Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: HP or AR agent
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 1:05 pm 
Pr0 Farmer

jako że wracam do gry to sobie przeglądam różne rzeczy dot. agentów... w dużej ilości setupów widzę full (lub prawie pełne) setupy offaba - co daje hp/crit chance/crit decrease... a drugą stroną tego są full setupy css'a - +do skilli ofensywnych (ar) - ale tych szczerze powiedziawszy nie widziałem zbyt wiele

oczywiście trzeba też patrzeć przez pryzmat kasy... 7 cześci css'a * ~450m to nie jest mało... pytanie ile atm trzeba siedzieć na bs żeby tyle vp zebrać (nie liczę zdobywania miecha na upgrady).

...jak teraz agent wygląda w pvp i pve - hp czy ar ?

discuss 8)

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 1:15 pm 
Farmer z taczkami

Biorac pod uwagę ostatnie farmienie drużynowych pvp title na bs, trzeba się nasiedzieć długo. Wszyscy latają w teamach i mordują się przy windach kompletnie olewając wynik. Kiedyś byłem 5 razy pod rząd i clan wygrał tylko raz. Skończyły sie czasy core kamperów. Każdy pękie jak na niego sześciu wsiądzie. :?
Birkart

Tytuł: Re: HP or AR agent
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 2:08 pm 
Farmer z taczkami

Yildun (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
...jak teraz agent wygląda w pvp i pve - hp czy ar ?

discuss 8)

wiekszosc agentow idzie pod setup hp/nr (nr1, niektorzy nawet nr2). (nie liczac tych ktorzy gankuja [full cc])

na bsie aktualnie rzadzicie, juz nie raz widzialem zergi agentow (w timie) ktorzy niezle zamiataja.

co do stuffu, nie musisz farmic calego ofab setu. imo lepsze rzeczy sa atm (buciki leo, klata z biodome itd)
typy mozna szybko zdobyc, logujesz jakiegos rolera tl5 i rush do bossa. jak bedziesz chcial to chetnie ci pomoge, sam potrzebuje kilka na adva.

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 2:15 pm 
Doświadczony farmer

Atrox w CC & MR, gank ftw.

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 3:26 pm 
Farmer z taczkami

Niezgodze z tow. Birkartem.
Dzięki tłumom graczy na BS farmiącym tytuły masz większe szanse na szybkie zakończenie rundy z duża ilością punktów. Gdy inni famią kills'y Ty możesz zająć się zajmowaniem punktów, które reszta ignoruje.

W ten sposób 10k VP wpadło w ok 30-40 min.

Oczywiście mozesz mieć pecha i trafić na przewagę omnich, ale tak było zawsze, także przed 17.8

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 4:11 pm 
Farmer z taczkami

Willcyd (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Atrox w CC & MR, gank ftw.

tak, ale tylko gank bo taki agent do niczego innego sie nie nadaje :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 4:30 pm 
NoLife

Nie wspominając o tym, że reroll w przypadku Yilda odpada... :)

Obrazek

Ostatnio edytowano Wt mar 18, 2008 4:54 pm przez Pipboy, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 4:54 pm 
NoLife

Yild, kiedy będziesz w grze? Chciałem Ci dać parę gratów. Przejrzałem to, i stwierdzam, że za wiele tam nie ma. Bogactwo mojego agenta to nodropy, 2 części alien armora miałem pożyczone, a jedną wystawiłem do GM i kasa czeka na mój powrót...

Ale mam na mule parę nowych arulek typu poison (215 lvl), dwie nowe DB memorki, chyba 2x infused yutto i infused viral compiler. No i mogę 200M pożyczyć.

W każdym razie dzisiaj wieczorem jestem do dyspozycji, napisz tylko kiedy.

Odnośnie setupu, to Jonak pewnie dobrze mówi. Jeśli alien armor, to koniecznie CC, bo po nerfie AAD jest lepsze niż evady z CSS. Moim celem była wymiana CSS na CC, ale nie zdążyłem.
HP to podstawa, bo ludzie mają potężną alfę. 20k na docu to absolutne minimum. I oczywiście NR, bo odparcie nanosów utrudniających/uniemożliwiających castnięcie CH jest ważne jak nigdy wcześniej. Niestety. Musisz też pomyśleć o NR2, dużo pomaga. Dla mnie to powód znienawidzenia PvP w AO. Jak niektórym wiadomo, cenię możliwość prostego swapa armora, a nie da się tak zrobić z alienowskim bez AI exp. Mój agent ma ledwo 19 leveli AI, i nigdy nie miałby więcej niż 23-24. Dlatego musiałbym poświęcić 3 perki AI exp na podrasowanie nanoskilli w związku z debuffem od NR. Nawet z tym bym ssał w nanoskillach.
Dlatego bez co najmniej 25 AI level nie widzę sensu podchodzić do NR2. A bez NR2 nie ma co podchodzić do PvP, szczególnie duelów.
Jednym słowem, beznadzieja.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 4:55 pm 
Pr0 Farmer

Pipboy (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Nie wspominając o tym, że reroll w przypadku Yilda odpada... :)

hyhy ;)

Pipboy (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Ale mam na mule parę nowych arulek typu poison (215 lvl), dwie nowe DB memorki, chyba 2x infused yutto i infused viral compiler. No i mogę 200M pożyczyć.

W każdym razie dzisiaj wieczorem jestem do dyspozycji, napisz tylko kiedy.

właśnie dzwoniłem do swojego dostawcy neta... i ich "dostawca" ma awarię :/
tylko pare stonek mi działa, tlen działa - gg już nie, na auno i mainframe nie sprawdzę nawet co jest co :)
ale jeśli się uporają to bym był tymi arulami zainteresowany (5 gem iirc) i może memkami/compilerem - musiałbym sprawdzić :)
- jeśli naprawią awarię dzisiaj to będę wieczorem

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 19, 2008 1:49 am 
Sołtys

firma pionier ma awarie, padla im tablica routingu (wiem z moich zrodel). To duza powazna firma wiec na 99% maja kopie , poczekasz i bedzie ok. Cierpliwosci :P

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]