Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: 1hb czy warto i jak długo
PostNapisane: Pn lut 04, 2008 11:12 am 
Wanna-Be Farmer

hm zaczne od tego ze zrobiłem kolejnego enfka (female solitus mnie sie tam podoba:P) pytanie jest następujące czy jezeli z założenia bardzo chcem używać 1HB to :

1.Czy to dobry pomysł
2.Co potrzebuje żeby wysoko podnosić 1hb skill (wrangler jest oczywisty w tej kwestji)
3.Wiem ze będe miał mały DMG ale zato szybki i będe trzymał agro (czy doc niezbędny w team)
4.Zapomniałem....... (czy są jakieś weap. z CoH na 1hb)

Wszelkie cenne rady będą docenione.

Mam 16 lvl i posiadam juz mięska, howling skullx2, skull of lamentation (czekam az dopadne skull of Woe) wszystkie pierścionki (poza ring of memory loos), biegam w Omni carbonum ql 28 (tak jakos wyszło że Omni:P) oczywiście nieomieszkałem wziąść w swoje posiadanie exarh robe(pewnie bede kampił GTA), staty jak to u sola wyrównane:), jak narazie nie brakuje mi nanoskilli (pewnie i to sie zmieni:)).Froob char.

Za pomoc dziekuję serdecznie :)
Pozdrawiam Kruku

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 04, 2008 12:14 pm 
Pr0 Farmer

Raczej nie warto froob nie ma dobrych broni 1hb. Te z totw są wyraźnie słabsze niż stygian, 1hb broni z coh nie ma w ogóle a 1hb z IS są wolne i ciężko je założyć bo mają spory multimelee. Jak dla froob enfa to moim zdaniem tylko 2he jak ma się trochę credsów albo 2hb jak się ma credsów mniej. Jeżeli nie jesteś troxem to raczej 2hb bo i tak nie włożysz silken gloves.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 04, 2008 4:05 pm 
Doświadczony farmer

Ajsmen (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Raczej nie warto froob nie ma dobrych broni 1hb. Te z totw są wyraźnie słabsze niż stygian, 1hb broni z coh nie ma w ogóle a 1hb z IS są wolne i ciężko je założyć bo mają spory multimelee. Jak dla froob enfa to moim zdaniem tylko 2he jak ma się trochę credsów albo 2hb jak się ma credsów mniej. Jeżeli nie jesteś troxem to raczej 2hb bo i tak nie włożysz silken gloves.

Idź w 2he, albo 1he (jeśli chcesz mieć szybki dmg). Czy jest Ci potrzebny doc, to zależy od tego co i na którym lvlu będziesz zabijał, ale jeśli chcesz solować to dla fr00ba lepsze będzie 2he - większy dmg.

P.S. kup dodatki, dingnij 220, i wbij 1he+1hb. I doc nie będzie potrzebny.

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 04, 2008 4:17 pm 
Wanna-Be Farmer

a co sądzicie na temat enfa do 50 lvla na 1hb a po tym stat reset i wciskamy 2he styg a chwile po tym na 60 lvlu cc
dobry to pomysł czy tez nie:P??

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 04, 2008 5:30 pm 
Doświadczony farmer

Oszczędzaj tak ważne dla frooba resety :P
Lepiej od razu przejść na 2he, na początek jakies bronie z szopa, potem kosy z totw, styg, a dalej jak wolisz

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 04, 2008 5:34 pm 
NoLife

kruk (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
a co sądzicie na temat enfa do 50 lvla na 1hb a po tym stat reset i wciskamy 2he styg a chwile po tym na 60 lvlu cc
dobry to pomysł czy tez nie:P??

Od bidy ujdzie. troche kombinowania, ale to w koncu RPG gra :)
Ja latalem przez dlugi czas froobem soldem uzywajac combo Pistol+SMG i dmg byl znosny.

Pod koniec swojej froobowskiej kariery mozesz zalozyc to:
http://auno.org/ao/db.php?id=165130

Ew. pojsc w piercing bron:
http://auno.org/ao/db.php?id=165133
http://auno.org/ao/db.php?id=206707

Mozliwe jest tez, ze ostatnimi czasy pojawily sie jakies nowe ciekawe bronie dla froobkow.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]