Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Nanosy agenta
PostNapisane: Śr sty 30, 2008 8:42 pm 
Wanna-Be Farmer

No więc agent ma te nanoski pozwalające mu wcielić się w inną klasę. Chciałbym się zorientować jak to działa, mianowicie co prócz wyglądu przejmuję od tamtych klas? W opisie nanoska jest napisane że mogę używać nanosów tej klasy, ale czy to oznacza że muszę kupić kryształy i je wchłaniać po to aby móc używać tych nanosów i tak tylko przez 30 minut działania? Czy ktoś zechciałby objaśnić dokłądniej jak to działa :)?

Tytuł: Re: Nanosy agenta
PostNapisane: Śr sty 30, 2008 9:05 pm 
NoLife

Wygladu nie zmieniasz bo tak naprawde klasy wygladem sie nie roznia. Roznia sie tylko sprzetem jaki maja zalozony.

Uzywajac Mimica mozesz rzucac nanosy danej klasy (ale nie wszystkie!). Oczywiscie wczesniej musisz zdobyc (np. kupic) nano krysztaly do tego potrzebne.
Da sie tez uzywajac Mimica zalozyc niektore przedmioty dostepne dla danej klasy. Niestety tylko niektore.

Majac zarzuconego mimica mozesz ciagle rzucac nanosy agentowskie (w koncu dalej jestes agentem a podstawiona profesja jest false).

Uzywajac Mimica agent staje sie najbardziej wszechstronna profesja w grze.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 30, 2008 9:12 pm 
Wanna-Be Farmer

dobra, to mam pytanie, jak zmieniam się w enfa, wchłaniam kryształ dla niego, potem kończy mi się działanie mimica i jestem znów agentem. wtedy rozumiem że nie mogę już używać wchłoniętego nanosa dla enfa, póki spowrotem nie użyję mimica, zgadza się?

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 30, 2008 9:25 pm 
NoLife

Tak, tylko przez 20 minut.

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):

Sparth, znowu zapomniałeś wziąć swoje tabletki!

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 30, 2008 9:32 pm 
Wanna-Be Farmer

no i to pewnie oczywiste ale na wszelki wypadek zapytam: kiedy wchłonąłem tego nanosa dla enfa, nie muszę go wchłaniać drugi raz gdy będę znowu używał mimica? wystarczy raz wchłonąć kryształ i będę mógł go używać zawsze będąc pod wpływem mimica?

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 30, 2008 9:37 pm 
NoLife

Dokładnie.
"Wchłonięcie" nanosa jest po prostu zainstalowaniem programu w osobistym komputerku Twojej postaci. Mając te programy zainstalowane, jesteś w stanie je odpalać (o ile w danej chwili masz wymaganą ilość skilla) ile razy Ci się podoba.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 30, 2008 11:18 pm 
NoLife

Pipboy (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Tak, tylko przez 20 minut.

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):

Sparth, znowu zapomniałeś wziąć swoje tabletki!

no pokaz mi druga taka profesje ktora moze:
- kitowac sobie hecki
- tankowac AI rajd
- wymiatac w PvP
- solowac sobie 90% Pande
- farmic sobie na sneaku mishe na RK
- dawac XP buffy
- leczyc na RK jak rasowy doc
itd itd

Tak tak agent to gimp profesja i do niczego sie nie nadaje :P

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 31, 2008 10:44 am 
Farmer z taczkami

Sparth, zapomniałeś dodać, ze dzięki temu, a jednocześnie mimo tego, agenci są profesją najbardziej narzekającą na znerfienie przy kazdym patchu bo:.
- hecki trudniej kitowac
- tankować nowych bossow sie nia da
- w PvP juz sie tak nie wymiata
- solowac Pande da sie tylko w 70%
- trzeba w sneak dolozyc jeszcze kilka punktow, bo nowe RK moby cię widza
- nie ma nowych XP buffow
- leczyc co raz trudniej
itd. itd.

W zasadzie nie ma okazji przy ktorej agent by nie narzekal, ze musi cos zmienic w swoim "math wet dream" setupie.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 31, 2008 2:56 pm 
NoLife

Kazdy jeczy ze go nerfia wiec agenci nie sa wyjatkiem.
Heh zreszta zaczelo sie od tego, ze agent jest najbardziej wszechstronna profesja, a nie od tego czy jest najbardziej znerfiona profesja.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 31, 2008 3:30 pm 
NoLife

Sparth, od dawna nie grasz, więc Ci wybaczam :).

>>kitowac sobie hecki
Tak? Z nukiem walącym 900 dmg co dwie sekundy? :P Szybciej już idzie je bić pojedynczo.
>>tankowac AI rajd
Kto dzisiaj nie soluje AI rajdu?
>>wymiatac w PvP
Eee, połowa profesji zjada teraz agenta alfą. Jedyne co teraz agent na BS może zrobić, jest gank. Ja nie lubię gankować, więc wysiadłem.
>>solowac sobie 90% Pande
Hmm? :P Kiedyś może agent wybijał się w solowaniu ponad inne profesje, ale teraz naprawdę nie ma różnicy.
>>farmic sobie na sneaku mishe na RK
A na co komu na 220 sneakować misje?
>> dawac XP buffy
Tak, to czyni agenta imba profesją :P.
>> leczyc na RK jak rasowy doc
Eee, chyba na poziomie doca 200 lvl i to pre-SL. Z takim leczeniem to ja sobie mogę poleczyć człowieka solującego mobki w IS :P

Generalnie, to sprawa jest prosta. Agent jest masakrycznie znerfiony. Kiedyś zalety agenta były takie:
- dobry w PvP
- bardzo dobry dmg
- możliwość solowania wysokich mobów

Jeśli chodzi o PvP, to się wypowiedziałem. Polecam zobaczyć jednego z lepszych agentów w "akcji": http://files.filefront.com/isuckwmv/;89 ... einfo.html.
Rzeczywiście, agent może zarządzić w PvP, ale nie wiem czy wiecie, że bez NR2 teraz jest masakra. Wszyscy agenci, którzy sobie jakoś radzą w PvP, mają go wytrenowanego. Dla mnie to jest warunek nie do zaakceptowania. Chyba, że bym zrobił AI 30 (tak jak ci agenci).
Kiedyś agent w DD był po soldzie i szejdzie. Teraz jest beznadzieja (http://forums.anarchy-online.com/showth ... p?t=518363).
Teraz każdy jest dobry w solowaniu.
Nie narzekam na to, że agent nie jest the best, bo nigdy nie był. Miał łatwiej w wielu miejscach, ale zawsze był przeciętny jeśli chodzi o PvM.
Niech agent będzie jaki będzie, byle bym mógł grać z przyjemnością, ale mnie obecny stan tak zdołował, że przyjemności w tym nie mam wcale. NIENAWIDZĘ gankować, moim stylem gry jest otwarta walka, dlatego obecne PvP agenta to dla mnie zwyczajna porażka. W duelach agent może pojechać może połowę profesji, o ile go nie zalphują lub odeprze wrogiego nanosa. Zauważcie, jak wygląda sytuacja. JEDYNĄ obroną agenta jest CH. Wystarczy uniemożliwić mu jego rzucenie (a nie jest to trudne dla nano profesji, bez NR2 wszystko włazi jak w masło) i LEŻY. Poza tym, damage playerów obecnie jest szalony. Jeśli alpha nie wystarczy do zjechania całego HP przed leczeniem, to i tak łatwo jest przez 8s recharge'u zjechać je do reszty. Kiedyś jeszcze działały dobrze evady, więc niektóre ataki wchodziły słabiej, teraz przy 1,9k evadach self (i masie AAD) wszystko włazi jak w masło. Nie wiem czy jestem noobem i sobie nie radzę, ale rok temu jakoś sobie radziłem, myślę, że byłem jednym z lepszych clanowych agentów na RK2.
Przeżyłbym zmianę w PvP, gdyby granie w teamie dawało mi przyjemność, ale tak nie jest. Mimo przyzwoitego sprzętu (prawie na poziomie najlepszych agentów), który przez ten miesiąc gry zdobyłem, conajmniej połowa teamu mnie ODowała. A co innego w teamie może robić w teamie agent oprócz DD? NIC! Sorki, ale rzucanie XP buffa/mochów to dla mnie żadna radość.
Tak więc dzięki takiemu a nie innemu stanowi gry, mimo, że AO ładnie się rozwija, wrócić do niego nie zamierzam.

Przepraszam za brzydką wypowiedź pod względem estetyki, nie chce mi się poprawiać.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 31, 2008 3:35 pm 
Doświadczony farmer

Zastanawiałem się, czy grać agentem, ale zrezygnowałem, bo:

1) AS jest strasznie pokręconym specialem, trzeba się nagimnastykować, żeby go wsadzić.

2) Agent, to najbardziej wszechstronna profesja, więc musi być trudno nim grać. Poza tym bez dostępu do symbiantów trzeba podjąć kilka trudnych decyzji przy składaniu implantów, szczególnie przy wyborze nanoskilli. Zresztą na tym najlepszym mimicu ma się -140 do nanoskilli, więc ciężko rzucić jakieś wysokolevelowe nano nawet na Nanomagu z załozonym armorem do buffowania nanoskilli.

3) Odstrasza mnie potrzeba posiadania wielu róznych nanosów z wielu róznych profesji. Za drogo to wychodzi.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 31, 2008 3:41 pm 
NoLife

Błagam, zdefiniujcie pojęcie 'wszechstronność'. Bo według mojej definicji najbardziej wszechstronny jest adv, który mimo zaniedbania tej profesji przez FC może:
- tankować
- leczyć
- wykręcać duży damage
- solować wszystko co się rusza
- rządzić w PvP

Oczywiście, można powiedzieć, że agent jest wszechstronny. Ale zakładając, że nie rusza się poza content z AO classic.
No bo co agent może potankować??? No co???
Co może poleczyć? Chyba tylko siebie.
Agent kiedyś to nic innego jak maszynka do dmg i support buffer, który mógł od biedy poleczyć na jakiejś misji czy potankować jakiegoś małego bossa.
Dzisiaj to ja już nie wiem na co komu agent w team.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 31, 2008 4:08 pm 
Pr0 Farmer

Na tl5 agent to najmocniejsza profesja do pvp. Widziałem jak jeden agent tankuje w fp doc na ch 3 inne twinki.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 31, 2008 5:42 pm 
Doświadczony farmer

Ajsmen (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Na tl5 agent to najmocniejsza profesja do pvp. Widziałem jak jeden agent tankuje w fp doc na ch 3 inne twinki.
Teraz na TL5 BS siedzą w hide w A / B / C i czekają żeby przejąć spowrotem punkt, jak wszyscy sobie pójda. Dawno nie dostałem ASem w plecy na BSie.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 31, 2008 5:48 pm 
NoLife

Piszac wszechstronnosc nie mialem na mysli, ze agent jest drugim Cratom, Dociem, Enfem, MPkiem itd. Poprostu przynajmniej czesciowo moze ich zastapic w niektorych sytuacjach. I tyle lub az tyle, bo FC nie jest az tak pojebany aby zrobic tak by agent mogl calkowicie zastapic te profesje (tak tak wiem, agenci tego chca heh).

Zreszta mr. Ildamaran pewnie jest froobem i akurat poza AO Classic raczej nie wystawi nosa.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona