Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 16, 2008 5:51 pm 
Pr0 Farmer

Moje czasy nie tak dawno się skończyły. Jak chcesz kupić tanio to nieco trzeba się postarać.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 16, 2008 6:09 pm 
Doświadczony farmer

Tylko że w tym krótkim czasie powstała masa enfów z socem/sowem, więc ceny poszły troszeczkę w górę. Zawsze trzeba sie starać, jeśli chce się coś tanio wyrwać.

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 16, 2008 8:23 pm 
Sołtys

spear of forbiden ceremonies ? jaki ql ?

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 16, 2008 8:42 pm 
Farmer z taczkami

Dim (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
spear of forbiden ceremonies ? jaki ql ?

sward of curiosity
sword of wander :)

(czy jakos tak)

Tytuł: Re:
PostNapisane: Śr kwi 28, 2010 4:44 pm 
Pr0 Farmer

Ajsmen (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Jak nie chcesz wyglądać jak milion innych enfów to idź w piercing i załóż w jedną rękę piercing evul a w drugą slayerdroid crystal claw.

Albo zrealizuj mój projekt z 2s hd w wersji z sofc :)

http://auno.org/ao/equip.php?saveid=154145 mój ostateczny konfig przed podziękowaniem chłopakom z FC za dalszą współpracę jeżeli kogokolwiek to jeszcze w ogóle interesuje.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł: Re: crispy chiro + mongoose na 150 lvl
PostNapisane: Cz kwi 29, 2010 8:18 am 
Farmer z przyczepką

witam

pytanko, czemu mesh a nie ofab? czy już się nie chciało kapmpić VP? czy te 64 evady są lepsze od 50 defa, 15 intel i psych, ncu, 50 brawla itd?

aha, no i czemu glowersy nie ofab, przecież daje sporo ar.
i zamiast adrenaline nie lepiej device na off+dmg?

PostNapisane: Cz kwi 29, 2010 9:48 am 
Pr0 Farmer

OFAB backa mam, ale tylko w socjalu. Ql 300 ofaby idą na tl5 w OE więc back zamiast 50 aad miałby tylko 37 chyba, a to już spora różnica. Poza tym nie ma możliwości swapowania ofab backa, a notucomma (def setup) można swapnąć z black tankiem (NR) albo PATA (AR). Podobnie się rzecz ma z IGOCami i ofab shouldersami. Tak naprawdę tl5 enf ubiera praktycznie cały set ql 300 armora bez jednej albo dwóch części (zależy od rękawów). Pamiętać trzeba tylko, że im więcej części ofaba tym gorzej się później ewinkuje bo SE hełmofon ubiera się praktycznie na samym starcie twinkowania, później trzeba zmienić memorki, core implanty na symbki, ubrać rarm symbka (tam siedzi sinew of tarasque). Ja się twinkowałem w ten sposób, że na starcie wsadziłem ql 220 oko (230 weszłoby z fly catcherami, których nie miałem) i 250 implant w stopę, później SE helm. Ql 275 ofab armora byłem w stanie wsadzić już na końcu twinkowania z docelowymi symbkami i memorkami. Core implanty ze etaminą zrobiłem sobie ql 250 i ? nie byłem w stanie ich wsadzić ze względu na brak treatmentu. Musiałem szukać ql 248 z takim samym bonusem ale mniejszymi wymogami. Ogólnie było mi bardzo, bardzo ciężko bo wszystko robiłem bez org kontraktów i tylko po SE hełm zmieniłem orga na +stamina kontrakt.

Rękawiczki nie dają AR, mój główny ar (ten co się wyświetla i liczy ar np do ai perków) to był piercing, a piercing jest w ofab spodniach. Tylko, że bardziej niż na głównym AR mi zależało na AR do perków z 1hb bo to było główne źródło robienia kuku więc dlatego nie założyłem ofab spodni, bo zyskukując piercing ar traciłbym 1hb ar. Ql 275 buty, których używałem do wsadzenia piercing evula dają 69 piercing, niby fajnie, ale w tym samym czasie traciłbym 27 1hb i ileś tam aad z Merca. Uznałem, że się nie opłaca.

Rzeczy dodające staminę są od ? dodawania staminy. Bez stamina kontraktu byłem w tym setupie tylko kilka punktów powyżej 2s HD ticka.

To był ogólnie bardzo eksperymentalny setap i nie zdążyłem dokładnie wszystkiego obcykać i zobaczyć jak to na serio działa bo zwyczajnie nie było z kim dueli robić. Z tego co robiłem to przegrałem 1 duel na 3 zrobione z atrox agentem robionym pod hp (ale nie miałem lava capsules więc myślę, że wygrałbym wszystkie 3 chyba, że zupełnie coś bym skaszanił) ale to był bardzo długi duel (jak na duel z kimś kto robi AS co 11s). Co ciekawe, pomimo niskiego ar, udało mi się wygrać wszystkie kilka dueli robionych z adventurerami ale w czasie gdy jeszcze grałem to był tylko 1 w miarę ok. advy o imieniu thatsthat 2, z którym wygrałem wszystkie 3 duele i jeden jakiś opi melee z ql 230 brajn symbkiem (eh, easy mode). Najlepszy advy na rk2 to był Kors imho i może Deathsrow ale nie walczyłem z żadnym z nich w tym setupie. Przegrałem wszystkie kilka dueli z jednym soldem, którego mienia już nie pamiętam ale nie było tak, że mnie zupełnie rozkaszanił, za każdym razem się długo trzymałem i miałem już dobry plan na niego tylko kilka ai lvl by mi się przydało (poza tym ja nigdy nie używałem blind ringa bo uważam, że to niesportowe). Innych soldków wszystkich wybiłem. Poza tym na tl5 już nic ciekawego nie było, z NT się nie biłem bo nie lubię Blindów, z enfami też nie bo zawsze mnie nudziły te duele (ale mając 2 bronie robiące ten sam typ dmg i HD setup to raczej szanse po mojej stronie). Duele z dockami nie mają sensu bo docek nie jest w stanie zabić enfa z 2s HD. Fixer też nie. MA może jakoś dałby radę ale to trwa, a jak się MA skończy CiB to jest już z nim koniec. W sumie kilka ciekawych dueli miałem z MA jak byłem w def setupie bo mieli problemy z trafieniem mnie więc tylko czekałem aż cib zejdzie i GNAK!!111!OLOLOLPWNED!!!MHAHAH!!1

Poza tym setup jest rozwojowy, miałem jeszcze plan go ulepszyć o niższy ql merc spodni i ai tech 2 do swapowania kiecki z Ado dającej dodge ranged i cały czas się zastanawiałem nad wsadzeniem ql 200 impka w stopę zamiast ql 250 bo wtedy mógłbym swapować implant (albo symbek) w stopie na więcej dodge ranged. Czyli w sumie po swapach 50 (kiecka) + 63 (implant w stopie) = 113 dodge więcej (około 90 w rzeczywistości bo odpada kilka pkt aad) , plus blind ring gdyby mi tak bardzo zależało na wygranej. Tylko tutaj pojawiła się kwestia e-peen bo ql 250 implant w stopę wsadzić było ciężej niż ql 300 hełmofon na głowę i chciałem poszpanować nieco. Poza tym ja miałem taką strategię, że soldka przez TMS w ogóle nie biłem tylko sobie spamowałem absorby,a HD ma to do siebie, że z 3s HD na stojąco ma się 1s HD na siedząco tak jak przy 2s więc jest możliwość swapnięcia kilku rzeczy dodających stamine (przede wszystkim ringi). W teorii wygrałbym więc z każdym soldem. Oczywiście bez kitowania, bo kite to nie jest sport.

Szkoda, że nie było więcej czasu na sprawdzanie i eksperymenty ale TL5 praktycznie przestało istnieć i nie było sensu tam dalej siedzieć.

Ostatnio edytowano Cz kwi 29, 2010 9:50 am przez Ajsmen, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz kwi 29, 2010 9:49 am 
Pr0 Farmer

ZOMGZ, za długie, nie czytam ...oh wait ...

PostNapisane: Pt kwi 30, 2010 9:54 am 
NoLife

Ajsmen (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Poza tym setup jest rozwojowy,

ale gra juz nie hiehie :P

PostNapisane: Pt kwi 30, 2010 10:25 am 
Pr0 Farmer

Oj, szerzysz defetyzm Sparth. Means powiedział, że jak tylko soon (tm) zarzucą nowy silnik do AO, to będzie tyle ludzi, że się na 1 serwerze nie zmieszczą. Więc chwilowo będą utrzymywać 2 serwery na wypadek W. Nie ma innego Boga niż Silirrion, a Means jest Jego prorokiem. Więc nie ma co dyskutować, tylko się trzeba cieszyć z nadchodzącej soon (tm) świetlanej przyszłości.

PostNapisane: Pt kwi 30, 2010 3:55 pm 
Ambitny farmer

Wyczekuję nowego silnika równie mocno jak końca świata, ciekawe co przyjdzie szybciej :twisted:

frozen and happy

PostNapisane: Pt kwi 30, 2010 4:04 pm 
NoLife

Twardziel (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Wyczekuję nowego silnika równie mocno jak końca świata, ciekawe co przyjdzie szybciej :twisted:

For sure Duke Nukem Forever.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2