Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 27, 2006 12:33 pm 
Ambitny farmer

Oj z tym FRN jest trudno nawet jak nie ma ludzi ;P

AoC - Ymir
Gieniek - Stygian Tempest of Set

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 27, 2006 12:50 pm 
NoLife

Patricio (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Oj z tym FRN jest trudno nawet jak nie ma ludzi ;P

ale pewna kasa (15m). Sprzedaz w zasadzie natychmiastowa.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 27, 2006 7:00 pm 
Doświadczony farmer

Pat (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
AI questy na Basic Armor:

Jest to stosunkowo nowa metoda zarabiania kasy. Niby stara, ale w dobie tanich suplementow do AI armorow, zapotrzebowanie rosnie w zastraszajacym tempie. Aby wykonac niektore questy, trzeba miec troszke czasu, ale wiekszosc jest oplacalne. ( Link zamieszcze pozniej do questow)

Cennik/Zapotrzebowanie :

Basic Legwear 5m/100%
Basic Gloves 3.5m/ 90%
Basic Footwear 2m/ 60%
Basic Sleeve 2.5m/70 %
Basic Headwear 1.5m /100%
Basic Jacket 3m/ 60%

Jezeli ma sie juz te questy obeznane ( niektore zajmuja doslownie 2 minuty) to w ciagu 1 h zarabia sie 30 mil. I sa to rzeczy na ktore zawsze jest zapotrzebowanie ( wiem sam z siebie)
Szczegolnie porzadane sa Legwear i Gloves.

Uwaga: Quest na AI legwear to jest misja z zabiciem mooba i zlootowaniem Pills z jego ciala. Jest ona zawsze 50% ql wyzsza od bioracego, tak wiec najlepiej robic ja jakims niskim twinkiem ql 30-50, aby byla wykonalna ( dla mojego Adva byla qll 250, nie do zrobienia solo)

Uwaga 2: Do BASIC HEADWEAR sa wymagane Blue Boots ( mozna kupic w kazdym sklepie w dziale CLothes, jezeli sie trafia)

To moj sposob na zarabianie kasy, caly set (8 czesci) sprzedalem za 10M, pojedyncze czesci sprzedaje po 2m, dodatkowo z questu na rekawiczki mozna dostac wspaniala walizke (sprzedaje po 2-3M), wystarczy tylko z The Machine ja wyjac. Jakby jakies pytania byly to prosze o tell i wyjasnie o co loko. :mrgreen: Podaje link do opisu tych questow:

Questy na ciuchy

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 13, 2006 2:39 pm 
Farmer małorolny

.....zbierac graty z suba.......ring of the nucleusbasails-500k jugglers treat-2m belt of the justice-stoi 100k ale udawalo mi sie wyciagac 500k-2m credow:)....abmouth jest łatwiejszy do kampienia niz cenobity;]........

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 13, 2006 2:45 pm 
Pr0 Farmer

Ja tam polecam na każdej postaci wydać nieco IP na skill B&E tak by mieć ze 400+ i do tego ekspertyzę kupić. Na misjach wyższego ql jak nie ma fixa to mało kto skrzynki otwiera a tam czasem całkiem ładne rzeczy w środku siedzą :)

Co do kampienia suba ... hm ... Moim zdaniem nie warte zachodu. Moby spawnuja się wolno a zysk niewielki. Mając postać na lvl 100+ (no a taką ma chyba każdy kto jest w stanie zrobić twinka solującego coś w subie) i farmiąc tokeny na misjach więcej zarobi się na godzinę zbierając śmieci i sprzedając je do sklepu. Przy okazji jest też szansa na jakieś cudo. No i tokena się dostanie. A już zupełnie fajnie jak się rollnie TM i je robi samemu bo jeszcze cru spadnie.

Osobiście bardzo mnie rozczarowały token guny. Natrzaskałem kilkanaście torebek i nie mogę ich sprzedać. Gdyby nie fakt, że łaziłem tam NT i wybijanie mobów dawało xp to możnaby paść z nudów. Wybijając moby na tyle szybko by musieć co jakiś czas czekać na spawn napełniałem zdaje się 4 torebki na godzinę co powinno dawać około 11m /h. Niby dużo ale niestety trzeba to jeszcze sprzedać. Dla porównania (mowa cały czas o NT); masakrując borgi w PW xp dostaje się więcej, leci sporo soul fragmentów / cold stonów (tak ze 3-4 spokojnie na godzinę - 4m - schodziły mi jak tylko z grida wylazłem), ciała dają więcej kasy (7k razy ... o mamo i jeszcze trochę - powiedzmy milionik), monster parts ql 200 dropują gdzieś tak 40% (milion za torbę przerobionych, z godzinnego kitowania torba była a nawet dwie jak dobrze szło) CDS armory i pełno shopfoodu ql ~200 (w tym także nano dyski na sprzedaż dla graczy i dużo różnych zbroi - dobrze idą w sklepie). Nawet pokitowałem tam też trochę jakiś fixerów w zamian za co łaska (ale nie mniej niż 1m/lvl) i hoty/run speedy (tylko fixów bo tylko oni się przydawali mi do czegoś). Lvl 100-110 spokojnie w godzinkę się wykituje - co łaska (ale nie mniej niż 10m, ogólnie nie spodobała mi się idea kogoś obcego na ogonie no ale ponoć pieniądz nie śmierdzi). Jakby nie było to kasy więcej, zarobek pewny i natychmiastowy.

Ostatnio edytowano Śr gru 13, 2006 3:28 pm przez Ajsmen, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 13, 2006 3:01 pm 
Farmer z taczkami

Kurhna Ajs potrzebje 160m i co mam graty z misji ciagnac ??

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 13, 2006 3:37 pm 
Pr0 Farmer

Ghaar (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Kurhna Ajs potrzebje 160m i co mam graty z misji ciagnac ??

Jej, Ghaar, chyba się uzależniłeś bo już dziś widzę drugi raz podobny tekst; potrzebuję lvl, potrzebuję kasy. Może potrzebujesz przerwy? :)

Nie wiem szczerze powiedziawszy jak zrobić 160m szybko bo nigdy nie potrzebowałem tyle ale jak ktoś wie to chętnie przetestuję bo przydałby mi się dchest na MA (ponoć Kilki ma jeden i co godzinę jest tańszy o 1m ;) ).

btw jak idzie rollowanie pasków na ncu? ql 160 idą po 2 -3 m za sztukę.

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 13, 2006 3:47 pm 
Doświadczony farmer

Po pierwsze imo głupotą jest ciągnięcie 2 altów. W ten sposób kasa będzie się Tobie rozpływać ekspresem. poza tym na ~170 lvl zarobienie 160 M inaczej niz na VB jest chyba niemożliwe.

O ile masz odbiorce to :
1. Możesz jeszcze spróbować pokamipić boski w sheol. Jezeli padna kamyki energy do arulek to mozesz je sprzedac ja jakąś kase.
2. Kamp srebro / robot junk - czasmi ludzie płacą 4-5 M za plecak, na meduzach można łatwo uzbierać kilkaplecaków w 2h

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 13, 2006 3:52 pm 
Pr0 Farmer

Hm, Ama, czy gdzieś jest jakaś rozpiska jakie ringi itp. przerabia się na jakie ingoty (czyli jak to sortować)? W sumie też tego zawsze sporo miałem w wysokich ql ale jakoś nie mogłem ogarnąć co i jak i wrzucałem do sklepu zamiast posortować i sprzedać komuś :(

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 13, 2006 3:58 pm 
Farmer z taczkami

http://www.anarchyarcanum.com/crafting_jewelry.html

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 13, 2006 4:21 pm 
Farmer z taczkami

Nie spoko bede pchal sie dalej ale postac mi sie zgimpi :((
Ajs :___> czasem czlowiek ma zly humor i zrzedzi ale nie nalezy z tego wyciagac wnioskow, wiesz RL daje czasem w d...
Z kasa nie jest zle ale faktem jest ze zrobienie T2 jest poza moim zasiegiem ,pewnie chest tylko zrobie :(
Takie 30 baniek to na drobne mam .

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 13, 2006 9:19 pm 
NoLife

Ghaar (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Nie spoko bede pchal sie dalej ale postac mi sie zgimpi :((
Ajs :___> czasem czlowiek ma zly humor i zrzedzi ale nie nalezy z tego wyciagac wnioskow, wiesz RL daje czasem w d...
Z kasa nie jest zle ale faktem jest ze zrobienie T2 jest poza moim zasiegiem ,pewnie chest tylko zrobie :(
Takie 30 baniek to na drobne mam .

ej chlopaki ja doradzam CRU misje :)
na caly swoj sprzet (a troche tego mam :) zarobilem w 90% z cru misji :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 13, 2006 9:48 pm 
Pr0 Farmer

No ja też nie wiem o co chodzi tym smutasom co mogą solować ql 200 TM a jojczą, że kasy nie ma. No work no phatz :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 13, 2006 10:14 pm 
Farmer z przyczepką

witam

sposobów na kase jest dość sporo, ja zrobiłem traderka i opylałem nim lot z dynek, na 90lvlu bez dodatkow dostaje prawie tyle samo co ja na 215 w 2ho, na wranglach też deko zarobil choć sie nie upominalem, sami dają co nieco, warto pomysleć o dynkach na RK, trafiają się sporo warte nanosy, i inne itemki, ja trafiłem sporo SF, samo sie prosiło robić VTE, na małych lvlach polecam omniaka i opylać med suity, na misjach CRu nie miałem szczęscia, na 10 misji wypadało mi 3, góra 4,

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 13, 2006 10:14 pm 
Doświadczony farmer

Imho najszybszym sposobem na zarobienie jest farmić VB. Ja sprawdziełem 2 metody:

- Spawnowanie na lvlach 205+ które łączy się z intensywną eksploatacją miasta, początkowo duzymi wydatkami na CRU lub po prostu monotonnym jego blitzowaniem, ale zarazem daje w efekcie boty o wysokiej wartości. Minusem jest fakt, ze od czasu do czasu team pada w połowie statku, lub doc (bezwzględnie potrzebny na takim spawnie) przez laga spóźnia się z healem i już na ziemi "tank down" = g...o a nie VB.

- Spawnowanie na lvlu 60-75. Ubah sprawa. Na tym lvlu team 3 Agentów (fp mp) + sold + tank + doc jest nie do zniszczenia. Najzwyczajniej nie ma takiej opcji. Spawn na ziemi najczesciej trwa nie dluzej niz 15minut poniewaz moby padaja od trzech strzałów Agenta albo po jednym FA Solda. CRU najczesciej wystarcza na 2 spawny (po naładowaniu do 100%), a zrobienie misji na ACRU na tym lvlu to naprawde nie problem. W 99,9(938)% team robi ziemie + statek co zwiększa szanse na drop virali. Minus tej metody to ql VB który bardzo czesto na tyle niski, że cieżko sprzedawalny i tym samym mimo iz jestesmy szczesliwymi posiadaczami Strongów ql 70 to mamy niejako problem z ich opyleniem lub cena jest nieadekwatnie mniejsza w stosunku do tej VB ql 240+.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona