Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Fixer Grid czesc 1 (Solo grid)
PostNapisane: So lip 09, 2005 10:00 am 
Początkujący farmer

Witam.
Ponizszy tekst jest tlumacznieniem opisu ze strony www.anarchyarcanum.com autorstwa Krystanova z malymi dodatkami.
Opisuje on w jaki sposob zdobyc nano pozwalajace dostac sie do fixer grida. Dotyczy on tylko profesji Fixer a zalecany poziom do tego questa to min 40. Jesli masz Yalme lub pomoc innego Fixa to nie bedzie wiekszych problemow z ukonczeniem tego questa. Mozna rowniez ukonczyc go bez Yalmy. Jest to troche ciezsze ale do zrobienia.

Przygotowanie:

Na poczatek warto zebrac kilka niezbednych przemiotow:

1. A Leet Doll - do kupienia w Luxury Suplies w termianlu Toys and Curiousities.

2. Nano Crystal (Instantaneous Encoding) lub (Grid Phreak) .. prosze o pomoc bo nie pamietam. - do kupienia w sklepach.

3. Bundle of Nano-Tubes - wypada z wszelkiej masci robotow, ktore mozna znalezc kolo Trash Kinga, Outpostu w Greater Tir Country, Rome...itp. Jedna z czesci questa na naramienniki Alvin/Dodga. NODROP.

4. Okolo 75,000 credits w gotowce.

Wyprawa:

Ofoz: (260x320) Newland City

Na poczatku musimy odwiedzic pana co sie nazywa Ofoz. Znajduje sie on w Newland City. Po obdarowaniu go 25,000 credits pora udac sie do kolejnego podejrzanego typa o ksywce Smokey Willy

Smokey Willy: (470 x 1040) Omni 1 Entertainment

Willy znajduje sie w Omni 1 Entertainment wiec clanowicze powinni zachowac ostroznosc zeby nie wpasc w rece straznikow lub glodnego Unicorna. Jesli masz znajomego Fixa to Smokey znajduje sie tuz przy wyjsciu z fixer grida na terenie Omni 1 Entertanment. Wyjscie zaznaczone jest nr 1 na Huge Map. Mozesz sie do niego dostac rowniez wychodzac z grida do Omni Ent i udajac sie na polnoc ominac straznikow w Yalmie.
Dostaniesz od niego: Polluted Instantaneous Encoding Crystal

Spoiled Brat: (950 x 360) Omni 1 Entertainment

Ta ubrana w "czerwone kimono" kobieta ma problemy z dorastaniem i ciagle lubi sie bawic zabawkami. Znalezc ja mozna w parku niedalego kawiarni w Omni 1 Entertainment. Proponuje przebiec od Willego na wschod i omiajac unicorny czesciowo przez miasto udac sie na poludnie. Z odrobina refleksu i szczescia powinno sie udac za pierwszym razem. Rozpoczynamy z nia konwersacje i okaze ze sie lalka ktorej jeszcze niema to A Leet Doll. W zamian za nia dostaniesz Fancy Doll

Pora wracac do poczciwego Ofoza, ktoremu wreczasz Polluted Instantaneous Encoding Crystal . W nagrode za wspaniale postepy Ofoz wysle cie na druga strone Rubi-Ka w poszukiwaniu Brendy Diamond

Brenda Diamond: (400 x 2250) Broken Shores

Tym razem ubrana w "czarne kimono" kobieta jest kolejna osoba na Rubi-Ka z nizebyt udanym dziecinstwem. Zanajduje sie obok prawego filaru w miejscu o nazwie Twin Towers aka Acient Ruins aka Wejscie do COH. Sprobojmy szybko zalatwic sprawe zanim sie nam to udzieli. Dajesz jej ciezko zapracowane 50,000 cradits i odpowiadasz ze przyslal nas Ofoz a w zamian w twojim inwentarzu znajdzie sie Homegrown Crystal Wafers. Spowrotem do Ofoza.

Od tego momentu zaczyna sie robic ciezej. Ale na szczescie nie na dlugo. Zanim zaakceptujesz dialog w ktorym oddajesz lalke przygotuj sie na wyscig z czasem. Ofoz da ci tylko 7 min na dotarcie do kazdej z osob wyszczegolnionych ponizej. Oczywiscie 7 min na osobe wiec az tak zle nie jest. Przed rozpoczeciem "wyscigu" proponuje pocwiczyc na sucho czyli odnalezc poszukiwane osoby i zapamietac ich lokacje. Podczas wykonywania questa musisz dokladnie wiedziec gdzie lecisz zeby nie skonczylo sie zawaleniem questa i 75000 credits w plecy(nie licze juz bundle of nanotubes, ktore ciezko jest znalezc).

Zatankuj Yalme, rzuc buffy na speed i pora zaczynac.

Pozbadz sie paru rzeczy z plecaka. Po koleji Ofoz zabierze ci Homegrown Crystal Wafers, bundle of nano tubes, Fancy Doll.

Run Fixer Run:

Podczas wyscigu bedziesz przekazywal przedmiot kazdej z osob, a ona odda ci go z namiarami na kolejny przystanek. Dla tych wolniej lapiacych: z kazda osoba trzeba bedzie poprostu porozmawiac.

Smokey Willy: (470 x 1040) Omni 1 Entertainment

Tak, tak...wracam do poczciwego Willego. Tak jak wczesniej znajduje sie w tym samym miejscu i najszybciej sie do niego dostac przez fgrid lub w Yalmie gridem do Omni 1 Ent. Dajemy krysztalik i lecim dalej.

Sally Tall: (1480 x 2760) Meetmedere

Sally znajdziemy w Meetmedere, a najkrotsza droga do niej od Willego to do gridka i na 2gim pietrze wyjsciem na MMD. Po wyjsciu nalezy skierowac sie w strone duzego masywu skalnego przylegajacego do miasta i podarzajac wzdloz murow dojsc do sciany skalnej przy ktorej stoji Sally. Szybki dialog i wskakujemy spowrotem do grida.

Brenda Diamond: (400 x 2250) Broken Shores

Powrcamy do majaczacej wariatki. Tak ja wczesniej wyjscie Broken Shores z grida. Co do lokalizacji to juz pewnie ja znasz. Jak nie..patrz wyzej. 1.2.3.Grid.

Coco: (--- x ---) West Athens

Zaraz po wyjscu z grida w West Athens (2 pietro grida) staniesz przed drzwiami klubu The Cup. Wyjscie jest
bezpieczne dla omni gdyz straznicy WA nie pojawiaja sie w tych rejonach. Za to Coco spedza tam dni i noce zabawiajac gosci. Ja niewiem jak ona to robi 24h/7 bez ani krzty snu. Nie przeszkadzajac jej w pracy szybko dajesz jej krysztalek i pora na kolejny skok do grida.

Dancing Fool: (750 x 750) Omni 1 Entertainment

Pora znow odwiedzic tereny omni.Jesli jestes clanner najlepiej poprosic znajomego fixera zeby podrzucil cie do Willego i stamtad podejsc na piechote. Mozna rowniez wsiasc do Yalmy i zaraz po wyjsciu z grida podleciec szyko do gory zeby straznicy cie nie namierzyli. Omni oczywiscie nie musza sie tam niczego obawiac.
Dancing Fool jest w knajpie Baboons na wschod od areny w Omni Ent. Ubrany w biala sukienke i VIsor tanczy w kolko z prawej strony parkietu. Jak zwykle dajesz mu krysztal i zmykasz do grida zaraz po zakonczonym dialogu.

Sirocco: (--- x ---) Old Athens

To juz ostatni przystanek na twojej drodze do fgrida. Sirocco znajduje sie w poludniowo zachodnim rogu miasta okupowanego przez clan. Jesli jestes omni to mozsz albo wybrac sie tam z grida w West Athen albo wyjsc w Old Athen w Yalmie i od razu leciec prosto w gore aby uniknac straznikow. Dajesz mu krysztal i po wszystkim. Sirocco zwroci:

NanoCrystal (Hack Grid Data Stream)
Hacker Club Member Chip

Pierwsze wiadomo do czego, a karta potrzebne jest do drugiej czesci questa, ktora bedziesz miec przyjemnosc robic po przekroczeniu 100 lvlu.

Mam nadzieje ze udalo mi sie troche rozjasnic sposob wykonania tego nader ciekawego questu. Zycze wszystkim powodzenia i do zobaczenia w fgridzie :).

Pozdrowienia.Mathew

Ostatnio edytowano Śr cze 21, 2006 11:45 am przez Mathew, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: So lip 16, 2005 7:11 am 
Wanna-Be Farmer

Poczatkowo szukałem w basicu ale, ten nano kryształ jest do kupienia w advanced i kosztuje coś 115 k.

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 06, 2005 4:48 pm 
Ambitny farmer

czy da sie wykonac quest bez pomocy fixa z team fdgirdem lub yalma ? da sie dotrzec do tych dwoch osob w omni1 z normalnego grida? ktos probowal?

Tytuł:
PostNapisane: So paź 08, 2005 11:46 am 
Ambitny farmer

Quest jest mozliwy do wykonania bez yalmy i zadnej pomocy. Wystarczy pamietac ze z naszego miasta orgowego mamy portale do rompa i baboons.

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 14, 2005 3:39 pm 
Ambitny farmer

Udalo mi sie go zrobic :)

Do omni-ent wejscia przez nasze miasto.
Do Spoiled Brata - nigdy nie idz kolo whompah - tam zawsze cie unicorny zabija - wybierz droge tak aby dojsc do parku "od tylu" - tam tez sa wejscia.

Polecam (co prawda pisany dla omni) poradnik na forums.anarchyonline.com - masz tam wszystkie mapki, wszystkie postacie sa sfotografowane i oznaczone ;)

Czasu jest dosc, jezeli wczesniej wiesz gdzie dana postac stoi. Mi tuz przed sirroco ao sie wywalilo, pelen zlych obaw uruchomilem jeszcze raz i mimo wszystko zdazylem ;)

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 13, 2005 12:23 am 
Początkujący farmer

Tez wreszcie zrobilem (na 98 lvlu). Jedna uwaga ode mnie. Przed zrobieniem czesci na czas , upewnij sie ze Sirocco (ten w OA) stoi na swoim miejscu. Jak robilem sobie ta czesc na probe to chyba ktos albo go zabil albo zaciagnal w inne miejsce i mialbym caly quest w plecy. Reszty chyba sprawdzac nie trzeba bo stoja w dosc odludnych miejscach.

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 7:59 am 
Początkujący farmer

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Na poczatku musimy odwiedzic pana co sie nazywa Ofoz. Znajduje sie on w srodku Borealis pomiedzy sciana a budynkiem. Nie jest go latwo wypatrzyc ale napewno po jakims czasie sie uda.
- nie moge znalesc tej paskudy, oblazilem ten budynek o tych koordynatach ze wszystkich stron, czy ktos mogl pulnac Ofoz'a albo go kilnac? A Unicorny co chwila wesza :(

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 8:18 am 
NoLife

Nelvio (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Na poczatku musimy odwiedzic pana co sie nazywa Ofoz. Znajduje sie on w srodku Borealis pomiedzy sciana a budynkiem. Nie jest go latwo wypatrzyc ale napewno po jakims czasie sie uda.
- nie moge znalesc tej paskudy, oblazilem ten budynek o tych koordynatach ze wszystkich stron, czy ktos mogl pulnac Ofoz'a albo go kilnac? A Unicorny co chwila wesza :(

ponoc ofoza do Newland przeniesli

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 8:24 am 
Farmer z taczkami

Ofoz jest żeczywiście teraz w Nevland. Koło budek z misjami, zazraz koło bramy. Jest też zaznaczony na nowej CSMap. *

*Informacje zaczerpniete z przepastnej i dziwacznej przestrzeni zwanej głową Yilda. :D Sam latałem fixem z godzine po Nevland przeszukując zakamarki i nie wpadłem na to Ofoz moze byc teraz tak na widoku.

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 8:26 am 
Farmer z taczkami

Ofoz jest rzeczywiście teraz w Nevland. Koło budek z misjami, zazraz koło bramy. Jest też zaznaczony na nowej CSMap. *

*Informacje zaczerpniete z przepastnej i dziwacznej przestrzeni zwanej głową Yilda. :D Sam latałem fixem z godzine po Nevland przeszukując zakamarki i nie wpadłem na to Ofoz moze byc teraz tak na widoku.

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 8:26 am 
Pr0 Farmer

Ludzie jak widać wy nawet nie czytacie co nowy patch zmienia...Widać to w szczególności na org chat z głupimi pytaniami "co się zmieniło", jakby nie było to dostatecznie opisane w kliencie.

Version 16.2.7

*

Ofoz has sought refuge in Newland city to avoid the attention of the Unicorn forces

źródło: 16.2 Update Series

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 11:03 am 
Początkujący farmer

Yildun po to jest forum zeby zadawac pytania, jezeli masz odpowiadac w ten sposob to idz sobie na inne forum. Kiedys jeden z najwiekszych filozofow powiedzial:
"Nie ma glupich pytan sa tylko glupie odpowiedzi"
Tutaj mamy wlasnie taki przypadek idiotyczna odpowiedz.

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 11:03 am 
Wanna-Be Farmer

Nelvio (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
"Nie ma glupich pytan sa tylko glupie odpowiedzi"

Przyłaczam się do wypowiedzi kolegi ;)

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 11:06 am 
Początkujący farmer

Stosujac twoja taktyke Yildun dochodzimy do:
Ja wiem ty nie wiesz haha niepowiem tobie.

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 11:35 am 
Pr0 Farmer

Heh forum jest od wyrażania opini na różne tematy (no bo po to chyba też jest i to forum)...

Edit: Jak byście siedzieli tyle czasu online co ja to byście już [wymiotowali] od czytania na czat tych samych pytań. Imo inni uważają to samo chociaż tego w oczy nikomu nie powiedzą (przejawia się to brakiem jakiejkolwiek reakcji na chat). Nie dziwcie się wiec, że wasza ignorancja mnie irytuje. W końcu te same informacje można sobie osobiście znaleźć bez zadawania jakich kolwiek pytań (przykład przytoczony przezemnie z opisem zmian wprowadzanych w patchu).

btw. jak was nie satysfakcjonuja moje opdowiedzi (opinie) to mi dajcie ignora. i wtedy bedzie można uznać że... "wiem ale wam nie powiem". ignorancja ftw!

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona