Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Armory dla adv-a
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 8:23 am 
Farmer z taczkami

Jakie armory sa dobre dla adv-a? Wiadomo poczatek storm carbonium armor- dobre ac i niezle bonusy do nano.Ale co dalej narazie na 77 levelu uzywam Pilgrim Seeker Armor ale po pierwszemam niskie ql tawk koło 60 a po drugie ciezko to zdobyc .(Dzięki Birakrt and Sparth).Jakie są inne opcje.Jakie zbroje nosicie ?

Tytuł: Re: Armory dla adv-a
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 8:52 am 
NoLife

Ghaar (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Jakie armory sa dobre dla adv-a? Wiadomo poczatek storm carbonium armor- dobre ac i niezle bonusy do nano.Ale co dalej narazie na 77 levelu uzywam Pilgrim Seeker Armor ale po pierwszemam niskie ql tawk koło 60 a po drugie ciezko to zdobyc .(Dzięki Birakrt and Sparth).Jakie są inne opcje.Jakie zbroje nosicie ?

Pillgirm Seeker napewno (jedna z lepszych opcji dla Adva), CAS (ciekawy wyglad), Kirch armor (czarny armor z dodatkami), Sekutek (niebieski), Nova dillion (zielony), Mosquito (niezle AC), Servants of 8 (fajny ale ma lvl lock :(, Apocalypse Armor (robi sie go z Leather Armora, dodaje evady), Junkmetal (dodaje do HP).

Czesc z tych armorow jest Tradeskill (CAS, Junk, Apoc) a czesc dyna/tm boss loot.
Czesci na CASa mogiem Ci dac (mam ich sporo), a Seekera w sumie mozna by skompletoawac moge w 1h latajac po dynkach (wiec luz).

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 3:01 pm 
Doświadczony farmer

Ja latalem/latam w mieszance tych armorow i jakos szlo :wink:
Co do low lvl pilgrimkow zobacze co mam w banku wiec mozesz liczyc na prezencik (raczej nie zamierzam znowu adva robic, chyba ze z dodatkami ale to juz inna bajka)
CAS owszem jest milusi ale jesli stawiasz na bonusy do broni do polecam pilgrimka ew. mix tych dwoch, junka bym raczej odpuscil z uwagi ze adv ma wystarczajaco dobre leczenia a jak braknie hp behe starczy :wink:
Kirch/sekutek/nova dillon wrzucilbym do plecaka z przydatnymi itemami a nie na grzbiet...
Mosquito/Apoc/Servant - nie mialem wielkiej stycznosci, jedyna wada servantow jest ich lvl lock na ktorym mozna zalozyc juz jakis bogtszy w AC armor choc modify ma ciekawe

[ Dodano: 2006-05-15, 16:07 ]
P.S. zapomnialbym o back slot ...
Puki nie dasz rady zalozyc ql 200 albrecht tank polecalbym backpack of survival ew. nizszy ql jakiegos tanka ale te nizsze maja add nano cost wiec beda bardziej ciazyc niz pomagac, a jesli masz troche kaski ( 10m+ :wink: ) mozesz zakupic heavily padded overcoat (leci z tary czyli przed 149lvl sam nie zdobedziesz) albo cloak of wandering knight (tak samo jak HPO). BTW jesli uda mi sie wygrac CWK to HPO jest twoje :D

[ Dodano: 2006-05-15, 16:10 ]
P.S. 2

Dobrym (o ile nie jedynym az do 190+lvl) rozwiazanie dla 150+ adva jest armor z IS.
Swietne AC, ciekawe modify (a po upgradzie jeszcze lepsze [choc wymagaja zabicia Hezia]) no i ten krwisto czerwony kolor :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 3:24 pm 
NoLife

Dodatkowo na 175 mozesz probowac zdobyc Azure a na 190 Sentinel armor.
Fajne kawalki armorow to: boots of dancing king (dodaja speeda), pest armor (ciezki do zdobycia armor z The Pest). Jak chcialbys wygladac niecodziennie to polecam Ljotura :P

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 3:35 pm 
Doświadczony farmer

No wlasnie azurki :] pokrecilo zapomnialo sie ...
he he ten Ljotur naprawde wykrecony :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 5:35 pm 
Farmer z taczkami

ooo boots of dancing king sprzedalem w shopie :((

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 3:10 pm 
Początkujący farmer

Do lvlu 150 zdecydowanie najlepszy set to Pilgrim Seeker, zarówno dla melee lub ranged adva. Od 150 do 175 bryluje Carapace Of The Infernal Tyrant - najlepsze rozwiazanie w tym przedziale lvlowym. Od 175 do 200 (a nawet wyzej) prym wiedzie najlepszy set na RK, a nawet w SL, dla adva - Azure Reveries, ktory zdobyc moze jest dosc ciezko ale zdecydowanie warto bo tylko AI zbroja jest od niego lepsza (mozna zdobyc hełmik z setu Sentinels bo jest naprawde odjechany i pants oraz boots jesli jestes ranged adv) i ogólnie w calosci wygląda sie Ubah;)
Pozdrawiam:)
Jak będę miał wiecej czasu to napisze jakiś może mini przewodnik w tym temacie.

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 3:54 pm 
Farmer z przyczepką

hmm czy ja wiem? niektore czesci maja mody zupelnie nie przydatne advowi anie ranged ani melee ;) wiec ja raczej bym obstawial za polaczeniem setow carpace/azure/sentinel jako najlepsze rozwiazanie dla frooba adva :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 5:27 pm 
Początkujący farmer

To zależy od gracza, jednak Azure jest najlepsza z tych wszystkich zbroi. I nie jest to tylko moje zdanie ale też najlepszych advow z Clanu na Rimorze :P. Więc podkresłam jesli chodzi o sety to nie ma lepszej opcji niz Azure, które zaleca sie nosić aż do zdobycia AI armoru.

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 7:46 pm 
Farmer z taczkami

Rulez dziękuję za zainteresowanie tematem.Azure to drop Merców prawda?

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 8:22 pm 
Początkujący farmer

Tak Ghaar, musisz sie na jakis public raid załapać, jednak raidleader przewaznie nie przyjmuje osób ponizej 175 lvlku ( w sumie nie jest to zasadą ale zdarza sie nader czesto).

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 9:57 pm 
Farmer z taczkami

czasem w wypowiedziach graczy mowi sie o dragon cos tam zbroji.Podobno jest uber and extremalnie droga.To tez dla adv?A jak z Tier 1,2,3? (Akurat pytam sie z ciekawosci, korzystajac ze masz bardzo wysoki level i pewnie wiesz jak te zbroje wygldaja )

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 10:04 pm 
Farmer z przyczepką

chodzi Ci pewnie o set armora z Tarasque :)
praktycznie rzecz biorac dla adva sa dobre 2 czesci z tego setu:
chest oraz pants

jako ze czesc na klatke piersiowa dodaje 40 dmg a spodnie po 25 evadow jest calkiem niezlym armorem ktory mozna zalozyc na lvlu chyba 120 lub 110.

jednak jezeli masz mozliwosc zalozenia chesta azure, nawet nie mysl o chescie z Tarasque... chest azure daje bardzo ladny -add nanocost co dla adventurera jest uber wazne

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 9:51 am 
Farmer z taczkami

Mam tez inne pytania.Zacząłem robic impy dla mojego adv -a.Spotykam sie z takimi clusterami ktore powinny byc a nie moge ich kupic np.denfense modifier,ncu memory.Tego nie ma w sklepie.Czy top błąd auno.org?

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 9:55 am 
Farmer z taczkami

W Jobe to sprzedają... jak nie masz dodatkow to zawolaj na org chat, a napewno ktos podskoczy i kupi. Tylko wazne zebys wiedzial czego potrzebujesz (typ i ql range).

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona