Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: 150 enf
PostNapisane: So lut 23, 2008 4:20 pm 
Pr0 Farmer

Scyz się chwalił swoim advkiem to ja też zrobiłem setup swojego enfka:

Ani IXI ani OMO nie wypiorą tak jak ZOMO.

W momencie gdy odchodziłem brakowało mi tylko 300 tokenów do 1k boarda i flash ringa, który dokupiłem później no i oczywiście nie miałem założonych sensownych memorek z braku boarda.

Teraz mały komantarz:
Jak widać jest to +HP pvm setup. Bez boarda i flash ringa miałem na self buffkach lekko ponad 20k więc po drobnym ulepszeniu i założeniu ql 225 ofab chesta, który bardziej mi leży miałbym self koło 22k hp a z dockowymi buffkami około 25k.

Perki: dałem collosal health dla hp i hota oraz mutate dla hp i 2 niezłych dmg perków. Poza tym oczywiście genius, kokon a reszta w co tylko się da do 1he.

Damage: bardzo ładne. Z ql 258 SoC krity na sektorze 10 przy sprzyjających okolicznościach (z soldkiem albo kiepem + procki) w team przekraczały 5k dmg. Moja teoria jest taka, że na sektorze zrobionego pod dmg enfa po prostu się nie da odnąć. Problem w tym, że zazwyczaj ludzie wołają na tankowanie i wtedy nie da się farmić dmg ze względu na bycie full def, z absorb prockami itp. Do tankowania też oczywiście nie za bardzo nadaje się crit scope a brak tych 15% crita robi gigantyczną różnicę.

Pvp: całkiem nieźle spodziewałem się, że będzie gorzej.
Klasy, które nie mają broni mogącej capować dmg ze specjala jak np NT zwyczajnie nie były w stanie mnie zabić bo przebicie się przez taką górę mięsa, która jeszcze w międzyczasie się leczy trwałoby wieki. Najgorsze było full auto ale prawda jest taka, że jak się ma rrfe na sobie to bardzo rzadko włażą specjale po 6k. Mimo wszystko soldka zabić ciężko a jak jest dobry to się zwyczajnie nie da.
Bardzo ładnie wyglądała walka z castującymi klasami bo z rage ma się sporo NR. Dodatkowo jak widziałem, że jest dużo castujących na bs to swapowałem alien tanka na black clan tanka dla dodatkowego nr. W sumie miałem chyba 1700 nr i niezbyt często we mnie cokolwiek właziło.
Problem polegał na tym, ze pvm perki nie bardzo się sprawdzają w pvp. Brakowało mi zwłaszcza champion of nano combat.
Ar wykręciłem koło 1800 bez ar procków.
Do pvp bardzo się przydawało run speed bo łatwo zwiać soldkom i innym bardziej problematycznym profesjom albo dopaść jakiś gimpów.
Miałem jeden perk wolny więc wytrenowałem sobie ten perk, który daje stuna gdy się łapie kogoś od tylca :) Przydawało się w zergach do zwalczania docków i agentów wfp doc.

Pvm:
Spokojnie na sektorze samemu dochodziłem do middle bossa. Zwłaszcza jak miałem pnh. Mongo w połączniem z perkami z CH oraz hp deltą leczą bardzo ładnie. Do tego dochodził absorb procek, spamowanie layera od czasu do czasu a w podbramkowej sytuacji kokon.
Na raidach jako tank radziłem sobie bez większego problemu chociaż szczerze mówiąc od tankowania wole farmowanie dmg no ale jak mus to mus.

I wsio.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: So lut 23, 2008 11:24 pm 
Ambitny farmer

O widzisz i ciebie nam właśnie brakuje, jadziesz tak jak lubisz na max damage a tankujesz tylko bosa, pasi? :P

frozen and happy

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 25, 2008 12:57 pm 
Doświadczony farmer

Na wristach nic nie miałeś?

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 25, 2008 1:05 pm 
Farmer z taczkami

pewnie arulki +dmg

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 25, 2008 6:41 pm 
Pr0 Farmer

Miałem +dmg do SoCa i +hp w plecaku na ciężkie czasy podczas tankowania.

Middle bossa udało mi się raz zrobić w 1 team z advkiem robiacym za docka i innym enfem rzucającym mi layery.

Żeby taki enf mógł lepiej zadziałać w pvp to do setupu trzeba by wprowadzić nastepujące zmiany:
na hud 3 le item dodający evady swapowany na +ar
notucomm na back swapowany z alien tankiem albo black clan tankiem
z perków:
wit of the atrox
champion of nano combat max
Warto też pamiętać, że enf ma linie buffków zmieniających typ dmg więc jeśli się bierze za kogoś z kokonem albo innymi absorbami to warto sobie to zarzucić przed atakiem.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 25, 2008 5:09 pm 
Pr0 Farmer

...ale mimo wszystko gdybym jeszcze grał i się bardzo nudził i jeszcze miał za dużo kasy to przeresetowałbym się na piercing, założył SoFCa i postarał się wyciągnąć 2s heal deltę :)

http://auno.org/ao/equip.php?saveid=101130 przy takim setupie z large hq i zmaxowanymi perkami atrox primary udałoby się uzyskać 2s hd bez używania SoFCa optymistycznie zakładając, że dałoby się zrobić quest na +10 sta pasek i założyć go (1300 cl). Jeśli nie to można byłoby zdjąć ring of burning flesh i założyć ring +sta lecący z cyborgów.

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 02, 2008 9:00 am 
Pr0 Farmer

Ostatecznie doszedłem do wniosku, że najlepszym configiem na s10 jest evade/hp setup. Perki dodające hp (przede wszystkim CH), zmaxowane evade close, implantowane aad/evade close, evade hud item z le i notucomm na back. Ewentualnie sandy piece of goo na wrist (ale ja tam wole arulki). Zbroja merc dla hp i dmg (ale z ofab chest) ale jak kogoś nie stać to może mieszanka ofaba (chest, arms) ze zbrojami dodającymi evade close (third eye of daria, dragon legs, mystical force, boots of dancing king itp.). Różnica w tankowaniu jest ZNACZNA. Z mojego doświadczenia magiczną granicą dla evadów jest 1k evade close nie licząc aad. Po jego przekroczeniu na zwykłych mobkach praktycznie przestaje ubywać hp a zagrożeniem pozostają wyłącznie te aliunz type II coś tam, które trafiają tak czy inaczej.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]