Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 31, 2008 6:36 pm 
Wanna-Be Farmer

no jestem froobem :P mam kolejne pytanie co do mimica, mianowicie ten nanos obniża też NanoInic o 2000. nie wiem czy dla was to dużo, ale gdy ja bazowe mam 15 bo nie lvluję tego, więc moje pytanie brzmi czy w ogóle będę mógł rzucać jakieś nanosy podczas mimica szybciej niż kilka minut?! jeśli nie to mimic chyba nie ma sensu jak dla mnie :d

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 31, 2008 8:44 pm 
Doświadczony farmer

Zapomnieliście dodać, że Agent może jeszcze wykręcić obłędne CL i AR jako Trader i założyć dobre memorki i dobrą broń. Na lvl 220 to się nie przydaje, ale Froob agent jest chyba jedyną profesją, która może założyć QL 300 TurnSpirit broni.

Rzadko widywałem, żeby Agent coś tankował. Na misjach to zwykle wyglądało tak, że nad mobem zaświeciło się 13k, po czym agent zaczynał biegac sobie w kółko. Kiedy już wrócił z reclaimu po jakiś 10 minutach, czynność powtarzał.

Z tego co słyszałem niskolevelowy agent najczęściej zmienia się w MP, buffuje sobie nanoskille i kilka innych rzeczy, po czym robi healpeta MP. Healpet jest dosyć słaby, ale na pewno leczy lepiej, niż przemiana w doktora.

W czasie walki z NanoCInit -2k i nanocost chyba +125% nic nie wycastujesz. NanoCInit za każde 200 zmniejsza czas castowania nanosa o 1s, czyli -2k spowalnia o 10s. Na razie raczej nie podnoś tego skilla, czas na to przyjdzie między lvl 130 a 150. Wtedy też będziesz chciał założyć Nanoformula Recompiler podnoszący nanocinit o 400 i CPU Upgrade zmniejszający nanocost o 15%.

Tytuł:
PostNapisane: So lut 02, 2008 1:46 pm 
Wanna-Be Farmer

mam kolejne pytanie, czy jako agent używający mimiców powinienem podbijać wszystkie nanoskille, czy darować sobie kilka by nie wydawać na nie IP. jeśli tak to które to są?

Tytuł:
PostNapisane: N mar 09, 2008 10:34 am 
Wanna-Be Farmer

żeby nie zakładać nowego tematu, chciałem zapytać czy można darować sobie któregoś nanoskilla grając agentem? biorąc pod uwagę mimici to właściwie każdy skill się przyda, ale to zżera potwornie dużo nanapointsów. na razie wpakowałem we wszystko prócz TS, które jest ciemnoniebieskie, dobrze zrobiłem? a może trzeba było rzucić inny w diabły? z góry dzięki za odpowiedź i srry za double posta

Tytuł:
PostNapisane: N mar 09, 2008 10:56 am 
Pr0 Farmer

na początek to ty się martw żeby siebie zbuffować a nie innych [lista wg auno.org]:

BM MM / DoT dmg
BM MM MC / ruse of taren (conc)
PM SI / rifle buff
BM PM / agi (+ do rifle)
PM SI / crit buff
BM PM SI / crit+dmg buff
PM TS / root+snare łamacze - chociaż to można osiągnąć tym (maks ql w shopie)
MM SI / dmg buff (wielkość pomijalna)
TS SI - rooty i snary

a w kolejności ważności (wg mnie - Pip napewno by ją zmienił ;) )

agility + sense
rifle buff
crit buff
concealment buff
root+snare breaker
Damage over Time
add dmg buff
rooty + snary - rk słabe chociaż czasem mogą się przydać - mało używałem więc na są końcu

FP nie wymieniam bo nie ma po co - chcesz buffy innych profesji to i tak załadujesz jakąś FP.

ps. nie gram już rok i moje wiadomości nie muszą być w 100% poprawne... no może są w 99% :P

Tytuł:
PostNapisane: N mar 09, 2008 1:19 pm 
Wanna-Be Farmer

no ja przecież wiem jakie nanosy wymagają jakich skilli. chciałem po prostu zasięgnąć opinii jakie nanoskille (jeśli jakieś w ogóle) można sobie odpuścić.

Tytuł:
PostNapisane: N mar 09, 2008 3:34 pm 
NoLife

Żadnego nie można sobie odpuścić. Przed TL6 zmaksować trzeba wszystkie. Później różnie. Na 220, gdy ma się wszystkie bonusy, można się pobawić i poresetować żeby mieć optymalny poziom.
Tak IMO.

Jeśli chodzi o kolejność, to do 100 levelu starałem się maksować BM/TS do petów MP. Potem windowałem PM/SI dla UA/TTS.
Tyle, co pamiętam :P.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: N mar 09, 2008 3:52 pm 
Pr0 Farmer

Ildamaran (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
no ja przecież wiem jakie nanosy wymagają jakich skilli. chciałem po prostu zasięgnąć opinii jakie nanoskille (jeśli jakieś w ogóle) można sobie odpuścić.

ŻADNYCH niestety

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2