Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Na czym teraz mozna zarobic credits w AO
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 3:24 pm 
Farmer z taczkami

W ostatnich tygodniach mozna zauwazyc zmiany na rynku naszej ukochanej gry. Wiarze sie ta z faktem, ze usuniecie Ingotow z SL spowodowalo zmiejszenie zasobnosci graczy z dodatkiem SL, a tym samym mozliwosc hurtowych zakupow roznych itemow. W ten sposob niektorzy przerzucili sie na stare dobre RK i farmuja znane i (kiedys) drogie itemy, takie jak GA Armor, NS, pppe itp. Co za tym idzie podarz stala sie wieksza od popytu, wiec i ta forma zarabiania pieniedzy stala sie marna, w czasie gdy GAIV spadlo z 200 mil do 90 mil a NSII z 160 do 40mil. Jezeli dodac do tego kolejny fakt, jaki sie wiaze z totalnym kampieniem przez wszystkich graczy Dyna Bossow pozostaje nie wiele sposobow na zarabianie kasy. Jednak sa wyjscia, naprawde dobre na rozne levele, ktore przy odrobinie staran sa bardzo dochodowe. Oto ich Lista:

Misja 150+ RK
- Na misji RK kazdy moob po zabiciu daje nam troszke Credits. Jest to srednio 2500-5000 Credits. Dodatkowo co drugi moobs cos pozostawia do loot. Zakladajac ze co piaty moob zrzuci nam czesc armora/bron/nano/id dodajemy do tego 30k zes przedarzy w zwyklym sklepie. Liczac dalej, po zrobieniu single mission, w czasie 45 minut zabijamy 50 moobow co daje nam ( 50 x 3,,2k = 160k + 300k = 45-500k)
Jezeli misja jest 175 to zysk wynosi srednio 1.5 mil/30 minut
Jezeli misja jest 200 to zysk wychodzi 2.5 mil / 45 minut
Jezeli misja jest 200+ to zysk wychodzi 3.5 mil /1h

Team misje solo:
- Misja 150 daje nam srednio 3 mil / 30 min
- Misja 175 daje nam srednio 5 mil /30 min
- Misja 200 i wyzej daje nam okolo 7-10 mil /45 min

( w/w sa dla ludzi lvl 135+ , ktorzy potrafia zabic wskazane mooby)

Farmowanie CRU:

- Metoda polega na zebraniu druzyny 3-6 osob i rolowanie Team mishion ql 150-200 w celu blitzniecia jej do BossRoom'u , zabiciu bossa, zlootowaniu zawartosci i znalezieniu w jego ciele CRU ( Controller Recompiler Unit)

Zyski: CRU jest warte 90-100k/1ql lvl ( ql 50 % jest warte 5 mil )
Zakladajac ze w ciagu 1 h zrobimy 6 misji i znajdziemy 2 CRU + Boss Loot sprzedany do sklepu dostajemy średnio około 15 mil /1h ( jezeli CRU bylo niskie, ql 25-35%)
Z misji ql 200-210 mozna wykrecic ponad 30 mil ( CRU+ Boss Loot i pare moobkow po drodze)

AI questy na Basic Armor:

Jest to stosunkowo nowa metoda zarabiania kasy. Niby stara, ale w dobie tanich suplementow do AI armorow, zapotrzebowanie rosnie w zastraszajacym tempie. Aby wykonac niektore questy, trzeba miec troszke czasu, ale wiekszosc jest oplacalne. ( Link zamieszcze pozniej do questow)

Cennik/Zapotrzebowanie :

Basic Legwear 5m/100%
Basic Gloves 3.5m/ 90%
Basic Footwear 2m/ 60%
Basic Sleeve 2.5m/70 %
Basic Headwear 1.5m /100%
Basic Jacket 3m/ 60%

Jezeli ma sie juz te questy obeznane ( niektore zajmuja doslownie 2 minuty) to w ciagu 1 h zarabia sie 30 mil. I sa to rzeczy na ktore zawsze jest zapotrzebowanie ( wiem sam z siebie)
Szczegolnie porzadane sa Legwear i Gloves.

Uwaga: Quest na AI legwear to jest misja z zabiciem mooba i zlootowaniem Pills z jego ciala. Jest ona zawsze 50% ql wyzsza od bioracego, tak wiec najlepiej robic ja jakims niskim twinkiem ql 30-50, aby byla wykonalna ( dla mojego Adva byla qll 250, nie do zrobienia solo)

Uwaga 2: Do BASIC HEADWEAR sa wymagane Blue Boots ( mozna kupic w kazdym sklepie w dziale CLothes, jezeli sie trafia)

Token Guny:

W czasie gdy n00by Hecklerowe nie robily misji, doszly do lvl 190+ maja marne szanse na dokonanie 1750/2500 tokenow sami z siebie, bo mooby na misjach albo sa szare ( nie daja token chance) albo za trudne ( ciezko sie soluje ql 220 misje i dlugo). Dla tych osob ostatnia nadzieja jest Token Quest. Wiec musza oni zbierac lub kupic Token Guny.
- Zbiera sie je w Avalon na Western Terraform Plant lub w Main OT Base. Zrzucaja je moby ql 165 i sa stosunkowo latwe do zabicia. Na szczescie padaja nader czesto i uzbierainie 20 pelcakow zajmuje 3-4h.Jezeli posiada sie duze ilosci plecakow 50+, mozna uzyskac naprawde wpsaniale ceny na forum/ w grze.
Srednio jeden plecak kosztuje 2 mil, wiec za 50 plecakow, jednorazowo napewno uzyskamy 100-120 mil.
Usredniajac, wychodzi okolo 15 mil/h

Uwaga: Zbiera sie tylko BBI Minami Sticky Love Rain oraz Westlinghause (srebrne i czerwone)

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 4:35 pm 
Farmer z przyczepką

Basic armor, ja sprzedaje slevesy po 2,5 mln quest banalny, natomiast popyt na to jest niezbyt duzy szczegolnei ostatnio, prawdopodobnie jest to spowodowane pojawieniem sie full setow za 10 mln na rimor market

Ostanio robie misje na mainie w sumie nie sa trudne, zdecydowalem sie na to po kalkulacji co sie bardziej oplaca tokenguny czy misja.
Misja trwa ok 1/2h ( lotuje jak leci) x 4 wiec i kasa jest i itemy wpadaja na koniec dostaje tokena, moze nie jest to tak dochodowe jak TG ale wystarczy jeden nanosek za 30 mln i juz sie zwraca:)
Chcac campic token guny 12 za jeden token + droga z do avalon+ sentinele tam powymieniac wszystko nie wspominajac o monotonii przy campieniu :D i konkurencji ( ostatnio na terra form fix i doc 210+)
Dodatkow bylem ostatnio wymienic i moglem tylko jeden rodzaj wiec nie bardzo wiem po co drugi, moze dla omni?

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 5:01 pm 
NoLife

Klemi11 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Dodatkow bylem ostatnio wymienic i moglem tylko jeden rodzaj wiec nie bardzo wiem po co drugi, moze dla omni?

Jest dwoch dowódców Sentineli, ktorzy dają te questy; jeden na jeden typ gunow, drugi na drugi. Jeden stoi na samej gorze przy pierwszym budynku po lewej stronie, natomiast drugi na samym koncu obozu, za murkiem.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 5:01 pm 
Farmer z taczkami

Sleevsy hmm, nie moglem ich sam osboscie wczoraj kupic, nie mowiac o legwear.

Z Medem zrobilismy 10 pieces i w ciagu 5h poszlo 4 a robilismy je w 30 min, czyli zarobilismy 10m w 30 min , a przecierz jeszcze 6 rzeczy do sprzedania :)

Tytuł: Re: Na czym teraz mozna zarobic Duzo Credits w AO
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 5:02 pm 
NoLife

poniewaz farmie teraz tokeny na misjach 160+ moge sie podzielic tez swoimi doswiadczeniami (zrobilem juz ok. 100 misji, 150 przedemna :)

- zarabiamy ze sprzedazy smieci w sklepach OT (nie ma dostepu w PRK do high lvl tradera a Damagedeala ma za male CL zeby robilo to roznice czy sprzedam w OT sklepie czy w trader shopie; dodatkowo co chwila wolanie tradera zeby sprzedal 20 plecakow smiecia jest wkurzajace)

- w smieciach znajdujemy czasami perelki ktore sprzedajemy innym graczom:
a) cold stony - ql150-160+ 1m szt.
b) soul stony - ql190+ 1m szt (mozna i wiecej)
c) memorki ql160-170 - 1-2m szt. (zdaza sie 1 na 5 misji)
d) pasy x6 ql160-170 - 1-2m szt. (zdaza sie 1 na 5 misji)
e) ostatnio trafilem na bag of exchange - 5m szt.

- znajdujemy duuuzo implantow, czyscimy i sprzedajemy - 200k-500k za szt. (ql150-200)
niestety sprzedac nie jest latwo

Z misji dziennie wyciagam ok. 8-10m wiec nie jest zle :) No i mam tokeny jeszcze :)

Dodatkowy biznes ktory chce sprawdzic to bizuteria (moze sie okazac ze tez jest oplacalne), na razie niestety nie wiem.

CRU misje warto robic, ale nie sprzedawac CRU tylko robic spawny zarobkowo (to juz Pat wie bo sam pewnie zrobi z setki takich spawnow)

Na heckach zbierac mieso i robic z niego blood plazme i opylac (1 plecak miesa z heckow w Ado to 1.3m)

dla postaci 200-210+ dodatkowo to kampienie kaehlerow, shades of lucubration i innych 18h spawn bossow i sprzedawac loot za 30-40m

Kampienie predatorow to tez nie taki zly pomysl: ja raz mialem fuksa i w ciagu kilku godzin mialem czesci armora warte ok. 25-30m Ze sprzedaza moze byc jedank roznie gdyz ceny spadaja.

Kampienie FRN w Elly: dosc proste o ile nie ma innych chetnych (200+ najczesciej) podobnie jak na predatorach postacie z duzym alfa dmg maja najwieksze szanse (soldja, agent). Cena FRN to 15-16m.

Embryo do T1; ceny spadly obecnie do 800-900k za szt. Ciezko zdobyc a i sprzedac nie latwo.

Robienie misji z nagroda Battle Suit. Blitzujemy misje i sprzedajemy armor w OT sklepie za 500-600k.

Szukanie perel w SL. Kazdy mob je dropuje, za 1 perle w OT sklepie dostaje od 300 do 600k szt. W ciagu 1h mozna znalezc kilka.

Ja dodatkowo zbieram kazde nano i sortuje wg profesji. Ludzie czesto szukaja nano i jesli mam to placa zwykle niezla kase od 500k do 1,5m za nano ktore sprzedac mozna by w sklepie za 100k :)

GL :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 5:27 pm 
Farmer z przyczepką

Pat to nie wiem gdzie slevsow szuklaes u mnei w sklepie jest jeszcze 1 za 2,5 mln a kilka czeka na zrobienie:)

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 5:32 pm 
Doświadczony farmer

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
b) soul stony - ql190+ 1m szt (mozna i wiecej)

Nie soul stony tylko soul fragmenty

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Dodatkowy biznes ktory chce sprawdzic to bizuteria (moze sie okazac ze tez jest oplacalne), na razie niestety nie wiem.

Baaaardzo opłacalny buisness. Za plecak bizuteri ql200 dostajemy od 2-4m w zależności od tego z czego się składa... jeżeli mamy same pierścienie ze złota z najdroższymi kamieniami np.Diament, amethyst, Aquamarine to możemy zgarnąć tą górną granice, czyli 4m+

Ja dodatkowo zbieram kazde nano i sortuje wg profesji. Ludzie czesto szukaja nano i jesli mam to placa zwykle niezla kase od 500k do 1,5m za nano ktore sprzedac mozna by w sklepie za 100k Smile

Ja tego nie robie. Miałbym już ze 3 plecaki Flamespout i ze 4 plecaki Kin of Tarasque

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 5:44 pm 
Farmer z przyczepką

Tak btw, czytalem po zniesieniu ignotow wypowiedzi na AO forum, gdzie wielu graczy bardzo dziekowalo FC za rozsadna decyzje :twisted: , ze teraz to bedzie spokoj na heckach i nie bedzie farmienia. Ciekaw jestem jakie maja teraz miny kiedy probuja sobie cos wycampic a tam kolejka 200+, dyny farmione nonstop, wiekszosc mobow w sl tez i teraz tym madrym zostaje mozolne zbieranie kasy zeby upragniony item kupic bo na wycampienie go raczej marne szanse :( , a wystarczylo zrobic kilka spotow z ignotheckami np. Scheol i Pen ( tam nikt nie bije ) i bylby spokoj :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 6:37 pm 
NoLife

Cyniq (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Ja dodatkowo zbieram kazde nano i sortuje wg profesji. Ludzie czesto szukaja nano i jesli mam to placa zwykle niezla kase od 500k do 1,5m za nano ktore sprzedac mozna by w sklepie za 100k Smile

Ja tego nie robie. Miałbym już ze 3 plecaki Flamespout i ze 4 plecaki Kin of Tarasque

ofcorz sa wyjatki, kin i flame trafia zaraz do vendora. Mnie tylko smiac sie chce jak widze na kanale ludzi sprzedajacych te nano :)

Zapomnialem dorzucic jeszcze 1 biznes: buffujace guny (pistole/rifle). Czasami mozna kupic takie w sklepie. Jesli trafi sie niski ql to wtedy wystaczy kupic kilka plecakow tych gunow i sprzedac z kilkakrotnym zyskiem innym graczom. Niestety dosc wolno sie sprzedaja, wiec doskonale sie nadaja do uzupelnienia dziur w sklepie jak czasem nie ma co wrzucic.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 7:55 pm 
Farmer z taczkami

Pewnie uznajecie to za oczywiste i dlatego nie pisaliscie o tym, ale jesli kogos trzeba uczyc jak zarobic, to zapewne trzeba go tez nauczyc... gdzie jest omni shop dostepny dla clanu!

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 9:11 pm 
Początkujący farmer

Otoz sklep dostepny dla clanu jest np w 2ho. Znajduje sie on zaraz kolo whoma w takim ciasnym przejsciu. Trzeba jednak uwazac na straznikow zeby nas nie stukneli. Wchodzimy do takiego sklepu i sprzedajemy graty w terminalu z mapami (tylko tam sie da). Ja jednak korzystam z uslog damy i niezle do tej pory na tym wychodze :P

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 9:34 pm 
NoLife

Sansej (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Otoz sklep dostepny dla clanu jest np w 2ho

25% strefa!!! Mnie juz tam raz cos trzasnelo, anyway, gl :P

btw ja sprzedaję itemy w Lush Fields Resort

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 26, 2006 10:49 pm 
Ambitny farmer

E... Panowie - rada starego fixera (hahahahha- sorki ):

Do naszego miasta -> wybieracie teleport do Omni-1 (oba pasuja - tylko nie ten do Tir) - Idziecie droga do takiego placu i troche w lewo jest shop.

zero staraznikow, zero omniakow (to sa puste praktycznie tereny omni-1) i strefa 75%

A juz jako fixer to z powrotem sie griduje ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 27, 2006 10:18 am 
NoLife

Znachorus (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
E... Panowie - rada starego fixera (hahahahha- sorki ):
Do naszego miasta -> wybieracie teleport do Omni-1 (oba pasuja - tylko nie ten do Tir) - Idziecie droga do takiego placu i troche w lewo jest shop.
zero staraznikow, zero omniakow (to sa puste praktycznie tereny omni-1) i strefa 75%
A juz jako fixer to z powrotem sie griduje ;)

jak sie nie jest fixem/dociem/czym kolwiek innym z teleportem to lecimy do grida na S czesci Omni Ent i probujemy szybko dostac sie do grida. Warunek: posiadamy yalme. Bez yalmy tez nie trudno, wystarczy ze savniemy przed wyprawa i po sprzedazy itemow dajemy terminate.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 27, 2006 10:55 am 
Ambitny farmer

Zawsze mozna poprosic fixa lub doca (o ile mnie pamiec nie myli) aby isc razem - fix i doc maja grida teamowego.
Albo umowic sie z eng ze nas warpnie do bardziej cywilizowanego miejsca :)

Jak jestes zapisany to /terminate tez nie jest trudne ;)

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona