Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Adv 150 ranged
PostNapisane: Pn lut 11, 2008 3:20 pm 
Ambitny farmer

Indianer

W sumie postać na s10, nie do pvp, czasami wizyty na BS dla urozmaicenia czasu.
Sugestie?

Shoulders: docelowo 2x GoC, 2x crit + add all... > +dmg i resist na rooty

64 NCU docelowo na 3 x 160ql yuttos infused.

Czapka w sumie mogłaby być również css, zobacze jak po resecie kilku skili i abil zostaną mi ip.
Nie przeliczyłem ip i wstyd się przyznać nie starczyło mi na zmaxowanie podstawowych skilli, na przykład nr i duck expl

Symby sprawdze w domu bo nie jestem na 100% pewien.
Syndicate brain zostanie wymieniony na 190ql support.

W hud 3 jak zdobędę to CR 225ql.

Sense mam za mało żeby utrzymać css non OE, więc używam grafta z Enh Senses, trwa 30 min, recharge 10 min czy coś koło tego. Przy częstszym padaniu niż 10 min, np. na BS, jest to kłopotliwe.

frozen and happy

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 11, 2008 5:00 pm 
Pr0 Farmer

Super a jak dmg?

Szkoda że to nie trox bo zdaje się kick pistol ownuje na sektorze.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 11, 2008 7:50 pm 
Doświadczony farmer

Co do NR i Duck Explosives, to jak dla mnie to nie są podstawowe skille, zwykle nawet tego nie podnoszę dopóki nie mam nadmiaru IP. Już bym wolał bursta zmaksować, niż te dwa. Wszystkie nuki siadają na mnie nawet jak mam zmaksowane NR, bardzo żadko coś rezistuję. Traderów spotyka się rzadko, a tylko oni używają shotgunów. Nie wiem, może z alienami jest inaczej i te skille się przydają, ja się doświadczałem na misjach.

Jeśli chodzi o shoulder, to jestem fanem VTE i ja bym dał MoTR + VTE, ale skoro wolisz GoC, to ok, daj MoTR + GoC. Przy 1% crita różnica między critem i hitem musiałaby być 100 x 15 = 1500, żeby opłacało się wymienić BS na GoC, więc IMO do damage setupu raczej MoTR + BS, czyli tak jak jest.

Na HUD3 raczej dałbym TIM scopa. Ten item dodający damagu jest fajny, ale z pistoletem 1.2/1.2 potrzeba prawie 1200 Ranged Init, żeby być w full def. AI scope 15% dałby trochę więcej damagu, ale zabrał 500 inicjatywy, więc do damage setupu ten przedmiot na HUD3 jest optymalny, do defensa lepszy byłby TIM scope.

UTILS3: Według mnie lepiej przedmiot dodający nanoskilli z alienów, ale to ma sens tylko, jęsli dzięki temu mógłbyś używać lepszego leczenia. OWN pewnie rzucisz bez tego, więc chyba rzeczywiście lepiej trochę evadów. No może jeszcze jakieś źródło światła w utilsach, ale na advie to nie bardzo ma sens, bo i tak walczy w animal form i nie ma światła.

W memorkach dałbym 4x Yuttos Infused. NR się niezbyt przydaje, a NCU, treatment i crit decrease bardziej. Virral Compiler powinien się zmieścić lepszy.

Na głowę dałbym GPH dla ubogich, czyli Thick Flesh Hood. Niewiele rzeczy przebije 400 do max nano, to ponad dwa leczenia. Ewentualnie jakiś kapturek z alienów, albo Combined ranged AI armor helmet, tak jak napisałeś. Wartoby się jeszcze przyjrzeć OFAB zbrojom, czy przypadkiem któraś część nie jest lepsza, niż Combined Ranged AI armor.

Z tego, co wiem jak Armor jest 75% OE, to spada AC, ale modyfikatory zostają, czyli nie jest źle i można być OE.

Na palec nie ma nic lepszego, niż ten Daljas ring? Ja bym dał AI ringa z BM i MM. Może ring of damage: Fire (+20 by pewnie było), lub TOTW ring?

Back jest fajny, ale może nowt tank armor a APF byłby lepszy?

Symbianty pewnie są dobrze, nie znam się. Oko może lepsze by było AIowe? Rozumiem, że stopa jest infantry ze względu na evady. W rękach pewnie są implanty, a nie symbianty, bo dają parę punktów więcej w potrzebnych skillach, a inne skille z symbiantów są niepotrzebne.

Na perkach się nie znam, ale trochę dziwi mnie Nano Combat i brak Genius.

@Ajsmen: Diamondine Kick Pistol ma słaby minimum damage i jest wolny. Do tego wymaga skilla Shotgun, czyli dochodzi dodatkowy skill do zmaksowania i do tego pewnie AR trochę spada. Może pod względem czystego DPS to jest dobra opcja, ale ja bym i tak wolał OFAB pistola.

Ludzie, co wy wogóle macie za obsesję na punkcie Atroxa? Ma trochę więcej życia, za to sporo mniej nano (procentowo i przyjmując, że jest dużo rzeczy podnoszących HP, a niewiele podnoszących max nano), co na advie się nie opłaca. Poza tym Atrox ma wszystkie mentalne atrybuty skapowane na 400, co obniża QL Combined Ranged AI armoru, jaki można nosić na 150 levelu. Perków żadnych też z tego nie ma, bo wszystkie perki poszły na Acrobata i Bio Cocon. Na melee Atrox jest sensownym wyborem, ale na ranged i to jeszcze na twinka 150, to jest najmniej opłacalnym breedem. Poza tym Atrox jest brzydki, a Optifex jak mu się założy hełm, to nie jest.

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 12, 2008 9:49 am 
Ambitny farmer

Mamy omni week trochę więcej czasu niż zwykle, dziś przysiadam z ołówkiem i robie dokładne podliczenia i reset. Wszystkie skille i abil dam na styk.

Max leczenie self i team na luzie, zminimalizuje BM MM do niezbędnego minimum żebym mógł rzucać nawet bez miasta, max wolf i sabre (osobiście wolę wolfa dla speeda, czasami trzeba dać nogę na s10), max pistol buff, musze podbić MC dla lepszego shielda. W sumie nano skille nie stanowią problemu.

Nano resist maxuje i ranged init, defense jest dla mnie ważniejsze niż dodatkowy damage, dlatego też GoC dla dodatkowego AAD.
W duck nie dałem jeszcze ani 1 ip, w sumie skoro na alieny nie potrzebne to raczej nie dam nic.

Jeżeli chodzi o nano to nie zauważyłem żeby mi brakowało przy spamowaniu leczenia, nano kits załatwiają sprawę a między walkami apteczka.

Jeżeli chodzi o back, alien tank wymiata, nie jest wiele gorszy od cloaka a relacja cenowa 20m > 400m bez komentarza. Tylko na advie trochę słabo wygląda :P

Ofab armor dla adva ranged ma się nijak do css, nie ma o czym gadać.

Na Hud 3 wymieniam +dmg na evady jak zajdzie taka potrzeba. TIM scope niestety nie mam, peszek, ale def/off item i tak lepszy imo, bardziej praktyczny.

Co do impów we wrist, lewe symbianty są lipne, a prawy artill jest 150ql i jego cena w gm jest chora, jak znajde tani to wymienię, mimo ze daje trochę mniejsze skille to jest ich dużo.

Na auno nie ma LE reserczy, ale mam zrobione all możliwe czyli 7x6.

Freedom of ranger i boon of ranger się stakują?

frozen and happy

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 12, 2008 10:02 am 
Ambitny farmer

Ajs, damage jest ok imo, muszę w końcu zainstalować jakiś dd i posprawdzam na rajdach oraz solo.
Na kilku rajdach co podawali dd byłem w czołówce, miałem wtedy pistola type4 197ql, z peregrine powinno być lepiej a po wszystkich zmianach będzie jeszcze lepiej.

Nie zależy mi na byciu dd whore za wszelką cenę, wolę zbalansowaną postać. Evady perkowane, cocon, leczenie i dobry dmg czynią z adva przyjemną postać do grania.

frozen and happy

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 12, 2008 10:08 am 
Farmer z taczkami

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):

co to za herezje :P
LE researche sa na auno - przyklad : Exploration (LE)

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):

tak

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 12, 2008 10:14 am 
Farmer z taczkami

Jeśli Ci bardzo zależy to TIM scope można zdobyć z jednego z generałów DB (Kronolis iirc).

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 12, 2008 10:28 am 
Wanna-Be Farmer

Wiec, setup całkiem fajny, jeśli zamierzasz się zajmować pvm i czasem tylko pvp nie warto nawet dawać ciut ip w Duck exp, Smart hood wymieniłbym na 100% na CSS helmet, shoulders : pvm - GoC/Motr, pvp - 2xGoC, Cotwk to narazie najlepszy end back dla adva zarówno na pvp jak czesto na pvm, jeśli na pvp chodzisz notucomm też byłby przydatny, ofc że Boon i Freedom się stakują, co do NR ja bym zmaxował raczej.
Ahh i bym zapomniał i jak najszybciej wymień ten ado crap brain na support :)
Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 12, 2008 11:15 am 
Ambitny farmer

Jonak (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):

co to za herezje :P
LE researche sa na auno - przyklad : Exploration (LE)

tak

mój błąd, już dodałem, to pierwszy char którego robię na auno

zmieniłem wszystko na docelowe, tak więc kilka dni "out of order"

frozen and happy

Tytuł:
PostNapisane: So lut 23, 2008 6:16 pm 
Pr0 Farmer

Sawik, na ranged advyego atrox też jest moim zdaniem lepszy. Ludzie z dodatkami nie mają w zasadzie zbyt wielkich problemów z nano poolem dzięki geniusowi. Symbki wkłada się max ql dla lvl locka tak czy inaczej na każdej rasie i profesji. Atrox to możliwość przerzucenia się na melee (albo lewelowania jako melee co do lvl 100 jest chyba łatwiesze), więcej broni (DKP) i przede wszystkim użyteczny perk z atrox genome dodający 320 dodge ranged na 30 s z rechargem 1min. To bardzo duży plus dla każdej profesji. Ja gdybym jeszcze raz robił np. nt to bardzo poważnie bym się zastanowił nad troxem właśnie dla tego perka.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: N lut 24, 2008 4:00 pm 
Wanna-Be Farmer

Czemu symby masz na ql 190? 200 wsadzisz chyba łatwo.
Co do breed, no cóż :) Wit of Atrox jest rzeczywiście fajnym perk specjalem i co tu dużo gadać Trox po LE jest atm najlepszym wyborem jako Adv w ogóle. Jedynym obawem co do 150 jest stan nano ale myślę, jak powiedział Ajs, że na 150 nie byłoby z tym nawet na Troxie już problemu.
Pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 25, 2008 10:44 am 
Ambitny farmer

Nie na wszystkie sloty są 200ql symby, jak widać niektóre są nawet 170ql niestety.

Nie jestem zbyt dobry z maty ale trox miałby kłopoty z utrzymaniem css non OE, oczywiście mógłby założyć 215 ql na przykład ...

Swoją drogą nie widziałem jeszcze troxa ranged advy, to że jest ich tak mało o czymś chyba świadczy. Teraz jak bym rolował wybrałbym opisexa :)

Jeszcze kilka dni perkowania i wracam do s10, inni coś się porozchodzili albo po cichu szlifują twinki :)

frozen and happy

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 25, 2008 11:18 am 
Farmer z taczkami

na 150 zalozenie cssa na troxie jest mega trudne i na 99% nie zalozylbys full setu 220+.

100% ze bedzie oe.

co do oka, zastanowilbym sie nad tym

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 25, 2008 1:15 pm 
Ambitny farmer

Jak dorwę jakieś w okolicach 150ql to wcisnę dla sprawdzenia ofc.

frozen and happy

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]