Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 14, 2006 9:02 am 
NoLife

Cyniq ma racje, VB to najlepszy biznes w tej grze, jak dobrze pojdzie to zgrana paczka farmerow (najlepieja majaca dostep do 2 miast) moze spokojnie miec 1-2 vb dziennie. Hi lvl rajdy chyba najlepiej robic w 3-4 osoby i dzielic kase miedzy farm team wtedy w przeliczniku wyjdzie najlepiej. Minus tego sposobu to to ze jestemy uzaleznieni od innych (ludzi do farma, wolnego miasta itd). Ja tam wolalem byc samodzielny.

A co do CRU to niema co sie martwic ze nie leci cru (na 10 misji 3-4 kawalki cru to dobry wynik IMO). Ja czasami robilem po 20-30 misji bez cru, ale sie nie poddawalem :). Kasa ze smieci i rzeczy ktore mozna opchnac innym graczom (np. ql200 bron) i tak jest bardzo dobra. CRU to mily dodatek :) Srednio dziennie wyciagalem 50m z cru co uwazam zlym wynikiem nie jest. Token guny sa wolniejsze, meduzy tez, dynki to ryzyk-fizyk i tez mi sie nie wydaje aby dalo sie na nich lepiej zarobic. Nie wiem jak w SL, ale zarowno kampienie pb jak i phatow (meshe, pistole, nippy, hhab) sa zwykle juz zajete i trzeba miec fuksa aby znalezc pusty spot.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 14, 2006 10:53 am 
Doświadczony farmer

Najlepszym sposobem zarabiania jest gielda, kupowanie i sprzedawanie drożej, do tego jest potrzebny jakiś mały kapitał, ale na początek wystarcza skromne 200m. Potem kasa idzie juz łatwiej, 1b to nie jest problem :-)

p.s. kłopot tylko z trzymaniem tego szmalu :-)

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 14, 2006 8:07 pm 
Ambitny farmer

amarande (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Po pierwsze imo głupotą jest ciągnięcie 2 altów. W ten sposób kasa będzie się Tobie rozpływać ekspresem.

lol

A 3 altów?

frozen and happy

Tytuł: Re: Na czym teraz mozna zarobic credits w AO
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 8:28 am 
Pr0 Farmer

Patroller (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Uwaga: Quest na AI legwear to jest misja z zabiciem mooba i zlootowaniem Pills z jego ciala. Jest ona zawsze 50% ql wyzsza od bioracego, tak wiec najlepiej robic ja jakims niskim twinkiem ql 30-50, aby byla wykonalna ( dla mojego Adva byla qll 250, nie do zrobienia solo)

Uwaga 2: Do BASIC HEADWEAR sa wymagane Blue Boots ( mozna kupic w kazdym sklepie w dziale CLothes, jezeli sie trafia)

1' W moim przypadku patfur dropujący pills miał lvl tylko o około 10% wyższy ode mnie.

2' Do zrobiennia basic headwear nie tylko nie potrzeba niebieskich butów ale też w ogóle nie trzeba się wdawać w przydługą i nudną rozmowę z kolesiem w barze; wpadamy do baru Neuters, podchodzimy do barmana, kupujemy tyle kieliszków białego wina (wyglądają jak podstawki do jajek na miękko) ile chcemy części do basic armora po czym jedną po drugiej dajemy lasce obok barmana a ona nam daje odżywkę do włosów.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 08, 2007 3:44 pm 
Pr0 Farmer

Postawić 150 twinka na sektor 10. Najlepiej coś co może bić samemu (MA, enf, fix, sold, advy, keep - imho w takiej kolejności - najlepszy MA). Stajemy na starcie i bijemy zielone zbierając wszystko co poleci i wkładając to później do gms - przez noc zejdzie wszystko jeżeli nie przesadzimy z ceną. Do tego dochodzą nagrody od bursara i co jakiś czas publiczny raid z szansą wygrania VB. Zwyczajnie kopalnia złota i axp. Enfem wyniosłem już około 300 mln a właściwie jeszcze nie skończyłem się twinkować.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3