Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 07, 2006 11:28 am 
Farmer z przyczepką

Cyniq Barrow Strenght dropuje tez Re-animator... moze nie jeste najlepszym(najszybszym) sposobem tluczeni re-animatora zeby zdobyc ale tez dropuje ;)

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 07, 2006 12:05 pm 
Doświadczony farmer

Nie zapomnijcie o czerwonej yalmie z Yatilii :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 07, 2006 1:39 pm 
Doświadczony farmer

Jakiego Yatilli??? Ktoś Cię musiał ładnie w bambuko zrobić jeżeli próbowałes to wykampić! Czerwoną Yalme dropuje Doorkeeper.

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 07, 2006 4:43 pm 
Farmer z przyczepką

Wlasnie! Doorkeeper!
Yatilla dropuje przeciez rozowego slonika!

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 07, 2006 6:26 pm 
NoLife

Cyniq (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
W podanym przez Ciebie linku daje 660 nano Init. i 65 Nano Resist.

Dzięki za poprawienie.

Sparth2 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Thick Flesh Hood - kaptur robiony z miesa (sic!) wersja ql200 dodaje 400 do max nano, w polaczeniu z albrechtem masz ladny dodatkowy zapas nano

Może i daje 400 nano, ale agent aż tak tego nie potrzebuje, by zakładać takie coś.

Sparth2 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Notum Focus - tatuaze z Smuglers Den, dodajace do max nano 100, 20 do NR i co 30 minut pozwalajace odnowic nano pool o 800 punktow.

A ja się zastanawialem co to za item w inv na screenach róznych agentow :) Heh, człowiek uczy się przez całe życie. Będę sie musial wybrać do SD kiedyś.

Yildun (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
btw buffy concealment team nie stakują się z concealment self (Taren) niestety

A czy ja napisałem, że się stackują? :P To jest ta sama linia nanosów, tylko w moim poradniku wygląda jakby to była inna, w sumie muszę dopisać tam parę słow na ten temat.

Yildun (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
btw2... bylem specjalnie sprawdzic sandy piece of goo... dropują go sandwormy (WWN od totw) i mają jakiś ~130lvl (nic przyjemnego - zadają chemical dmg)... - żadnych eremitów na N od totw nie stwierdziłem - ale żaden bracer nie wypadł

Moze miałeś pecha, ja w ciągu póltora godziny zebrałem parkę plus 2 inne częsci armora z tej serii, tylko jakieś crapowate.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 13, 2006 2:34 pm 
Farmer z taczkami

Szczena mi opadła ,wspaniały poradnik .Szkoda ze adv-em gram .Ale nic to .Gratz za wspaniałą robotę.

Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 25, 2006 9:47 pm 
Doświadczony farmer

Pipboy, część o perkach będziesz pisał, czy raczej nei teraz? Od paru dni gram agentem, mam lvl 60 i nie bardzo orientuje się w perkach.

Mam też pytanie, czy opłaca się wkładać perenki które potem będą 75% przez jakiś czas? Czy lepiej poczekać aż nie będą i wtedy dopiero włozyć?

Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 25, 2006 9:50 pm 
NoLife

Willcyd (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Pipboy, część o perkach będziesz pisał, czy raczej nei teraz? Od paru dni gram agentem, mam lvl 60 i nie bardzo orientuje się w perkach.

Mam też pytanie, czy opłaca się wkładać perenki które potem będą 75% przez jakiś czas? Czy lepiej poczekać aż nie będą i wtedy dopiero włozyć?

Będę o perkał pisał jak znajdę czas (ostatnio nic go nie mam... :)), ja wprawdzie dodatki kupiłem na 150, ale na Twoim miejscu maksowałbym Black Ops i Assassin. Jeśli chodzi o AI, to champ of h. artillery. Dodają rifle, bo najważniejsza dla Ciebie powinna być jak najwyższa snajperka.

No, jeśli chodzi o Pere, to ja bym poczekał z 10-20 lvli i założył ql 200.

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 26, 2006 4:39 pm 
Doświadczony farmer

kk, życzę ci wolnego czasu w takim razie :-)

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 20, 2007 3:47 pm 
Wanna-Be Farmer

sry ze reanimuje temat ale mam takie pytanie. Chcę być agentem i nie wiem w co ladowac ip na low lvlach. pomoze ktoś ( tam pisze jakie powinno sie ladowac a ja jestem taki ze musze miec czarno na bialym)?

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 20, 2007 4:02 pm 
NoLife

O ile się nie mylę, do 20 lvlu jest w skillach taka opcja, która sama przyznaje IP w najważniejsze wg. FC skille. Raczej pokrywa się z tym, co ja bym na niskich poziomach wsadzał :)
Jak Ci się sugestia FC nie spodoba i szukasz naprawdę super dokładnego rozłożenia skillów, to pisz :).

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 20, 2007 9:49 pm 
Doświadczony farmer

Pipboy (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
O ile się nie mylę, do 20 lvlu jest w skillach taka opcja, która sama przyznaje IP w najważniejsze wg. FC skille. Raczej pokrywa się z tym, co ja bym na niskich poziomach wsadzał :)
Jak Ci się sugestia FC nie spodoba i szukasz naprawdę super dokładnego rozłożenia skillów, to pisz :).

FC dodaje fling shota. Imo to jest strata IPeków. Co więcej, to nei wiem, bo jak to zobaczyłem to stwierdziłem, że lepiej to zrobię na właśną rękę.

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 22, 2007 1:07 pm 
Wanna-Be Farmer

to co mówicie o rozstawieniu FC niezbyt mi odpowiada może więc moglibyście podać?(przynajmniej początkowe)

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 22, 2007 2:04 pm 
Pr0 Farmer

agi/sense/stamina/body dev/as/rifle/concealment/treatment/comp lit/wszystkie nanoskile (na niskich levelach max bm/pm/si)

Tytuł:
PostNapisane: N lut 25, 2007 4:48 pm 
Wanna-Be Farmer

A więc muszę się pochwalić, że w końcu zdobyłem transfusion rifle xD ale do rzeczy:
jakie najlepsze naramienniki dla agenta?
Jakie nano "zwykłe" opłaca się kupić dla agenta?

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona