Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Evady tak czy nie?
PostNapisane: Pt lip 27, 2007 6:13 pm 
Wanna-Be Farmer

jw. opłaca się w nie inwestować? gdzieś czytałem że mało dają ale nie jestem pewien. I mam jeszcze pytanie mam nano te podstawowe z noob island i wychodzi mi że musze inwestować w calutki dział nano&aiding. DObrze robie?
Dzięki.

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 27, 2007 6:58 pm 
Farmer z taczkami

Kiedys ktos mi powiedzial: "Evady, to wszystko, co masz". I uwazam,ze mial racje, ale ja tam fixem jestem. :wink:
Birkart

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 27, 2007 7:02 pm 
Ambitny farmer

Masz enforcera? To dobrze.

Chociaż sądząc po twoich pytaniach, powinieneś wybrać na początek jakąś "łatwą" profesję, typu MA :twisted: :twisted: :twisted:

Zadałeś pytanie w dziale Enforcer, to już niedaleko do postu

Enforcer - poradnik

Przeczytaj uważnie, a jak będziesz miał dalsze pytania, wal jak w dym 8)

frozen and happy

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 27, 2007 9:54 pm 
Wanna-Be Farmer

no przeczytałem to już wcześniej i jeden mówi tak drugi nie...
może tu ktoś da jakieś dobre argumenty za lub przeciw żebym miał łatwiejsza decyzje
dzieki

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 27, 2007 10:25 pm 
Doświadczony farmer

Za: Prawie nie będziesz dostawał critów i czasami będą nawet missy.

Przeciw: Trafią cię tak czy siak, evady niewiele tu pomogą. Enforcer polega nie na evadach, ale na damagu, buffach do HP i docku z kielichem z Nemateta.

Przeciw: Podnoszenie evadów kosztuje IP, a tych brakuje na małych levelach.

Generalna zasada jest taka, że evady każdemu są potrzebne, ale na niskich levelach nie trzeba tego maksować na kazdym levelu, warto jednak coś dodawać.

Jeśli masz wątpliwości, to nie maksuj evadów. Dodge ranged i Evade ClsC trzymaj tak na połowie paska. Duck Explosions i Nano Rezist nie ruszaj. To pozwoli ci zaoszczedzic IP, a w PvM rzadko bedziesz dostawal crity.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 08, 2007 11:54 pm 
Wanna-Be Farmer

Evady są bardzo ważne, na wyższych levelach (205+) evade+ aad oraz dmg to to co sie najbardzeij liczy u enforcera (hp i tak ma sie za duzo jezeli chodzi o pvp a w do pvm i tak wystarcza). Niestety IP na niższych levelach można zainwestować lepiej. W low/mid level warto jest miec tyle żeby rzadko dostawać critty, inaczej najlepszy doc cie nie wyleczy. Jeżeli to twoj main to tym bardziej warto im lepsze evady tym lepiej bedzie sobie twoj enf radzil solo. Nie warto inwestowac w duck exp zanim nie osiagniesz cap w tl5 i nie bedziesz miał wolnych ip. Jeżeli masz AI i twój enf to atrox to polecam perka Wit of Atrox.Jeżeli chodzi o nano& aiding time& space jest potrzebne tylko do ładowania nano. Natomiast SI jest wykorzystywane tylko do focused anger i bufów broni, z ktorych wiekszość ma wymagany jakis lvl, więc nie zawsze musi być na max, tym bardziej ze cześć z nich jest dość droga.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 09, 2007 8:58 am 
Farmer z przyczepką

witam

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
no przeczytałem to już wcześniej i jeden mówi tak drugi nie...

więc tak: ww topik załozył Trez i naisał najlepszy poradnik dla poczatkujacych i średnio zaawnsowanych, następnie rozwinęcie dyskusji poszło raczej w kierunku max czyli dodatki i wysokie lvle, trzymaj się podstawowego poradnika a dokładniej pierwszego postu. ten poradnik jest prawie idealny i nie wymga komentarza, (pamietajmy ze jest skierowany głównie do początkujących i frobków).

większość graczy już powyżej lvl 100 czy150 raczej nie potrzebuje żadnego poradnika, a jeżeli już to bardziej radzimy się kolegów lub na czacie org, więc dyskusję na temat armoru czy broni ql 300 w poradniku uważam za zbędną, to samo dotyczy skili.

na 220 starczy Ci IP na wszystko dla twojej prof, ale na początku musisz oszczędzać, i evady są do tego celu idealne, tak jak napisal Trez, trzymaj na wysokim poziomie, ale nie maksuj, moim zdaniem oklo 3/4 mozliwości w zupelnosci wystarczą.

dzękuję za uwagę. hej.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 09, 2007 10:26 am 
NoLife

dokladnie tak jak napisal Tata
a na dokladke dodam, ze Trez w LOTRO gra znowu tankiem i radzi sobie bardzo bardzo dobrze :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 09, 2007 10:42 am 
Farmer z taczkami

Sparth2 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
dokladnie tak jak napisal Tata
a na dokladke dodam, ze Trez w LOTRO gra znowu tankiem i radzi sobie bardzo bardzo dobrze :)

hehe teraz ty spartu sciagasz ludzi do LOTR? a mowiles, ze nie masz czasu na gre i dlatego nie wracasz do AO :P

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 09, 2007 12:07 pm 
NoLife

sciagam tylko z WoWa :))
a na LOTRO czas sie znajdzie
juz 3 postac w drodze do 50 lvla :))

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 09, 2007 12:25 pm 
Farmer z taczkami

Sparth2 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
sciagam tylko z WoWa :))
a na LOTRO czas sie znajdzie
juz 3 postac w drodze do 50 lvla :))

hihi Wladziu-Style

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]