P

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 7:31 pm 
Farmer z taczkami

Ja często jestem nie wiem czemu brany zamiast lekarza do teamu .Zabawnie wygłąda to na borgach.Klient na na ogół niskim levelu dostaje strzala od 180 levelowego borga i w nogi ja probuje rzucac na niego leczene a gosc wyrywa jak zajac byle dalej ode mnie i od borga .Chwlie potem dead.Borgi sa niezle w gonieniu.A mało kto w panice stara sie biegac wkoło healera.Ale fakt zanm goscia podlecze to musze pare razy rzucic nano.A on ciagle dostaje i jak team szybko nie zabije borga jest niedobrze.Juz wolę jak mnie gonią to przynajmiej biegam i czekam zeby ktos go zabił. Lepiej ciągnąć moba na plecach i samemu sie leczyc niz leczyc spanikowanego agenta albo MA.( za duza roznica w levelach jak dla 80 lvl MA., bo agenty to maja zycia odwrotnie proporcjonalnie do dmg)

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 9:05 pm 
Doświadczony farmer

<deleted>

Ostatnio edytowano Cz cze 15, 2006 1:21 pm przez Cyniq, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 9:11 pm 
Pr0 Farmer

Cyniq to raczej (cały poradnik) jest chyba pisane dla nisko levelowych postaci i przez takową (użyte sformuowaniach).

btw. na borgach (team) to sam kiedyś używałem heal peta...

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona