Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 9:22 pm 
Doświadczony farmer

<deleted>

Ostatnio edytowano Cz cze 15, 2006 1:22 pm przez Cyniq, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 10:54 pm 
Farmer z przyczepką

Cyniq, nie przeginaj. Bo za dużo zaczyna się na Forum robić troskliwych misiów, którzy potrafią tylko krytykować i czepiać się pierdół. To że masz level 206 nie uprawnia Cię do chamskiego krytykowania innych. A odnośnie Leppera to swoim postem sam zbliżyłeś sie do jego poziomu. Poradnik, jako skierowany do graczy początkujących, nie jest zły, więc nie ma sensu czepiać się każdego zawartego w nim każdego słowa.
Po drugie, jest krytyka i 'krytyka', i ostatnio odnoszę wrażenie, że zamiast w sposób normalny zwrócić uwagę ze coś jest źle, to stawiacie się w roli półbogów, którzy jednym zdaniem mogą wysłać autora, że się tak wyraże, do dupy.
Podsumowując, proszę o trzymanie pewnego poziomu wypowiedzi, bo uwagę można zwrócić na kilka sposobów, a Ty Cyniq wybrałeś ten najgorszy.

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 11:48 pm 
Doświadczony farmer

<deleted>

Ostatnio edytowano Cz cze 15, 2006 1:22 pm przez Cyniq, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 15, 2006 8:09 am 
Farmer z taczkami

Cyniq to że nazwiemy kupę g... lodówką i wsadzimy w nie piwo to nie oznacza że piwo sie schłodzi tylko że do charakterystycznego zapachy pifka dojdzie tez charakterystyczny zappach ale troche inny.Jak chcesz to pij , ja odpadam.Abstrachując od tego żeswieże g.... raczej je podgrzeje co byłoby pewnie dla Ciebie zupełna trageduią.
To że nas low leveli traktujesz jak głupkow do ktorych szkoda sie odzywac to Twoja sprawa ale ze wysmiewasz Harkonena jest juz nieuprzejme w odrznieniu od Ciebie Baron cos zrobil) .A to że szczekasz na szefa org to juz nie dosc ze chamstwo ale i niesubordynacja.I świadczy tylko o tym że strasznie niedojrzały jestes.Btw. 15 lat ??

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 15, 2006 9:47 am 
Farmer z taczkami

hmmmm...

1)Nie ja jestem autorem, w wiekszej części jestem tłumaczem, tego co napisali na poradnik AO Forum
2) Przez pół roku miałeś możliwość przeczytać i uzupełnić, sugerować, poprawiać. Długo to trwało
3) Poradnik został napisany dość dawno temu.
4) Napisz coś lepszego.

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 15, 2006 10:03 am 
Farmer z przyczepką

Cyniq, daruj sobie protekcjonalny ton i pseudoluzackie wstawki.

[EDIT]: Zapomniałem dodać: nie mam zamiaru z Tobą dyskutować. Napisałem co mi się nie podoba w Twojej wypowiedzi. Weźmiesz to pod rozwagę bądź nie.

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 15, 2006 10:45 am 
Farmer z przyczepką

Cyniq (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Właśnie wylądowałem na jakiejś wyspie i dostałem w****dol od salamandry i motylka!!

spadlem z krzesla :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 15, 2006 11:50 am 
Doświadczony farmer

<deleted>

Ostatnio edytowano Cz cze 15, 2006 1:23 pm przez Cyniq, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 15, 2006 12:25 pm 
Ambitny farmer

Troche nie rozkminiam o co chodzi... Harkonenn jest objerzdzany przez Cyniqa za to ze przetlumaczyl jakis gowniany poradnik z zakamarkow oficjanlego AO fora. Poza tym to lepiej naprawic bledy niz je tylko wytykac bo to nic nie pomoze, a szansa na sprzeczke jest duza (popatrz tez ze teamt byl martwy od dluzszego czasu czyli raczej nikt nie wpada w pulapke tego obrazoburczego poradnika :p ).

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 15, 2006 1:00 pm 
Farmer z taczkami

Pokornie korząc się pod krytyką uznaję ten podręcznik za szkodliwy, brzydki i niebezpieczny dla każdego kto go przeczyta.
Zeby nienarażać postronnych i uciąć dyskusję kasuje go.
W razie z występowania problemów z graniem w drużynie proszę spamować Cyniqa jako osobę kompetentną i obeznaną w temacie.

Ostatnio edytowano Cz cze 15, 2006 7:21 pm przez Harkonenn, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 15, 2006 1:25 pm 
Doświadczony farmer

Proszę o usunięcie moich pustych już postów. Skasowałem treść ponieważ po usunięciu "poradnika" nie miały one (już nawet) najmniejszego sensu.

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 15, 2006 4:55 pm 
Doświadczony farmer

Sensu nie mialy pewnie juz twoje posty o poradniku ale miales za malo odwagi zeby ich nie usuwac. Cyniq latwo jest krytykowac i nic nie wnosic do sprawy ale juz stanac w obliczu krytyki to widac zbyt wiele dla ciebie. Zastanow sie 2 razy zanim cos napiszesz.

Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 18, 2008 2:49 pm 
Początkujący farmer

W ely na heckach często jest że jest zewnętrzny (poza team) tank albo doc.
Sprawa jest taka jak zapewnić dobrą komunikację z zewnętrznym tnkiem/docem.
Rozwiązanie wpadło na mnie wczoraj. Otóż leader teamu tworzy priv chanel i zaprasza na niego wszystkich członków dróżynu i zewnetrznego tanka/doca.
Niby proste ale nikt o tym nie napisał, a pomysł wydaje mi się dobry więc się dzielę wiedzą.

Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 18, 2008 2:52 pm 
Doświadczony farmer

Kerostat (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
W ely na heckach często jest że jest zewnętrzny (poza team) tank albo doc.
Sprawa jest taka jak zapewnić dobrą komunikację z zewnętrznym tnkiem/docem.
Rozwiązanie wpadło na mnie wczoraj. Otóż leader teamu tworzy priv chanel i zaprasza na niego wszystkich członków dróżynu i zewnetrznego tanka/doca.
Niby proste ale nikt o tym nie napisał, a pomysł wydaje mi się dobry więc się dzielę wiedzą.

Jak ja pocketuje docem to śpię, więc nie ważne, czy mamy kanał czy nie.. tak czy inaczej nuda.

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 18, 2008 3:17 pm 
Początkujący farmer

Willcyd (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):

Jak ja pocketuje docem to śpię, więc nie ważne, czy mamy kanał czy nie.. tak czy inaczej nuda.

Czyli Tobie się nie przyda a innym może się przydać.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona