Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 6:17 pm 
Doświadczony farmer

MuminPL (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Krotko (i nie konstruktywnie): dobre na wysokim poziomiue ogolnosci. W praktyce wiele z powyzeszego ulega modyfikacji (np. nie tylko pistole, np. pet dmg buff to nie crap, np. de-root/de-snare nano to podstawa, itd.).

Powtarzam jeszcze raz, nie pisałem jeszcze o broniach :-P. pet DMG buff jest wg mnie stratą czasu, ale jeszcze an to poatrze. O nano z linni De-cośtam pisałem w pośpiechu. Pewnie do jeszcze rozwinę.

Generalnie, to jak skończe całość (bo mam w planie jeszcze sporo tekstu) to pogadamy :-P

MuminPL (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Dla kogos kto nie gral crata - dobre, bo zasygnalizuje rozne aspekty gry.
Dla kogos kto dojdzie crata do lvl 100+ - zapomniec i zaczac ekspermentowac z roznymi opcjami.

Mam nadzieję, że poradnik (skończony) będzie wystarczał do 150. Nigdy nie sądziłem, że mogę pomóc na dłuższą metę, ale nigdy też nie szukałem info o mojej profesji w ogólnych poradnikach, mając 150 lvl. W tym momęcie zaczynają się już bardzo konkretne zagadnienia. Tego nie da się napisać w jednym tekście. W dodatku ja nie chcę pisać encyklopedi, czy innego słownika.

Generalnie crata to cale wiadro zabawy bez martwienia sie "co powinieniem zrobic na lvl XY zeby byc ubah?". Szczegolie polecam dla osob, ktore podchodza do gry w sposob niekonwencjonalny.

Fajnie :-)

P.S. Ja wiem, że w opozycji jest łatwo, ale może ktoś z was sam napisał by coś konstruktywnego? Zobaczyłem, że nie ma nic dla crata. Poradnik wydał mi się potrzebny, napisałem tak jak potrafiłem. Mam nadzieję, że:
a) będzie wystarczająco dobry
b) zmotywuje do napisania lepszego

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 09, 2007 1:48 pm 
Doświadczony farmer

Dopisałem bronie, pewnie będą jakieś ugawi, sprzeciwy etc, ale moze komuś się to przyda, zostały jeszcze armory.

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: N lut 11, 2007 5:26 pm 
Farmer z przyczepką

Na poczatek mógłbyś źródło "inspiracji" podać :P

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 12, 2007 2:29 pm 
Doświadczony farmer

Alcoydel (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Na poczatek mógłbyś źródło "inspiracji" podać :P

Tak, było ale po którymś poprawianiu musiałem przez przypadek usunąć, dzięki ;-)

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 06, 2007 10:36 pm 
Wanna-Be Farmer

A ja mam pytanko, czemu wiekszosc Poradnikow pisane jest dla ludzi z DODATKAMI, pamietajcie prosze ze nie wszyscy maja dodatki, a poczatkujacy gracze jeszcze mniej, wiec po co opowiadac o Heclerach jesli 40 % ludzi czytajacych nie tylko z ciekawosci te poradniki nie widziala nawet przez chwile SL, czy AI.
Ktos kto ma dodatki w wiekszosci przypadkow juz zna ta gre, i nie potrzeboje tak detalowych opisow.

Dziekuje za uwage, i jak juz zrobie Twinki 200 lvl na wszystkich mozliwych Profesjach, mam nadzieje ze nie ja bede musial pisac poradnika dla Froobow, a skozystam z takiego poradnka :)

Pozdrawiam, Jasiu

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 07, 2007 10:17 am 
Farmer z taczkami

JasPawelek (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
A ja mam pytanko, czemu wiekszosc Poradnikow pisane jest dla ludzi z DODATKAMI (...)
Pozdrawiam, Jasiu

To dość proste. poradniki piszą ci którym się chce. Najwyraźniej, w większości są to ludzie z dodatkami. Z dodatkami gra się inaczej nieco, więc nie są w stanie napisać poradnika dla frooba.

A rozwiązanie też jest proste:
Jak uważasz że brakuje i by się przydał poradnik dla frooba, to napisz.

Pozdrawiam, Władziu :p

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 07, 2007 1:13 pm 
Doświadczony farmer

JasPawelek (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Ktos kto ma dodatki w wiekszosci przypadkow juz zna ta gre, i nie potrzeboje tak detalowych opisow.

Ja to nie wiem jak inni, ale pierwsze co robię zaczynając grać jakąś postacią, to poświęcam dzień, czy dwa na przeczytanie wszystkich znanych mi poradników dotycząych tej postaci. Po pierwsze wiem czego się spodziewać a po drugie zawsze znajdę coś, czego nie wiedziałem / o czym zapomniałem.
A dodatki mam, mam też 220.

A dlaczego nie piszę z perspektywy Fr00ba odpowiedział Wladek. Nie mam pojęcia jak grać fr00bem. Fr00by rządzą się zupełnie innymi prawami, nie wystarczy wyreślić 3/4 tekstu. Trzeba by go napisać od nowa. A do tego brakuje mi wiedzy. Tak więc... do roboty, czas aby frooby napisały swoje własne poradniki (i jestem pewien, że nie jeden SLowiec z nich skożysta)

Tytuł:
PostNapisane: N lut 17, 2008 9:51 pm 
Wanna-Be Farmer

Witam gdzie moge znalezc to nano Improved Cut Red Tape ... jest to nagroda z misji czy moze gdzies sie kampi to nano .

Z gory dzieki za odpowiedz .

Tytuł:
PostNapisane: N lut 17, 2008 9:54 pm 
Pr0 Farmer

Nana z dopiskiem improved są lootowane ze skrzynek w static dungeonach w SL. Jak łatwo się domyślić po rynkowej cenie ICRT nie jest to zbyt częsty drop.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł: Improved Rule of One
PostNapisane: Pn mar 10, 2008 11:35 pm 
Wanna-Be Farmer

Czy wie ktos moze gdzie sie zdobywa to nano Improved Rule of One ... podobno jest to jakis Quest ale ja tam za dobrze nie wiem ... jesli by ktos wiedzial to prosze o odpowiedz ...

Z gory dzieki ...

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 10, 2008 11:36 pm 
Farmer z przyczepką

Napisone mosz wasc jenzykiem prostym i zrozumialym jako cepa konstrukcja, jeno dwa posty wyzej racz spojrzec.

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 13, 2008 3:29 pm 
Wanna-Be Farmer

Oho czyli wszystkie nano z tym dopiskiem jest lootowane w takich miejsach ... sorry za nieuwage i dzieki ...

Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 13, 2008 3:42 pm 
NoLife

To prawda, ale chyba tylko dla nanosów z patcha 15.0.1 (SL)...

http://auno.org/ao/db.php?cmd=search&na ... e=improved

Wprowadzili Cię w błąd. Ten nanos pochodzi z tego questa.

Obrazek

Ostatnio edytowano Cz mar 13, 2008 3:44 pm przez Pipboy, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 13, 2008 3:42 pm 
Pr0 Farmer

IRoO chyba nie jest lootowana tylko z questa. Na auno wystarczy poczytać komentarze. Nowe nana są z questów i chyba część też się nazywa "improved" więc jest małe zamieszanie. Na auno można to sprawdzić w ten sposób, że zamiast nano się szuka nano crystal z nanem. Jeżeli jest nodrop to nano jest z questa. Jeżeli nie jest nodrop to jest znajdowany w sl static.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł: CEO Guardian
PostNapisane: Śr mar 19, 2008 2:32 pm 
Wanna-Be Farmer

Witam .
Chcialbym sie dowiedziec od kogo bierze sie Quest na CEO Guardiana ?
Dziekuje ...

Wielkie dzieki Pip ...

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona