Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Pare pytań dot. broni 2he
PostNapisane: Cz sie 02, 2007 6:32 pm 
Wanna-Be Farmer

Więc skończyłem twinka mam m.in. energy scythe (lvl 21) jutro zakładam scythe of the legionaire. Moje spostrzeżenia są takie że woolna ta broń, no ale do 40 lvl ze scythe of legionare szybko się dociągnie i będzie coraz szybsza. No ale pytanie brzmi co potem? W związku z tym mam pytania:
Po ile stoi Stygian desolator?
Jakaś inna broń godna polecenia? (lub lepsza) < i ile stoi
no i do którego lvl ze scythe of legionare mozna ciagnac?

Wam tez sie wydawalo ze taka wolna byla?
dzieki

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 02, 2007 7:25 pm 
Doświadczony farmer

Frost Scythe jest wolniejsza 2.8/3.2, ale ma stały damage i bardzo wysoki damage minimalny 227. Przy 700 2he daje to hity za 624 + add damage. Podobno to się przydaje na Hecklerach.

Stygian Desolator nie ma ustalonej ceny, zależy jak się z kimś dogadasz, możliwe że będziesz go miał za darmo.

Większość Enforcerów chodzi ze Stygianem. Jest potężny, dosyć szybki 1/3.3 i ma szybki FastAtack.

Maksuj melee initiative, rzuć sobie buffa do inicjatywy, używaj Flurry of blows i te bronie będą wtedy szybsze.

Ludzie chodzą ze Stygianem tak do 90 levelu góra, później ta broń robi się za słaba. Jeśli idziesz drogą 2he, to możesz założyć Alien Sworda (jeśli masz dodatki), ale na low lvl ta broń nie robi wrażenia, już lepiej mieć Frost Scythe. Kolejną wartą polecenia bronia z rodziny 2he jest Panther, a później Pained Panther. Dropi w CoH, jest do kupienia za kilka do kilkunastu M, zależy od QL. Kiedy dobijesz do lvl 125 możesz zastanowić się nad brońmi z IS.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 09, 2007 12:10 am 
Wanna-Be Farmer

Na lvl 60 można już założyć panther ql 100, później ok lvl 100 Pained Panther. Dalej zaczynają się schody bo od lvl 150 około dopóki nie założysz co najmnej kyr'ozch sword ql300 albo ofab wolf mk6 ql 300 ( czyli lvl 205-210)będziesz zawsze do tylu jeżeli chodzi o dmg i ciężko bedzie ci utrzymać agro. To wielka wada jeżeli chodzi o 2he. Najlepiej chyba na tych levelach (150-210) sprawują sie mniejsze ql tych dwóch broni(ale niestety bez płnego seta cm/cc kiepsko to wypada na tle innych profesji), alternatywą jest frost bound reaper ktorego nie polecam ze wzgledu na init debuf oraz brak brawl fast attack . Jeżeli chcesz grac pvp to 2he opłaca się dopiero jak bedziesz miał perka Slice and Dice.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 09, 2007 8:28 am 
Farmer z przyczepką

witam

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Po ile stoi Stygian desolator?

u mnie stoi jeden uśmiech i magiczne slowo :wink:

a na twina pomyśl o Corpse Cutter, nie pamietam wymogów ale chyba któs zakładał na tym lvlu.

hej.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]