Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Re: CEO Guardian
PostNapisane: Śr mar 19, 2008 3:53 pm 
Farmer z taczkami

Leito (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Witam .
Chcialbym sie dowiedziec od kogo bierze sie Quest na CEO Guardiana ?
Dziekuje ...

Wielkie dzieki Pip ...

db quest,
tutaj masz opis

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 19, 2008 5:42 pm 
Wanna-Be Farmer

I poraz kolejny ...
Wielkie Dzieki :]] ...

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 20, 2008 10:36 am 
Farmer z przyczepką

witam

taka sugestia >

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Improved Cut Red Tape - No poprostu bomba. 738 PM i BM. Dodaje wszystkiego. Ubah, crat love. Kocham to nano

ja też:) 738 jest potrzebne tylko do uruchomienia ( że się tak wyrażę) nanosa, natomiast potem wystarczy tylko po 538, to ważne jak ktoś chce je używać, postawi je na wranglu sporo lvlków wcześniej.

Tytuł:
PostNapisane: N paź 26, 2008 8:29 am 
Wanna-Be Farmer

No tak dobrze mówisz ale wątpię aby ktoś tego nanosa otwierał np: na postaci lvl 60 . I później bawić się z wranglami . Troszku to nano jest za drogie aby bawić się nim na lvl 60 lub coś podobnego . Lepiej jak będzie się bawiło cratą naprawdę . Chociaż , już dawno mnie nie było to nie wiem na 100% :P A jeśli można to po ile teraz Improved Cut Red Tape chodzi ?

Tytuł:
PostNapisane: N paź 26, 2008 9:48 am 
Farmer z przyczepką

witam

nie trzeba bawić się wranglami, wystarczy jeden raz.
nanosik kosztuje 300- 400M

a czy za drogie, sporo graczy ma po kilka postaci, ja np. ten nanosik kupiłem tylko na buff, nie gram cratą, ale gdybym chciał grać to to nano byłoby podstawowe i chciałbym użyć jak najwcześniej.

Tytuł:
PostNapisane: N paź 26, 2008 10:31 am 
Pr0 Farmer

Moim zdaniem ICRT jest zdecydowanie przereklamowane. Jego przydatność w pvm jest marginalna ze względu na fakt, że aad nie działa tak jak evady (jest mniej skuteczne) tak więc jest to głównie bajer przydatny w pvp, które cratem tak na serio robi się głównie na 220 lvl bo wczesniej baaardzo ciężko coś ubić. Do lewelowania przydaje się o wiele bardzie ISC (baff do nano delty).

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: N paź 26, 2008 12:29 pm 
Farmer z przyczepką

witam

Ajs zapomniałeś o twinkach? na s10 (i nie tylko) jest bardzo skuteczny.
o pvp twinków że nie wspomnę :D

ps: trzeba pamiętać że to nie tylko deff :D

Tytuł:
PostNapisane: N paź 26, 2008 8:40 pm 
Doświadczony farmer

PvP twink z icrt? Agent fp crat, hmmm :P

Tytuł:
PostNapisane: N paź 26, 2008 9:36 pm 
Pr0 Farmer

icrt i fp... eh wy to macie pojęcie... :P

Tytuł:
PostNapisane: N paź 26, 2008 10:19 pm 
Doświadczony farmer

Ja tam się nie znam, nawet mr nie mam

Tytuł:
PostNapisane: N paź 26, 2008 11:55 pm 
Farmer z przyczepką

Ajsmen (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Moim zdaniem ICRT jest zdecydowanie przereklamowane. Jego przydatność w pvm jest marginalna ze względu na fakt, że aad nie działa tak jak evady (jest mniej skuteczne) tak więc jest to głównie bajer przydatny w pvp, które cratem tak na serio robi się głównie na 220 lvl bo wczesniej baaardzo ciężko coś ubić. Do lewelowania przydaje się o wiele bardzie ISC (baff do nano delty).

Do levelowania to się wcale nie przydaje żaden z nich , no bo po co.

Tyle że nie należy zapominać, jak wygląda levelowanie Cratem. Baton, buffy na xp, itemki na xp , perki na xp i jedziemy. 1-220 można zrobić w 2 tygodnie mając w equip tylko bikini.

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 27, 2008 8:08 am 
Pr0 Farmer

Nano delta się przydaje do lewelowania. Ja mam solitusa kratę na 207 lvl i z 2 albo 3s nano deltą niestety przy ostrym spamowaniu nuków na inf misjach po jakimś czasie kończy mi się nano (nie mam zmaxowanego poola). Poza tym nano delta wydaje się bardziej przydatna dla członków teamu (doc/enf w szczególności). A ICRT? Cóż, 300-400 mln to w praktyce full set spirit infused yuttos ncu i jakieś 3 części supple / scout armora +23. Jak ktoś nie śpi na kasie to szkoda ją wydawać na takie bajery podczas gdy można kupić coś bardziej użytecznego.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3