Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 21, 2005 4:41 pm 
NoLife

Wiesz, sposobów na robienie agenta jest chyba tyle, ile agentów jest w tej grze i niekoniecznie wszystkie dobre :).Poradnik to dosc skomplikowana sprawa, kiedys sprobuję takowy napisac, na razie mogę powiedzieć, zebys maksowal sense, agility, jak jestes solitusem, to troche staminy, na poczatku (do ok lvl 20) maks body dev. Maks rifle, aimed shot, concealment. Z nano skillami jak chcesz, kiedy Ci jakies potrzeba, to rozwijaj, nie zaniedbuj jednak zadnych, jako agent wszystkie musisz miec na w miarę duzym poziomie. W miarę duzo comp literacy, first aid, treatment. Z impami, to spokojnie mozesz korzystac ze sklepowych (kupowanych w dziale Professions Implants w basic shopie). Zbroje przede wszystkim na agility/sense, najlepsze bronie: X-3 Yatamutchy Counter-Sniper Rifle, Caterwaul. Na razie mozesz smialo korzystac z tych rad, trochę pograsz, to sam sie zorientujesz o co chodzi, moze w bliskiej przyszlosci napisze poradnik, na razie sie jakos przemoc nie mogę :). Jestes u nas w org? Jesli tak, to pod jakim nickiem? Jak nie, to dolącz, na pewno Ci pomogę wiecej.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: So maja 21, 2005 4:42 pm 
Farmer małorolny

Witam rownie serdecznie :!: :!:
Jako unit leader agentow w orgu odpowiem tyle ze dla mnie to nie jest smutne... smutniejsze jest to ze sa opisy typu:... wez to i siamto a pozniej tamto...." ja nie lubie czegos takiego jak pisanie: "do 75 lvlu rozwijaj to i to, pozniej to i to... potrzebne Ci bedzie to i to a wtewdy tamto i sramto..." Pozniej spotykasz typa online na ponad setnym lvlu i on nic wiecej nie wie o grze pozatym ze gra i ma armor i bufy i jakas giwere... bo tak bylo napisane w poradniku.. dla mnie to bez sensu.. powinno sie samemu poznac co i jak hula i z czym sie to je...
Natomiast chetnie odpowiem na pytania jezeli bedziesz mial jakikolwiek problem... wal smialo zawsze uzyskasz fachowa odpowiedz.
Solucji do gry nie bede pisal bo zawsze bylem przeciwny czemus takiemu .. dobrze ze nie ma tu kodow :P...

Pytasz o skile....odpowiedz jest krotka, oczywiscie najwazniejsze to : rifle, aimed shot, pozniej skille nano, agility i sense,concealment,... mniej wazne nano init, range init, nano pool, body dev, nano resist...
Ja zaczynalem z bow i fling jako glowne skille i latalem z kusza i bylo bardzo sympatycznie :) dopoki nie dowiedzialem sie ze "powinienem" chodzic z rifle :)

Moze okazac sie ze Pipboy napisze co i gdzie masz isc :) ... ja tego nie bede pisal bo stracisz smaczek bycia agentem (wedlug mnie) :P

A do Soldiera jest ladny poradnik, nawet bardzo ladny.. ale soldier to chlop prosty jak najprostszy chlop w polskiej wsi... gun..armor...Tms..wpadasz w srodek walki kastujesz TMS... agro raczej nie wylapiesz w teamie i strzelasz... fling ... full auto... normale hity.... koniec... po poradniku :P

Do zobaczenia w grze :)

[ Dodano: Sob Maj 21, 2005 11:15 pm ]
LoL Pipboy mnie wyprzedzil :) ale przynajmniej potwierdza sie co napisalem :P

Tytuł:
PostNapisane: So maja 21, 2005 4:57 pm 
NoLife

Dokladnie Biolly, ja tez na poczatku gry lazilem z jakims smiesznym assault rifle, bo nie wiedzialem, ze najlepsze sa snajpery :) i kiedy zalozylem wypasny Transfussion Rifle i odkryłem moc Aimed shotu :), a prawda to, ze najwieksza satysfakcje sprawia samodzielne dochodzenie do wszystkiego, mimo, ze nie zawsze robisz cos dobrze. Sam zadnego poradnika nie widzialem do lvlu 90 :), a jak juz zobaczylem jakis, to nic nowego nie odkrylem. Wiem takze, jaką trudnoscią jest gra agentem na niskich poziomach, kiedy nie wiesz o co chodzi, raz nawet, gdyby nie nasza org pewnie bym zrezygnowal z gry z powodu frustracji, jaką mi sprawila gra agentem :). Nie mozna sie jednak zniechęcac, bo na wyzszych poziomach agent po prostu wymiata. Agent to specyficzna profesja i chyba nie ma ogólnie jednego, sprawdzonego sposobu na zrobienie fajnej postaci. Powiem za Biollym: Do zobaczenia w grze!

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 17, 2005 6:09 pm 
NoLife

Jeśli chodzi o evady, to spokojnie sobie poradzisz bez zmaksowanych, ja do tej pory nigdy nie miałem zmaksowanych (też mi punktów brakowało)i jakoś doszedłem do 147 lvlu, teraz jednak maksuje, mam większą swobodę w rozdzielaniu punktów, ale tylko dodge ranged oraz Evade Close Combat (jak wiadomo explosions to rzadko spotykany w grze typ dmg a Nano Resist trzeba miec duuzio zeby była duza szansa, ze cos w Ciebie nie wejdzie). Jeśli Ci brakuje punktów, nie przejmuj się tym, ważne zeby crity nie wchodziły za często. Co do perception, skill ten służy do wykrywania min na misjach oraz bomb w skrzynkach (poprzez akcję:"search"), a także do zakładania np Vision Enhancer . Repressor to naprawdę wspaniala rzecz i, choć jego działanie jest dość tajemnicze, warto zainwestować trochę punktów w psychology. Zakładasz potem to na Utils 3, wklejasz na pasek skrótów i, gdy złapiesz aggro a jestes w teamie, używasz. Istnieje wtedy pewna szansa (wielkość tej szansy zalezy od: ql repressora, poziomu moba, oraz teamu, a konkretnie dmg tego teamu, oraz tego czy jest w teamie enf, który monguje), że mob przestanie nas atakować i zwróci się na inną osobę, często zdarzają sie zabawne sytuacje, że np: łapiemy aggro, uzywamy repressora, mob sie rzuca na inną osobę, wpada crit z naszej strony, mob "zwraca się" do nas, ponownie uzywamy repressora, itd... W każdym razie jest to bardzo przydatny item, niższe ql znajdziesz w sklepie, wyższe na misjach w skrzynkach (raczej rzadko) a możesz go także rollnąc jako nagroda za misję. Nie mogę obiecać, ze zawsze zadziala, ale wierz mi, ze wiele razy ten gadżet uratował moją skórę :)

Pozdro

[ Dodano: Pią Cze 17, 2005 7:16 pm ]
Aha, nie przejmuj się, ze Ci brakuje punktów, sam to przeżywalem przeżywam niestety nadal :)

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 11:45 am 
NoLife

Hmm, w Shadowfade chodzilem gdzieś tak do 100 lvlu, potem stopniowo zakladalem Apocalypse . Robi się to hackując jakies zbroje Leather, nastepnie polewając Clanalizerem. Dla omni jest wersja Steel ribbed , ktorą sie robi tak samo, tylko, ze polewając omnifizerem jakieś Steel Ribbed (wg mnie Apoki mają znacznie lepszy wygląd :D ).
Hologramy to taki bajer, musisz polączyc je z Expandable Hologam Camera, co wymaga 150 electr. eng (moze nam zlozyc to jakis engie), naastepnie posiadając juz projektor, klikamy na niego prawym i powstaje nam hologram, który umieszczemy gdzie chcemy. Zastosowan jest mnostwo ;)

Obrazek

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]