Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: How To Increase 2h Edge Skillz
PostNapisane: Śr sie 02, 2006 5:29 pm 
Ambitny farmer

Lista przedmiotów buffująca 2h edge. Mam nadzieje, że sie przyda. Kliknij na ikonke przedmiotu po dokladniejsze info.
[center]
Nano Programs[/center]

Obrazek2H Edged Weapon Expertise - (+20) podstawowy buff. Do znalezienia w general nanos w kazdym sklepie.
ObrazekSkill of the Butcher - (+14) 1 z Self buffow dla enfa. Do dostania w sklepie w odpowiednim dziale.
Obrazek Skill of the Savage - (+42) kolejny self enfowy. (swoja droga skoro sa self to czemu maja rng? :>).
ObrazekSkill of the Viking - (+65) ostatni buyable dostepny w advenced shopie.
ObrazekSkill of the Highlander - (+89) wypada z dyna bossów ql 79-105. Do kupienia tez za około od 16 mln wzyż.
Obrazek Skill of the Guardian - (+100) kolejny dyna boss loot. Cena tez pewnie duza.
ObrazekSkill of the Reaper - (+111) Zasnatawialem sie czemu tylko 2mln. Zeby castnac to co trzeba miec moha i wranglera...
ObrazekSkill of the Guillotine - (+120) Ostatni nanos z lini 2h e 20mln i freak wymagania...
ObrazekSkill Wrangler (Premium) - (+131) Dostajemy go od Tradera. Krótko trwa. mozliwe otrzymanie +132 od tradera z sl

[center]Items[/center]

Obrazek Bladestaffy i Jobe-Made Bladestaff (+2 do +50) bardzo przydatne. Z dyna boosw i chyba mozliwe do rolniecia.
ObrazekSilken Legchopper Gloves (+40) rekawiczki legchoppera znajdujacego sie Warmint Woods samemu raczej nie podchodzic (Atrox Only)
Obrazek Smelly Butcher Gloves - (+14) Drop Z Tarasque. Dobre jesli nie jestesmy Artkiem.
ObrazekTwelve-Fingered Graspers of Ljotur - (+12) - Drop z Ljutora jak nazwa wskazuje. Słono kosztuja.
ObrazekBrood Champion Gauntlets - (+10/+2) Drop z 10 championa Hi Rajdu. sa 2 wersje ql 150 (+2) i ql 300 (+10).
ObrazekRight Sleeves of the Pest - (+9) Drop z Dyny Pest, Do kupienia za 10mln wzywz.
ObrazekSuperior Sentinel Armor Sleeves - (+7) Omni slev dropuje np. z Majora Coperfielda w Avaolnie West Terraform Plant. Oddajemy je Suply master smug w sentiel HQ.
Obrazek Hammered Gold Ring - (+3) - Kolejny Drop z HI. kazdy puncik sie liczy.

Uwaga: Jest bug podczas z legchoperami i bladestaffem gdt dostajemy wrangla znika nam skill. tzreba je nakladac po dostaniu jego. Zonowanie z Bladestafem tez powoduje ciecia w skilu (relog i po klopocie).

[center]Expansion Packs[/center]

ObrazekSanguisugent Body Armor - Wypada w róznych miejscach Shadow Lands. Kazda cześć moze dawać do +10.
ObrazekMelee Fighter's Force Manual - (+5) drop z sided mobow swiatynie Unredeemed (co by to kolwiek znaczylo : P)
ObrazekHeavy Bracer - (+20) drop z dredge bossow w adonis (wymaga 600 heavy wepons)
ObrazekSanguine Ring for the Infantry Unit - (+7) wejsciowka do pen
ObrazekCombined Mercenary's - (do +30 od czesci) Dla hardkorowych bogatych desperatow. czesci po 500 ml dla ql 300 ; )

[center]Perks[/center]

ObrazekReaver - 10 lvl tego perka dam nam 180 2h e (sl)
ObrazekChampion of Heavy Infantry - 10 lvl perka da 100 2h e (AI)

[center]Trickle Down[/center]

Trickle Down czyli podniesie wybranego skila przez podnoszenie Abilities zalezacych od niego. srednio 3 pts ab to 1 skila.

[center]Nanos[/center]

ObrazekEssence of Behemoth - 47 NCU 2 godziny trwa. 27 sily i 27 staminy. Pytamy o to Enforcera (jak by ktos nie wiedzial : P
ObrazekProdigious Strength - 42 NCU 45 minut trwa. 40 sily.
ObrazekComposite Attribute Boost - 4 Ncu 1 godzina trwania (SL) jesli nie mamy sl musimy sie zadowlic zwyklym sta & strg boostem.

[center]Perks[/center]

ObrazekEnhance DNA - 10 lvl perka da wam po 45 sily i staminy. (około 10 skilla)
ObrazekFreak Strength - maxymalny (3 lvl) daje 20 siły i staminy
ObrazekAtrox Primary Genome - maxymalny lvl da 49sily i staminy. (ATROX ONLY)

[center]Items[/center]

ObrazekSekutek Chilled Plasteel Body Armor - kazda czesc ql 200 da okolo 5 siły. Boss miss loot.
ObrazekAnything - "wszystko" daje nam tylko 2 sily i staminy ale zato miejsc gdzie mozemy je miec jest duzo ;).
ObrazekAdrenaline Factory - 12 siły jedyne wymogi to Alien Technology Expertise 3 (AI)

To by było na tyle fołks. Mam nadzieje, że przynajmiej 1 osobie pomogłem. (jesli nie to ja bede korzystał :P). Lista otwarta na updaty. nie wspomnialem o implantach (ql 200 da wam 210 skila). Dziekuje za uwage.

Ver. 00001b v32 © Shikoku and PRK

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 02, 2006 5:54 pm 
Sołtys

ladne obrazki nie powiem :P

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

Ostatnio edytowano Śr sie 02, 2006 5:54 pm przez Dim, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 02, 2006 5:54 pm 
NoLife

GJ Shiko, teraz wiem po co Ci było info o tych itemkach z SL :)
Btw, żeby buffnąć 2HE nie trzeba od razu zakładać Merca, wystarczy Stronga. Merc to połąćzenie Strongów z innym rodzajem botów, Enduring bodajże. QL 300 Strong będzie dawał tyle samo 2HE co QL 300 Merc.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 02, 2006 11:07 pm 
Farmer z taczkami

Shikoku (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Sanguisugent Body Armor - Wypada w róznych miejscach Shadow Lands. Kazda cześć moze dawać do +10.

Swego czasu zwiedziałem Pen Hollows i armor ten wypadał tam w ilościach hurtowych (ql 200+)

Shikoku (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Sanguine Ring for the Infantry Unit - (+7) wejsciowka do pen

Nie sprawdzalem w bazie danych, ale o ile mnie pamiec nie myli jest tez gadzet nazywany potocznie "ring +10". Być moze też dodaje do 2he?

Tytuł: Re: How To Increase 2h Edge Skillz
PostNapisane: Cz mar 25, 2010 2:41 pm 
Wanna-Be Farmer

Ja dodam jeszcze 2 przedmioty dodające 2he :

Rhinoman Leather Gloves 25 2he na ql300

Rhinoman Leather Jacket 30 2he na ql300

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]