Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: setupik mojego 100 advka... sugestie?
PostNapisane: Cz lut 01, 2007 5:05 pm 
Farmer z taczkami

Ze smieci w banku zrobiłem sobie takiego advka http://auno.org/ao/equip.php?saveid=61424
uwagi
- doliczyć 1 wieże + 21 aad
- pady na razie lvl 1, kończę questa
- ring of dalja w inv, wtwinkuje się w niego soon, na razie ring z totw :( , marzy mi się przedostanie się do Ado( niewykonalne bez pomocnej ekipy) i zdobycie ringa of power (patterny mam ofc) :oops:
:oops: - zamierzam włożyć na rączki crepuscule artillery ql 120-130
- nie mam $ na alien armorki niestety
- w miejsce CDR za 1000 alium misji zakupie sobie pistola ofaba peregrine ql 125 czy 150 ...
- back, jeżeli Dziewczynek wróci to mi odda blackpack :( i w niego się wbije, na razie HPO, czy warto zmieniać na coś innego?

Zadanie : PVM – na razie soluje 100% w Biomare
- nawet udaje mi się tankować ely hecki
- na przyszłość chce tą postacią z braku laku robić questy w sheol

Zadanie : PVP - pojedynki kiepsko mi wychodzą niestety, za łatwo jestem snarowany/rootowany/blindowany, przeciwnik za łatwo mi ucieka , leczy się i ma jeszcze jedną szansę
w pvp CDR swapuje na ql 92 OT 0120 Machine Pistol, czy lepiej jest mieć Borealis Corona?
- tower wars, tu lepiej, ale najbardziej się sprawdzam w mechu ...

na razie brak mi pomysłu na jego rozwinięcie, czekam na świeże pomysły... :?:
ps : odpowiedź idź na melee odpada :evil:
ps2 : raczej nie bede nim levelował w najbliższym czasie

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 01, 2007 6:53 pm 
Farmer z taczkami

nie znam sie za bardzo ale :
czy na klate nie lepszy bedzie : Shapeshifter's Vest
back : http://auno.org/ao/db.php?id=223715 lub albo jakis Infantry back
co z token boardem ?

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 01, 2007 6:56 pm 
Doświadczony farmer

Tez mam adva twinka lvl 100 ranged i mam kilka uwag. Z wieloma prawdopodobnie sie nie zgodzicie.

Weapons: Załóż 4 memorki QL 200 (albo jakieś alienowskie), wyrzuć MM (przydaje sie dopiero jak sie wtwinkujesz w 600 Psychic, na lvl 100 niewykonalne), załóż Recompiler i Hardcore CPU Upgrade.
Wyciagnales 600+ Fullauto na lvl 100 advie? Dziwny pistolecik i nawet dosc ciekawy, ale nie podoba mi sie uzywanie 2 typow amunicji, 800AR cap (jesli nie lewelujesz to jest to maly problem, ale jak masz EP i biurokrate w poblizu to sie zatrzymasz na tych 800) i 10 kul w magazynku. Na pewno ciekawy pomysl, zeby miec wiecej speciali niz Fling i Burst. Bron jest szybka, wiec nie trzeba byc full agg.
Zalozylbym mu jakies zrodlo swiatla na Utils1 lub Utils2. Chociaz moze nie, bo w zwierzaku i tak nie dziala.

Clothing: Token Board 1k FTW. Jak sie uprzesz to nawet ulepszony za questa. Takim rzeźnikiem farmienie tokenów powinno pójść szybko.
Na pady IMO lepiej VTE. Ja trzymam jeszcze w inventory Barrow Strength, Withered Flesh oraz Notum Focus i używam speciali z tych przedmiotów. No, chyba że idziesz ostro w First Aid i needujesz każdego punktu, albo po prostu masz malo Psychic.
Dziwny wybor rekawkow. No moze ranged init na mantisie sie przydaje. Ja bym po prostu zalozyl Carbona jesli Predatory ci nie odpowiadaja, ale to cos z SL co chcesz założyć pewnie lepsze.
Off/Def ring OK, chociaz IMO TOTW ring lepszy, ale Divine Teardrops to jakis bufujacy a nie do noszenia. No, chyba ze bez niego cos jest OE.
HPO wielu advow w tym chodzi, mi jakos ta kapota nie przypadla do gustu. Sam chodzę w Reanimators Cloak i ludzie sie dziwią.
GZ wcisniecia Sandy Piece of Goo na lvl 100.

Implants: Na Solitusie Froobie jakoś wcisnałem wyższe implanty, np RWrist QL 200, kilka jobe kolo QL 190. Nie wiem jak to dokladnie jest z Symbiantami, ale chyba masz jeszcze miejsce na poprawe.

Perki: Tu sie nie znam i chyba weisz co robisz, ale powinien być Genius do odzyskiwania nano.

PvM: Gratz, ja soluje Dyrka z 300 NCU OSB i to z trudem, a w CoH zabijaja mnie trainy.

Największym błędem, jaki popełniłem ze swoim advem było wciskanie się na siłę w jak najwyższe implanty, przez to za dużo IP wydałem na staty i za mało mi zostało na inne rzeczy. Używam leczenia QL 116 Survival of the Fittest, do QL 130 niestety nie dojechałem. Do tego drugie z serii Lick Wounds z lvllockiem na 100. Założyłem SOL K-91 QL ~150 i CDRke, niestety SOL jest wolny i nie mam go 1/1 nawet na full agg. W moim setupie generalnie szedłem w nano i leczenie i mam prawie 1k więcej nano niż HP. HP można łatwo bufnąć.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 01, 2007 7:03 pm 
Ambitny farmer

http://aomainframe.com/showitem.aspx?AOID=245824 zobacz to na wrist i Pred Armbandy na armsy , druga AI memorke i Compiler

AoC - Ymir
Gieniek - Stygian Tempest of Set

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 01, 2007 9:14 pm 
Farmer z taczkami

Patricio (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
http://aomainframe.com/showitem.aspx?AOID=245824 zobacz to na wrist i Pred Armbandy na armsy , druga AI memorke i Compiler

tego to nigdy nie załorzę na tym lvl :P
Shapeshifter vest załorzę, VTE też, a clan pady bede nosił od święta :lol:
1k board ...za 220 miszy :o
ta postać jest zrobiona z odrzutów w banku / plecaku, stąd ten dziwyny setup na rączkach. Predator arms fakt, byłyby najlepsze, ale są drogie / trudno zdobywalne a sam będąc mały lvl wycierpiałem sporo od kampiących predatory tl7, sam nie chce być taki :shock:
mało moge poprawić w symbiantach, większość z nich to najlepsze na tym lvl.
moge się wbić w ql200 impy, pomyślę.
co do backa... air cloak mam w śmiesznym ql62, 3 razy ubiłem omege i tylko raz dropneło :roll: , zamiast tego jak tylko zdobęde to wcisnę http://auno.org/ao/db.php?id=245657 (chyba że będe tego używał na maine :P
co do pistola... mam w tej chwili 788 self (yeah perki, płace to mam) i jeszcze + 8 z rękawiczek i + 15 z perka 4 LE dojdzie za jakiś czas. W kotku mam 840 AR self, a jak mam EP to trafiam pod rząd fixy w GA :lol:
Sawik : ja mam niższy heal ql 107 bez CI , to FA (i STA i STR dla trickle) pożarło mi IP
pomedytuje nad lepszymi memorkami, fakt, i dzięki za przypomnienie o recompilerze

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 02, 2007 12:06 am 
Farmer z taczkami

czy na glowe nie bedzie lepszy hood z tary ? :>

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 02, 2007 12:11 am 
Doświadczony farmer

hooda z tary nie zdobedzie wczesniej niz na 149 lvlu :D a znajac zycie bez MEGA szczescia do 180 :D

P.S. Nie wiem co sadza inni ale dla mnie Hardcore CPU upgrade i Nano formula / viral compiler to nawet nie podstawa a powietrze dla adva :]

P.P.S. a jesli nie bedziesz mial co z kasa zrobic mam dla Ciebie pewien pomysl :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 02, 2007 2:01 am 
Doświadczony farmer

hmmm moze moon ring?
http://auno.org/ao/db.php?id=224054

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 02, 2007 10:07 am 
Farmer z taczkami

Onufryx0 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
hooda z tary nie zdobedzie wczesniej niz na 149 lvlu :D a znajac zycie bez MEGA szczescia do 180 :D

ale moze go kupic ?

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 02, 2007 2:54 pm 
Doświadczony farmer

NIE

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 02, 2007 3:31 pm 
Farmer z taczkami

Onufryx0 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):

http://auno.org/ao/db.php?id=158789

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 02, 2007 6:31 pm 
Doświadczony farmer

he he no tak zapomnialem o tym ;] no z tego co wiem chodzi za jakies 20-30m

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 02, 2007 10:08 pm 
Farmer z taczkami

he he no tak zapomnialem o tym ;] no z tego co wiem chodzi za jakies 20-30m

15 m - tzn po tyle ost widzialem.

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 02, 2007 11:34 pm 
Doświadczony farmer

Wracając do tematu:

Bronie nie są złe, ale lepszym rozwiązaniem do drugiej ręki (zamiast CDRa) będzie kyr pistol z fling shotem (zaoszczędzisz parę IP na burście a DMG będzie większy i szybszy).

w NCU: 2x 64 NCU memory, 2x AI mem, 1x ql 200 nano cost reducer i raz viral com.

Armor: Back jest raczej kiepski, ale pisałeś, że wymieniasz...
Rękawy: lepsze będą predatory.
Neck: 1k tokens, Urna tlyko do pvp.

Imps/symb: dość małe ql'e, ale generalnie wygląda dobrze.

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: So lut 03, 2007 11:05 am 
Farmer z taczkami

Willcyd (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Wracając do tematu:

Bronie nie są złe, ale lepszym rozwiązaniem do drugiej ręki (zamiast CDRa) będzie kyr pistol z fling shotem (zaoszczędzisz parę IP na burście a DMG będzie większy i szybszy).

Nosiłem Kyra Type 1 ql 117 i maiałem gorszy dmg. Porównywalny z CDR dmg
zadaje tylko type 4(i to nie wliczając okazyjnego bonusu z 5% proca CDR. A co zaoszczędze na burscie wydam na multiranged...

Kyr może się sprawdzi w PVP, ev załorzenie jakiegoś ql 140....

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]