Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Perki
PostNapisane: Cz wrz 21, 2006 10:01 pm 
Wanna-Be Farmer

Witam!
Da rade Ktoś z "wyższej półki" opisać w co investować pkt?
Dzieki z góry i pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 21, 2006 11:18 pm 
Farmer z taczkami

enfo guide

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 22, 2006 12:19 pm 
Farmer z przyczepką

witam

nie wiem co Ci poradzić bo ja też jestem na etapie testowania perków, najważniejszy jest bio shield, to na bank, potem zadbaj o skile do broni i armoru, i tu pojawia się problem, jeżeli masz zamiar zakładać armor AI to nie musisz zbyt inwestować w skile do broni, ale str i sta przydadzą do założenia, więc tu chyba mamy jasność, a jeżli idziesz w armor SL to dawaj w skile do broni, co do agro to róznie radzą , ja w tej chwili używam mutate z 2 powodów, 1 hp, 2 to perk AI i tu mi nie brak pkt, czyli ten perk pomaga mi utrzymać agro, pomysl w miarę o nano, czyli 2 perki genius, nie będziasz miał problemów z brakiem nano. jak masz zamiar zostać na 2he to dawaj rawler, spor dodaje, poza tym masz niezły atut, czyli mniejszy lvl, a co za tym idzie sporo czasu na testowanie.

powodzenia, hej.

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 22, 2006 12:48 pm 
Początkujący farmer

Mój enfo dopiero 150 lvl

Każdy możliwy perk w bio, ograniczenia levelowe.

Tak jak Tata powiedział Genius 2 perki i nie musisz nikogo błagać o nano na heckach :) w połączeniu z wysokim first aid jesteś niezależny. Ja do tego mam jeszcze merit 1000, vtex2 = nano i żytko, cóż wiele razy widziałem enfa który woła o nano, jak nie ma profesji które ci mogą dodawać sprawa się komplikuje, a tak jak pisałem masz luz psychiczny i tylko mongo mongo mongo wszystkie moby twoje :)

Reszte perków daje w hp, Troll, mutate, im wiecej masz żytka tym lepiej.

W broń nic nie dałem bo latam z Hungry Howletem 2hb, fantastyczna broń, szybka do tego specjale, czasami nawet z dużo wyższymi shade prawie nie musiałem używać mongo żeby utrzymać agro, nie mówiąc o innych profesjach. Na moim levelu trzeba sie już jednak rozejrzeć za inną bronią i tutaj podobno wymiata Maul of Gwyddawg, na razie nie udało mi sie kupić 220ql, choć jest wolna daje ładny damage na heckach.

To tyle

Edit: errr nie mam oczywiscie 2xvte tylko 1 i clanowe pady ...

Ostatnio edytowano Pt wrz 22, 2006 6:57 pm przez tratata, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 22, 2006 3:38 pm 
Wanna-Be Farmer

Dzieki za info!
I nastepne pytanie jak narazie latam z pained panther ale skoro mam dodatki to moze przesiasc sie na cos innego, to pyt kieruje do Taty bo on chyba uzywa 2he.
Wiec....

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 22, 2006 7:28 pm 
Farmer małorolny

Na 2he to Kyr'Ozch Sword, najlepiej 112, najbardziej opłacające się do zakupu są ql 200+, na hecki może być Frost-bound Raper, kosa z Is, niestety bardzo wolna. Alternatywą mogą też być broń reedemed/unreedemed, z którymi latają keeperzy na mid-lvlach jednak nie miałem okazji ich przetestować. Do pvm prawdopodobnie najlepsze jest 1hb, podobno świetny i szybki dmg, miałem zmieniać 2he na hammerki jednak się rozmyśliłem.

Tytuł:
PostNapisane: So wrz 23, 2006 8:02 am 
Farmer z przyczepką

witam

co do sworda to nie kupuj samego tylko bio-material, dużo taniej wyjdzie, bio może być mniejszy o 10%, a sworda kupisz za 500k lub sam lotniesz na spawnie lub apf.
(może ja mam jakiś)
temat broni na sl był już omawiany, przypomnę ze liczy się dolny dmg, więc panterka do lamusa, już kosa lepsza choć ja polecam jednak sworda za względa na dodatki, co do młotków na 1hb to dziwna sprawa, niby lepsze od sworda a niektórzy wracają do niego gdyż lepszy w pvp, ja mam zamiar w miarę czasu powalczyć w NW więc na razie zostaję ze swordem, i tu jak poprzednio, masz sporo czasu żeby sie zorientować co będzie dla Ciebie lepsze, nie mam sporych mozliwosci przetestowania młotków więc zdaję się na zdanie innych, Ty masz tę mozliwość głownie ze względu na perki,

powodzenia, hej.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]