Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: theadventurer
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 8:28 pm 
Początkujący farmer

Oto adres strony www poświęconej tylko profesji adventurera, stronka troszke niedokończona ale bardzo pomocna.

http://www.aomainframe.com/advents/

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 9:01 pm 
Ambitny farmer

Stronka calkiem calkiem, ale PvP troche tam dziwnie wyglada, bo niby Melee ma z kazdym duzo wieksza przewage od Ranged. Troche dziwne, no i przypadek z Shade 0% / 0% rotfl. Wiem ze shade jest ubah ale bez przesady na jakich przykladach oni to opracowali :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 9:46 pm 
Początkujący farmer

Denson (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Stronka calkiem calkiem, ale PvP troche tam dziwnie wyglada, bo niby Melee ma z kazdym duzo wieksza przewage od Ranged. Troche dziwne, no i przypadek z Shade 0% / 0% rotfl. Wiem ze shade jest ubah ale bez przesady na jakich przykladach oni to opracowali

Wydaje mi sie Den, że powodem tego jest właśnie to, iż stronka jest nieukończona w 100% (BTW z tego co zobaczyłem to jest ukończona moze w 70% lol). Wiec raczej dział pvp nie należy brac dosc poważnie;). Jednak spis nanosów i itemków, mimo że brak aktualizacji troszke przeszkadza, jest bardzo pomocny. 8)

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 9:51 pm 
Ambitny farmer

No i tez teraz jest problem na tej stronce z uwagi nie dzialajacego aodb :(

Tez mnie zdziwilo HNTA lepszy niz Cloak z Tara hmm... moze lepszy do PVM. Tutaj mozna by troche rozmyslac :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 9:58 pm 
Początkujący farmer

Denson (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Tez mnie zdziwilo HNTA lepszy niz Cloak z Tara hmm... moze lepszy do PVM. Tutaj mozna by troche rozmyslac

BTW Temat Cloak of Wandering Knight vs. Heavy Notum Tank Armor jest bardzo ciekawy, zdania na ten teamt są conajmniej mocno podzielone...

Czy aby na pewno postaci bez sl/ai oplaca sie uzywac tego cloaka? Bo ja mam do tego dość mieszane odczucia..

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 15, 2005 12:44 am 
Pr0 Farmer

[...]nie dzialajacego aodb :(

Działa, działa tylko pod innym adresem AODB.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 15, 2005 9:57 am 
Początkujący farmer

Ta stronka była robiona przez Jayde i Kaelien i od ponad roku nie jest aktualizowana.

W dalszym ciągu jest tam masę przydatnych informacji SZCZEGÓLNIE dla ludzi na free kontach. W opisach nie ma nic z SL i AI czyli wszystko zatrzymało się na tym samym poziomie dodatków do których mają dostęp ludzie z free kontami.

A tak przy okazji to zdradzę wam tajemnicę....
Gdyby nie Kaelien to po 3 dniach free triala zakończyłbym swoją przygodę z AO.

Było to tak założyłem trial konto w AO i nie czytając żadnych poradników/instrukcji itp. od razu przystąpiłem do gry. Zrobiłem chyba inżyniera albo NT i plątałem się bez sensu po backyardzie ginąc regularnie i wkurzając się, że ta gra jest jakaś dziwna.....

Nagle przyleciała jakaś super wyglądająca laseczka (Adv lev 200) i pyta czy mi w czymś nie pomóc?
Ja gimp nawet niewiedziałem jak zmienić kanał na Vincinity itp. Była bardzo miła i odpowiedziała mi na masę pytań. Pokazała też różne morphy. Jak zobaczyłem tygrysa i smoka to pomyślałem sobie, że też tak bym chciał umieć. Dodatkowo przekonała mnie, że mój wybór pierwszej postaci (inżynier czy NT) był dosyć kiepski i doradziła żebym zrobił Adva i posłał jej tell.

Tak też zrobiłem. Po posłaniu jej tell'a zaraz przyleciała do mojego back yardu i dała mi plecak pełen "skarbów" (QL10 nano i heal stimy, treatment lab, jakieś proste mieczyki i pistolety, zestaw implantów QL10 I SUPER wyglądające okularki, które trzymam jako specjalną pamiątkę do tej pory.) potem jeszcze spedziła ze mna 15-20 min, wyprowadziła do Borealis pokazała gdzie są sklepy, jak zakładać implanty, podała link WŁĄŚNIE DO TEJ STRONY i poradziła zassać clicksaver'a i pokazała jak robić misje i zarabiać credyty.

Potem jeszcze przez kilka miesięcy spotykałem ją w Borealis (bijąc pokłony za każdym razem. A jak ja zdobyłem poziom 100+ to sam od czasu do czasu zaglądałem do backyardów w poszukiwaniu zagubionych noobków, któym pomagałem "stanąć na nogi"

Niestety Kaelien ponad rok temu zakończyła grę w AO i od tego czasu stronka nie jest aktualizowana.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 05, 2006 10:51 pm 
Ambitny farmer

To juz chyba wiem czemu pod Avatarkiem masz

Skad: Borealis BY9 Czy to byl wlasnie ten BY ? :)

Tytuł:
PostNapisane: N sty 08, 2006 12:15 am 
Początkujący farmer

Dokladnie tam wystartowalem w AO

Tytuł:
PostNapisane: N sty 08, 2006 7:44 pm 
Ambitny farmer

Ja dawno temu startowalem w BY Newland, ale teraz to z Noobi Island :(

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]