Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 24, 2006 1:50 pm 
Doświadczony farmer

Fixeruni (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Generalnie jest taka zasada ze winda na nastepne pietro jest w najbardziej oddalonym pomieszczeniu od windy poprzedniej. Stosowanie sie do tej zasady+ troche praktyki i mozna szybciutko misje blitzowac :)

Złota zasada nr. 2 (chyba exploit) biegaj w skórze wilczka. Wtedy zmienia sie pkt. cieżkości postaci (nie wiem jak to nazwac chodzi o ustawienie kamery). Jezeli staniemy blisko sciany to bedziemy widziec to co jest za teksturą. wszystko bedzie zawieszone w gray boxsie. Widoczne bedą tylko modele które nie sa powiązane z pozomem (skrzynki, windy, i buffy na mobach).

Zasada ta sprawdza sie w patrzeniu przez 1 sciane.

Obrazek Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 13, 2006 2:49 pm 
Farmer małorolny

.....a mi wypadlo cru na miszach w okolicach 50-60 ql.......najpierw powalajace 6%a potem fenomenalne 9%.................^^

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 14, 2006 11:44 am 
Pr0 Farmer

Ql 10 mi leciało na misjach ql 100 tak więc myślę, że do czasu gdy jest się w stanie robić misje ql 120+ nie ma sensu się w to bawić bo więcej kasy można zarobić rollując różne itemki clicksaverem. Jeszcze więcej kasy jest z robienia misji wysokiego ql w teamie i lootowania jak leci. Cru jak padnie w takiej misji to jest niezły dodatek. Ponadto, jak jest dobry orgowy team to się można umówić, że cru wysokiego ql się sprzeda a kasę pożniej rozdzieli. Albo robić kilka misji pod rząd i wykluczać z rollki ludzi, którzy już cru mieli w poprzedniej. Tym sposobem i xp jest i kasa i zabawa bo w grupie zawsze raźniej.

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 13, 2007 10:23 am 
Farmer z taczkami

wiem, ze cru wypada losowo. ale zauwazylem ostatnio spadek drop rate, zrobilem ok 40-50 tmow i nic :/
ktos cos wie na ten temat czy po prostu nie mam szczescia ?

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 13, 2007 11:03 am 
NoLife

Jonak (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
wiem, ze cru wypada losowo. ale zauwazylem ostatnio spadek drop rate, zrobilem ok 40-50 tmow i nic :/

nie masz szczescia :)
o spadku lub wzroscie droprate cru kraza legendy i nic poza tym :)
przed wczoraj z 20 misji mialem 240% wiec bez rewelacji, ale tez nie tragicznie. Raz mi sie zdazylo prawie 800% z 20 misji, ale to juz rekord. Czasami tez tak mialem jak Ty, ze nie padlo bardzo dlugo, ale 1 zasada cru misji mowi: aby sie nie poddawac :)
Pamietaj, ze nawet ze sprzedazy smiecia Cru misje to jeden z najlepszych sposobow na zarabianie kasy.

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 13, 2007 11:12 am 
Farmer z taczkami

Sparth2 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Jonak (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):

nie masz szczescia :)
o spadku lub wzroscie droprate cru kraza legendy i nic poza tym :)
przed wczoraj z 20 misji mialem 240% wiec bez rewelacji, ale tez nie tragicznie. Raz mi sie zdazylo prawie 800% z 20 misji, ale to juz rekord. Czasami tez tak mialem jak Ty, ze nie padlo bardzo dlugo, ale 1 zasada cru misji mowi: aby sie nie poddawac :)
Pamietaj, ze nawet ze sprzedazy smiecia Cru misje to jeden z najlepszych sposobow na zarabianie kasy.

dokladnie, nie wychodze zle na tych misjach - robie qle ok 170-180 i z crapu mam spokojnie 2 - 4 m. przestalem juz liczyc na cru, zrobie sobie traderka do sprzedazy tego shitu i w sumie na jedno mi wyjdzie.

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 14, 2007 1:56 pm 
Farmer małorolny

Ja jak zmusze sie na chain CRU misji (kolo 18) zarabiam tylko na crapie. Przykladowo raz przed 15 misji nie dostaje zadnego CRU a pozniej 3x spada kolo 50-60% i pozniej przez dluuugi dluuugi czas nic nie leci. A cru leci na potrzeby wlasne niestety wiec moje proby zarobku traca sens.
Cru jest jak najbardziej losowe niestety i nie ma na nie systemu o ile dobrze wiem. Zmiana suwakow mish tez raczej duzo nie zmienia.

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 14, 2007 3:30 pm 
Farmer z taczkami

Zerruel (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Ja jak zmusze sie na chain CRU misji (kolo 18) zarabiam tylko na crapie. Przykladowo raz przed 15 misji nie dostaje zadnego CRU a pozniej 3x spada kolo 50-60% i pozniej przez dluuugi dluuugi czas nic nie leci. A cru leci na potrzeby wlasne niestety wiec moje proby zarobku traca sens.
Cru jest jak najbardziej losowe niestety i nie ma na nie systemu o ile dobrze wiem. Zmiana suwakow mish tez raczej duzo nie zmienia.

tak ale wiesz, ja zrobilem kolo 50 misji i nic :| wiec juz zaczalem sie zastanawiac czy po prostu cos sie w tym temacie nie zmienilo :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 14, 2007 3:33 pm 
Ambitny farmer

Do własnego użytku najlepiej na APF zdobywać CRU , mało pkt kosztuje.

AoC - Ymir
Gieniek - Stygian Tempest of Set

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 14, 2007 7:52 pm 
Farmer małorolny

Przyklad moj brat. z jego cru bym 8-9 raidow zrobil ale nie pozyczy. Sam z nich nie korzysta ale to taki maly szczegol...

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2