Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 15, 2008 10:32 am 
Doświadczony farmer

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 15, 2008 10:54 am 
Doświadczony farmer

Fajna drama.

Ja tam jestem zwolennikiem teorii, że od 400 tokenów w górę token boardy są lepsze niż collar, ale na Fixerze z GA4 collar chyba ma sens, bo po uwzględnieniu AAD z 30 evadów zrobi się ze 100, a to już może robić róznicę.

Sawikowi dużo więcej daje +1k HP i nano, niż bonusy z collara, ale na wyższym levelu i przy lepszym sprzęcie ta różnica trochę się niweluje.

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 15, 2008 11:06 am 
Farmer z taczkami

Ajsmen (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Tak, to zdecydowanie nub w pvm gdzie nie ma mowy o kombinowaniu z 30% cap i jest to dla mnie niewyobrażalne, że FC mogło tak dać plamę, żeby taka postać mogła wyczyścić wszystkie bosski na playfield.

w takim razie (wedlug twojego toku myslenia) FC powinno znerfic:
- wszystkie postacie, ktore soluja totw/fo itd
- docow/shadow, ktorzy moga solowac zoda
- soldow/cratow (i pewnie kogos jeszcze) ktorzy soluja albe
- kipurow bo sa oped i moga tankowac wszystkich i wszystko
itd itd.

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 15, 2008 11:53 am 
Pr0 Farmer

Alba jest instancjonowana i nie obchodzi mnie kto co tam farmi chociażby siędział tam 24h na dobę, chociaż możliwość kitowania tamtejszych bossków a także dreadów przez dshark nubów zbytnio mnie nie zachwyca i uważam to za krzywdzące dla melee postaci.

Totw/Fore/itp. po pierwsze nigdy nie będą obfarmione 24h na dobę w ten sposób, że dla przeciętnego nuba niemożliwe byłoby zobaczenie bosska, po drugie mogą być inne zony jak jest zbyt wielu ludzi w środku a po trzecie jest mała różnica pomiędzy tym, że bossa może wysolować każda profesja na os buffach i większość sensownie zrobionych klas na self a tym, że zabić może wyłącznie GA fixer a inni nie mają najmniejszych szans.

Shady nie łażą po pande kampiąc zodki na timerze. Gdyby 60 osobowy zegr dotarł do TNH aby zobaczyć, że shade akurat go wykończył solo to faktycznie wymagałoby to nerfa, jednak do tego nigdy nie dojdzie bo te bosski są solowalne głównie w teorii. W praktyce szanse na utrafienie na zoda bez addów, szczęśliwe jego zabicie itp. są zbyt niskie a wysolowanie TNH czyli jedynego bosska wartego zabicia dla zysku jak dotad nikomu się nie udało i pewnie nie uda bo jednak mob typu scourge jest nieco twardszy niż jakiś nubowaty zod.

Kiper faktycznie jest OP. Coś trzeba z tym zrobić, ja bym im kokon zabrał.

Ja nie mówię, że samo posiadanie 150 fixera jest złe albo osoby nimi grające są ev0l bo to tylko normalna reakcja na błąd ze strony FC (sam już robiłem 2 podejścia do rolnięcia takiego fixera ale mnie ta klasa wyjątkowo nudziła). Zła jest mechanika sektora, która jednej klasie umożliwiła całkowite jego zawłaszczenie do tego stopnia, że nie opłaca się robić żadnej innej postaci na lvl 150 bo jej koszty nigdy się nie zwrócą.

Pamiętam, że na początku jak się sektor pojawił to było sporo świetnie zrobionych postaci, były raidy, nawet raidy na bosski inne niż mid i CZASEM nawet udawało się zobaczyć takiego bosska żywego. Później ludzie te fajnie zrobione postaci albo pokasowali albo wylewelowali bo doszli do jedynego słusznego wniosku, że skoro ma być zysk to muszą grać fixerami. Raidy na bossy inne niż middle przestały się odbywać bo co to za sens leźć tam godzinę tylko po to by zobaczyć pustą dolinkę a przy braku szczęścia jeszcze zostać trainiętym przez jednoosobową konkurencję (gdzieś tak 1/3 moich killed by wzięła się właśnie z takich akcji) podczas gdy fixerem doleci się samemu w 2 minuty, zabije i zgarnie cały loot dla siebie. Ostatecznie przestały się nawet odbywać raidy na middle bo skoro wszyscy poważni gracze rerolnęli 150 fixery to już nie miał kto tego ostatniego bić bo na sektorze zostały same gimpy albo osoby farmiące axp/cru, których bosski zbytnio nie obchodziły. Boty zdechły bo nikomu się już nie chciało ich nawet hostować, bo i po co.

I tym sposobem fajny w założeniu playfield zdechł i w grze jest mniej rzeczy do robienia za to na rk2 jest teraz 407 lvl 150 fixerów z dodatkami i pewnie drugie tyle w drodze.

To żaden wstyd mieć takiego fixera do farmienia ale co do tytułowania się "twinkiem" tylko ze względu na to, że się ma ga4 na grzbiecie i collar na karku, to nie wiem.

Reasumując: żal.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 15, 2008 12:22 pm 
Farmer z taczkami

Powiem ci szczerze Ajs, ze dawno tak dobrze sie nie bawilem postacia jak tym fixerem. Wkoncu moge sobie samemu pobiegac i cos porobic (zarabiajac przy tym credsy). Przynajmniej narazie sprawia mi to radosc.
Co do solowania genka (nie mam duzego doswiadczenia, zabilem go moze z 10 razy)- nie robi sie tego na afku, a wrecz przeciwnie. Samo dobiegniecie to rzeczywiscie pikus, na poczatku jeszcze bilem towerki, teraz juz olalem i lece na pale snarujac wszystko po drodze.
Sam genek, raz bije mniej, raz wiecej, ale uwierz mi, ze nawet z ga+evadami genek przypierdzieli nieraz krytyka za 3k.

Co do rajdow - nie wiem jakie sa teraz boty, ale prawie codziennie widze jakies grupki ludzi na mid.

P.s. Kipurom oprocz coona, zabralbym evady ..

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 15, 2008 12:51 pm 
Doświadczony farmer

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Kiper faktycznie jest OP. Coś trzeba z tym zrobić, ja bym im kokon zabrał.

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
P.s. Kipurom oprocz coona, zabralbym evady ..

Wydzieli ktoś i zrobi z tego nowy topic 'nerf keepers pls'? :P

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 15, 2008 4:37 pm 
Farmer z przyczepką

witam

sorki, nawet wszystkiego nie czytałem, bo... heh, sprawa jest prosta, jak dla mnie twink bez 1k tokenow jest gorszym twinkiem ale za to lepszym graczem skoro solnie genka s10, poza tym z boska na s10 nie ma axp, wiec po co są? :D

wobec tego każdy je tłucze jak umie, i dobrze, jest tłok, też dobrze, gdyby nie było nas fanatyków kto by ten lot kupował, gra się musi jakoś kręcić.

mówicie że na bufkach to nie solowanie, hm, czy to bs? ciekawe ilu graczy robi pvp, duel na self bufach, pewnie zrzucają behe, rrf itd bo co to za walka, przecież nie solo :D

dzięki za uwagę, hej.

Tytuł: Re: s 10 Fixer
PostNapisane: Cz sie 13, 2009 8:18 am 
Początkujący farmer

Witam mam pytanie do osob majacych s10 fixera do solowania niegralem w AO z pol roku wrocilem do gry z miesiac temu ogarnalem juz wszystko co i jak instancje i takie tam pierdoly.
Ale wydaje mi sie jakby moj fixer do s10 byl znerfiony . Bieganie po sektorze nierobi problemow jak zawsze , ale teraz gdy walcze z bossem na west to praktycznie wogule niebronie sie przed atakami trafia mnie raz za razem.

Chcialbym sie dowiedziec czy to FC podkrecilo moc bossow czy cos zmniejszylo dla fixerow?

PostNapisane: Cz sie 13, 2009 12:38 pm 
NoLife

Nie mam fixa, ale ostatnio ktoś na forum oficjalnym zgłosił podobny problem (chyba że to Ty :)): link.

Obrazek

PostNapisane: Cz sie 13, 2009 9:07 pm 
Farmer małorolny

S10 parę miesięcy temu utrudnili. Ludzie i tak dalej go solują tylko zajmuje to dłużej i trzeba bardziej uważać.

PostNapisane: Pt sie 14, 2009 7:47 am 
Początkujący farmer

hehe nie to nie ja ale przydaloby sie dowiedziec o co chodzi

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4