Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Fixer Grid czesc 2 (Team grid)
PostNapisane: So lip 09, 2005 10:48 am 
Początkujący farmer

Witam.

Tak jak poprzednia czesc poradnika, ta zostala zaczerpnieta z www.anarchyarcanum.com. Tym razem przyjdzie ci spotkac sie z 3 wrogo nastawionymi cyborgami. Minimalny level wymagany do rozpoczecia tego questa to 100. Musisz rowniez byc w stanie rzucic nano o ktore sie bedziesz staral a wiec miec odpowiednie do tego nano skille: 479 SenseImp, 340 TimeSpace oraz 401 Breaking and Entry.

Przygotowanie:

Przygotowanie zajmie ci wiecej czasu niz samo wykonywanie questa. Po pierwsze pamietaj zeby zabrac ze soba:

Hacker Club Member Chip

Nie rozpoczynaj questa do poki nie bedziesz mial "spawnietych" wszystkich cyborgow ( o tym ponizej).

Quest polega na rozmowie z 3 cyborgami i wreczeniu kazdemu z nich krysztalu do modyfikacji. Tak samo jak w pierwszej czesci bedziesz mial zaledwie 7 min na dotarcie do kazdego z nich. Jednakze zeby z takim borgiem porozmawiac trzeba go najpierw "spawnac". Normalnie nie znajdziesz go w miejscach gdzie powinien stac. Zamiast tego ujrzysz zielona roslinke Lunaspell. Twojim zadaniem jest zabicie tej roslinki. Jesli masz farta to po zabiciu w jej miejsce pojawi sie cyborg. W takim wypadku radze sie odsunac na bezpieczna odleglosc zeby nie dostac agro i leciec do nastepnego. Niekiedy bedziesz musial spedzic nawet do 2h zabijajac roslinki az w koncu uda ci sie uzyskac cyborga. Jesli po zabiciu Lunaspella nie bedzie borga to za ~20min pojawi sie kolejna roslinka. Oto gdzie mozesz znajalezc Lunaspelle do zabicia:

Southern Artery Valley 1700 x 1200 (Grid Jumper)
Southern Artery Valley 2750 x 1250 (Grid Hacker)
Southern Foul Hills 1500 x 3150 (Fixer)

W nawiasie podana jest nazwa cyborga ktory sie spawnie. Dokladny opis jak trafic do poszczegolnej roslinki znajdziesz ponizej.

Masz 3 borgi i wiesz jak sie do nich dostac w krotkim czasie z fgrida badz grida ? Jasli tak to jestes gotow na rozpoczecie questa.

Wyprawa:

Na poczatku odwiedzasz starego znajomego Sirocco. Znajdziesz go w poludniowo zachodnim rogu miasta Old Athens. Omni powinni zachowac szczegolna ostroznosc gdyz od razu beda zaatakowani przez straznikow lub wyglodnialego clannera:). Sirocco porposi cie o wreczenie mu Hacker Club Member Chip. Od razu po zaakceptowaniu dialogu rozpocznie sie wyscig z czasem, a w twojim inventory znajdzie sie niedokoczony krysztal. Bedziesz mial 7 minut na odwiedzenie kazdego z cyborgow. Pamietaj ze cyborgi beda probowaly cie atakowac, dlatego tez dialog rozpoczynaj z duzej odleglosci a najlepiej z Yalmy.

Cyborg Grid Jumper (1700 x 1200) Southern Artery Valley

Najprostrza droga do niego to prze fixer grid. Dokladnie na 7 pietrze wychodzisz przez srodkowe wyjscie oznaczone Southern Artery Valley. Wyladujesz zaraz obok niewielkiej polanki gdzie stoji cyborg. Poprzez dialog oddaj mu krysztal od Sirocco. Cyborg zniknie co bedzie oznaczalo ze na ciebie tez pora. Szybki skok do gridka.

Cyborg Fixer (1500 x 3150) Southern Foul Hills

Skoro jestes w gridzie to znajdz najbezpieczniejsze miejsce zeby z niego wyjsc (OA, Rome, Borealis...) i przenies sie do fixer grida. Tam znow na 7 pietro i prawym wyjsciem do Southern Foul Hills. Wyladujesz zaraz obok duzej skaly na czobku ktorej bedzie stal wczesniej spawniety cyborg. Przekaz mu krysztal i w droge do grida.

Cyborg Grid Hacker (2750 x 1250) Southern Artery Valley

Tak samo jak poprzednio dostan sie do fixer grida i wyjdz dokladnie na 7 pietrze srodkowym wyjsciem na SAV.
Tym razem skieruj sie na wschod w strone wodospadu. Zaraz obok niewielkiego kamienia bedzie stal samotny borg czekajacy tylko zeby go zrobic w konia. Daj mu krysztal i przygotuj sie na ucieczke. Zaraz po zaakceptowaniu dialogu zorientuje sie ze cos tu nie gra i wezwie posilki w postaci kilku kolegow z podstawowki.

W kazdym razie ty nie bedziesz musial sie juz tym przejmowac gdyz bedzies szczesliwym posiadaczem nano:

NanoCrystal (Hack Grid Data Stream (Team))

Spelnienie questa nie jest trudne lecz czasochlonne. Jesli uda ci sie spawnac wszystkie cyborgi to mozesz juz uzanac ze masz go za soba. Zycze powodzenia.

Pozdrowienia.Mathew

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 03, 2005 9:45 am 
Ambitny farmer

Hmm musze powiedizec ze probowalem obydwie metody i zadna nei skutkuje, chyba poczekam az borgi beda szare i dopiero wtedy zrobie tego questa.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 14, 2005 6:07 pm 
Wanna-Be Farmer

Zdecydowanie lepiej mi poszlo sposobem szybkiego podlecenia yalma i tradowanie. Troche gorzej bylo ze spawnem trzeciego cyborga ale sie udalo ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 23, 2006 4:26 pm 
Wanna-Be Farmer

ja niestety niemialem zbyt duzo szczescia
bogrg calyczas mie atakowal nawet pomoc dziewczynki na nic sie niezdala jak tylko bylem w poblizu lapalem argo i zonk i jedna rzecz jesli quest sie niepowiedzie mozna wziasc go ponownie i nietrzeba robic questa na fgrid 1 tak jak to jest podane w jakims (niewiem jakim) poradniku.
jak podleweluje postac to spruboje ponownie. narazie borg ma wyzszy lvl niz ja...

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 23, 2006 4:40 pm 
Ambitny farmer

Dobrym sposobem ktory u mnie sie w koncu sprawdzil (mimo wielku tygodni niepowodzen) to zobaczenie w kotra strone borg jesat oborcony, a nastepnei podlatywanie do niego od tzw. tylca i handlowanie z nim w takich zaskakujacyh okolicznosciach.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 23, 2006 4:51 pm 
Farmer z taczkami

Zawa jak będziesz hmm atakować od hmm tzw. tylca :lol: to daj znać. Obejrzęsobie quest z bliska, pokrecę się, ocenię swe szanse na 105 levelu. Hmm a mozna ten quest robić po kilka osób na raz?
Birkart the Fixer

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 23, 2006 5:05 pm 
Ambitny farmer

Zawsze mozecie wziazc mezzera/calmera i borgi was wogole atakowac nei baeda.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 23, 2006 9:10 pm 
Farmer z taczkami

Hmm to rozumiem, że można robić to we dwie osoby jednocześnie? Czy jednak nie można? Bo jeśli tak, to daj znać Zawa i poszukamy chętnego mezzera/calmera a potem sru i możemy udostępniać tem fixer grid. :D
Birkart the Fixer

Tytuł:
PostNapisane: So cze 24, 2006 11:14 am 
Początkujący farmer

Wydaje mi sie ze tego questu w teamie nie da sie wykonac. Po kazdym przekazaniu nano do borga on despawnuje, a zeby ukonczyc quest musisz pod koniec dac krysztal ostateniemu borgowi.
Chyba jeszcze nikt nie probowal robic tego w teamie, wiec mozecie byc autorami nowego poradnika Team Fixer Grid in Team :P

Pozdrowionka,
Mat.

Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 05, 2006 8:07 pm 
Farmer z taczkami

Mam pytanie. Czy ktoś próbował robić trade z borgami "na sucho" tzn. bez wziętego questa? Ja podlatywalem do borga od tylca, nie atakował mnie z 5 sekund, klikałem zapamiętale i nic. Być może dlatego, że nie wziąłem zadania? Podlot od tylca to nie problem, ale czy dialog będzie trwał jak go zacznę a borg mnie zaatakuje?
Birkart the Fixer
PS. Zapraszam wszystkich chętnych mezzerów/calmerów do pomocy w podniesieniu moich kwalifikacji. :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 06, 2006 10:11 am 
Początkujący farmer

Bardzo ciezko jest zrobic trade z borgami, najlepiej miec kogos kto najpierw zmezuje borga a wtedy fixerem podleciec i zaczac konwersacje. Ja probowalem tego questa zrobic 4 razy samemu dopiero gdy Ptaszyna mi pomogla "mezujac" udalo sie za pierwszym razem.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 10, 2006 8:16 pm 
Ambitny farmer

Kilka razy próbowałem robic trade 'od tylca', ale zawsze borg zdazyl mnie zaagrowac. Po kilku nie udanych próbach postanowiłem czekac, aż zleveluje do levelu w ktorym borgi mnie przestaną atakowac (cos kolo 165 chyba). Jednoczesnie co chwila widziałem, jak ktoś szuka fgrida, a ja nie moge mu pomóc.... Dzieki pomocy kilku osob z orga udało mi sie na szczescie zrobic quest wczesniej ;)

Przy pomocy mezzera i drugiego fixa z team fgridem udalo sie zrobic quest bez wiekszych problemow.
Wyglada to tak:
Jesteście w jednym teamie. Fixer stoi gdzies przy malo uczeszczanym terminalu grida (proponuje Tir). Ty razem z mezzerem latasz po koleji po borgach, mezujecie, trade, robisz mop do grida , wychodzicie przy Tir, fixer daje team fgrida, i nastepny borg.
Przy takim ustawieniu macie naprawde sporo czasu - LD, pomyłka przy wyjściu z grida, itd. nie powinny skutkowac niepowodzeniem - choc trochę podnoszą andrenalinę i jest ciekawiej.

Chetnie pomoge kazdemu fixerowi w zrobieniu tego questa.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 10, 2006 8:20 pm 
Pr0 Farmer

phi... my z birkiem robiliśmy sami ;P

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 10, 2006 9:01 pm 
Ambitny farmer

No tak - ale ty bez fgrida to chyba ciężko miałeś doleciec do cyborgów?
Jak zastosowałeś jakąś sztuczkę to podziel się nią - inni skorzystają ;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 10, 2006 9:17 pm 
Farmer z przyczepką

Agent nie ma przypadkiem dostępu do, obok zwykłego grida także fgrida? :)

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona