Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Problem z cyborgiem i agro
PostNapisane: Pn paź 03, 2005 10:25 am 
Farmer z taczkami

Witam,

zrobiłem sobie nową postać - crata jak się domyślacie. Wcześniej grałem inżynierem, który posiadał robota i było całkiem fajnie. Ale z cratem mam dwa problemy:
1. Robot atakuje natychmiast gdy ktokolwiek z drużyny zaatakuje lub zostanie zaatakowany. Robi to niezależnie od wydanych komend (np. mówię mu "Wait" to przychodzi, ale gdy puller z teamu zaatakuje to mój robot leci za nim :? )
2. Bardzo często jest tak, że wszytkie stwory atakują właśnie mnie. Nie agresywnego Enfa, nie leczącego Doca, nawet nie mojego cyborga, tylko właśnie mnie. Zeby było smieszniej to czasami jest tak, ze ja stoję z boku i zupelnie nic nie robię, a i tak atakują mnie. :shock:

Pierwszy raz gram cratem i może jeszcze czegoś nie wiem, ale to nie wygląda normalnie. Moze to jakiś znane bugi (jestem w pracy i nie mam dostępu oficjanego forum)?

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 03, 2005 2:28 pm 
Początkujący farmer

Co do atakowania mobow przez peta , komenda wait powinna dzialac i pet nie powinien ruszac sie z miejsca. Sproboj zrobic macro np. /macro czekaj /pet wait i zobacz czy dziala. U mnie , na petach MP jak dam wait to stoja.

Ad.2 Przesun pasek na full DEF , wchodz do walki jak mob bedzie mial zjedzone ok 20% hp. Wtedy bedzie juz na tyle wkurzony na tanka , ze nie zwroci uwagi na ciebie.

Tytuł:
PostNapisane: N paź 09, 2005 5:30 pm 
Farmer z taczkami

Ok, wyglada na to, ze udało mi się zwalczyć problem.

Na agro w solo przyjąłem jedynie słuszną taktykę dla operatorów robotów, czyli wypuszczam pet'a na moba, a sam chowam się za rogiem lub poza zasięgiem wzroku moba. Jak już mu pasek HP spadnie do połowy to wtedy wychodzę i przyłączam się do walki. W team'ie jest trochę trudniej (zasadniczo trzeba trzymać się w kupie, więc nie mogę za daleko odchodzić), ale też da się wykorzystać takie podejscie. Zresztą w dobrym team'ie mobki szybko padają i nie zdażą zrobić mi krzywdy. :)

Jeśli zaś chodzi o komendy robota, to mam wrażenie, ze po ostatnich patch'ach robot zaczął lepeij działać. Teraz jak dam "wait" to stoi jak posąg i nie ruszy się nawet jak mnie zabiją. Czyli jest ok. :)

Tytuł:
PostNapisane: N paź 09, 2005 9:20 pm 
Ambitny farmer

Hehehe... odnosnie Lapania duzego Agro przez ciebie.

Jest to bardzo dziwna sytuacja na moim cracie jest to samo. Sa 2 opcje ktore to moga powodac.

1. Bug ze strony Funcomu, Crat = Enf ktory wali co 2sec Mongo lol
2. Aury Craty moga zbierac agro.

Sam sie zastanawiam :(

PS: Mala rada. Jesli jestes na Misji sam czy z teamem to wyslij peta do attaku a ty schowaj sie za scianka albo za drzwiami, ja tak robie caly czas.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]