Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 4:12 pm 
Farmer z przyczepką

chyba zapomnieliście o czym dyskutujemy, nie mówię że solowanie s10 jest bardzo trudne, ale ci co to robią też czasem padają, zabicie genka trwa przeciętnie 20 minut! coś mi się wydaje ze tych "hitów" uzbiera się dość sporo, śmiem twierdzić ze tu jest sedno sprawy.

mamy 4 hoty plus hp od doca, a i tak używamy stimów, nawet 1 hit mniej w przeciągu kilku minut jest na wagę życia, bosy też są różne, jednego solniesz bez większych problemów a z drugim się męczysz, no i nie zapomnijcie o add, nie wszystkie dają się snarnąć, patrol to samo, raz go uziemisz i innym razem nie, chcesz czy nie walka się przedłuża.

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 5:34 pm 
Farmer z taczkami

Tata100 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
nawet z RRF genek bije za 1-2k, więc te 700 nie robi takiej różnicy, najważniejsze żeby nie trafił, wobec tego ja wole te 9 w evadach, niż 700hp, oczywiste że walczmy z bosem na granicy deff, ba, każdy punkt ma znaczenie, i pewnie z tego powodu fixy solujące na s 10 to opifexy i żadnego z nich twoje wywody nie przekonają. :D

700 hp bez stuffu...
w sumie wyjdzie ponad 1k, wiec wlasnie ten 1 hit.

jezeli juz wolisz 9 pktow w evade to czemu nie rolnales troxa, ktory ma wota czyli w sumie 282 evade wiecej niz opi ?

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 7:01 pm 
Farmer z przyczepką

pewnie z tego samego powodu co chodzę w spodniach :D czyli 100% (no może 99) fixów na s10 to opifexy, po drugie to nie całkiem tak jak twierdzisz,
dlaczego? no bo jak Ci wot spadnie to leżysz :D

nie mam troxa na 150 lvlu ale nie sądzę żeby miał tyle samo evadów co opifex który ma do tego bonusy, poza tym to jednak zżera sporo IP na troxie, następna sprawa to speed który jest niezbędny do poruszania się między boskami oraz na dotarcie, nie powiesz chyba że trox będzie miał tyle samo, a to bardzo ważne, też można spoko zginąć w drodze, następna sprawa to agility czyli problem na troxie z burstem, sense to evady nie muszę wyjaśniać, pomimo ze wot dodaje tyle nie jest stały i to go eliminuje, żeby "pokonać" genka potrzeba stałe deffy.

reasumując: nie ma lepszej rasy do solowania s 10 niż opifex.

ps: pomyślcie sami, grają tutaj naprawdę super gracze, znający anarchy doskonale, i jakoś troxów solujących s 10 nie ma.

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 7:20 pm 
Doświadczony farmer

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
reasumując: nie ma lepszej rasy do solowania s 10 niż opifex.
Bo sprawdziłeś wszystkie/znasz kogoś kto miał NM, opi, soli i trox fixa w GA IV?

Opi ma ~3 pkt Run Speed więcej od atroxa, burst wychodzi po równo u obydwóch ras :P

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 7:53 pm 
Farmer z przyczepką

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Opi ma ~3 pkt Run Speed więcej od atroxa, burst wychodzi po równo u obydwóch ras Razz

oki ja wiem tak:
agility dodaje bursta, sense speda i evady dlatego twierdzę co pisałem

Atrox > Strength - 512 / 912
Agility - 480 / 780
Stamina - 512 / 912
Intelligence - 400 / 600
Sense - 400 / 600
Psychic - 400 / 600

opifex> Strength 464 / 764
Agility 544 / 944
Stamina 480 / 680
Intelligence 464 / 764
Sense 512 / 912
Psychic 448 / 748

aha, czyli na lvlu 150 atrox ma tyle samo abilities co inne rasy? czyli wszystkie maja po równo? ja uważam ze nie, a w związku z tym atrox absolutnie nie może mieć tyle samo bursta co opifex, oczywiście zachowująć ten sam stuff, bo mówimy o tankowaniu s10, czyli inne symby czy impy nie wchodzą w rachubę, (tym bardziej trox by nie dał rady).

znasz kogoś kto miał NM, opi, soli i trox fixa w GA IV?

już to pisałem, GA to tylko część powodzenia, ale nie wszystko.

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 9:01 pm 
Farmer z taczkami

jutro ci odpisze tata dokladnie ile trox bedzie mial czego mniej, bo tutaj nie mam programiku do skillow.

- evadow nie uzywa sie na raz, tzn raz DoF, raz wot + limber
- speed owszem bedzie mniejszy (pewnie o max 20 pktow)
- burst i tak masz capniety
- jezeli chodzi o agi/sense juz wyzej napisalem jaka jest roznica miedzy troxem a opi (wliczajac juz agi i sense)
- 9 "stalych" evadow nie robi zadnej roznicy
- sumujac minusy i plusy, uwazam ze trox jest o wiele lepszy (jedyny minus to to, ze ma malo nano. to tez jest maly problem poniewaz s10 fixer bazuje na obs)

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 9:35 pm 
Doświadczony farmer

agility dodaje bursta
Str/stam też :o

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 9:40 pm 
Farmer z przyczepką

burst i tak masz capniety

wyraźnie widać że nie solowałeś s10, bez bursta od solda zapomnij, owszem, można, ale będzie trwało wieki aż skończą się inne ważne bufki, ale co tam, ja sie nie znam tak jak Wy, tylko widzę że stawiacie zasady tej gry do góry nogami, o ile można tworzyć postacie na nie preferowanych rasach, o tyle pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, i tak jak nanomag nie osiągnie tyle 2he czy hp co trox, tak samo trox w zyciu nie będzie miał tyle evadów co opifex, owszem tak jak liczysz z wotem może mieć więcej, ale gdy sie skończy musi mieć mniej, i ta różnica spowoduje jego szybki zgon, sami pomyślcie skąd się bierze różnica hp około 700, bo trox ma bonusy, które do evadów ma tak samo opifex, również do speda.

przyznaję, nie mam żadnego programu, ale mam troxa, i mam opifexa, poza tym mam twinka s10 i wiem jak się walczy z bosami, brak nano spowoduje że jeżeli trox będzie solował (w co wątpię) to tylko easta a i tak pewnie często padnie.

autor topika pewnie już wie jaką rasę wybrać, pewnie sugerował się nie tylko postami tutaj, ja zrobiłem tak samo, mam w grze sporo znajomych, świetnie znających się na rzeczy, i nie zaryzykowałbym 1biliona żeby się przekonać, inni spoko solują opifexami, ja też.

dzękuję za uwagę, hej.

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 9:44 pm 
Doświadczony farmer

Ja tam byłbym w stanie zaryzykować

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 20, 2008 8:33 am 
Farmer z taczkami

Tata100 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
burst i tak masz capniety

wyraźnie widać że nie solowałeś s10, bez bursta od solda zapomnij, owszem, można, ale będzie trwało wieki aż skończą się inne ważne bufki, ale co tam, ja sie nie znam tak jak Wy, tylko widzę że stawiacie zasady tej gry do góry nogami, o ile można tworzyć postacie na nie preferowanych rasach, o tyle pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, i tak jak nanomag nie osiągnie tyle 2he czy hp co trox, tak samo trox w zyciu nie będzie miał tyle evadów co opifex, owszem tak jak liczysz z wotem może mieć więcej, ale gdy sie skończy musi mieć mniej, i ta różnica spowoduje jego szybki zgon, sami pomyślcie skąd się bierze różnica hp około 700, bo trox ma bonusy, które do evadów ma tak samo opifex, również do speda.

przyznaję, nie mam żadnego programu, ale mam troxa, i mam opifexa, poza tym mam twinka s10 i wiem jak się walczy z bosami, brak nano spowoduje że jeżeli trox będzie solował (w co wątpię) to tylko easta a i tak pewnie często padnie.

autor topika pewnie już wie jaką rasę wybrać, pewnie sugerował się nie tylko postami tutaj, ja zrobiłem tak samo, mam w grze sporo znajomych, świetnie znających się na rzeczy, i nie zaryzykowałbym 1biliona żeby się przekonać, inni spoko solują opifexami, ja też.

dzękuję za uwagę, hej.

Tata liczby nie klamia wiec nie wiem dlaczego nadal sie upierasz.
Juz wczesniej napisalem roznice pomiedzy evadami opi-trox.

Co do bursta- UWAGA:
150 fixer opi - 568 burst
150 fixer trox - 568 burst !!!!
wiec nie rozumiem za bardzo twojego argumentu z burstem.

Co do nano, masz racje:
150 fixer trox - 1418
150 fixer opi - 2158
ale tak jak juz wczesniej pisalem - cost + pnh wystarczaja zeby nie miec jakichkolwiek problemow z nano.

Nikt tu nie neguje tego, iz umiesz walczyc z bossami, chodzi nam tylko o to ze trox tak naprawde moze byc ( i jest ) lepszym wyborem niz opi.

Temat jak najbardziej fajny.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 20, 2008 9:47 am 
Farmer z przyczepką

no cóż, każdy się może mylić, ja też, ale wyrażamy swoją opinię na jakiejś podstawie, dobrze by było gdybyście powalczyli z boskami.

ale tak jak juz wczesniej pisalem - cost + pnh wystarczaja zeby nie miec jakichkolwiek problemow z nano.

nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz w tym temacie, często add jest dość sporo i stracisz całe nano na snare, a potem zabraknie na hota którego niekiedy musisz spamować, czasem nano pożre sam hot, gen ma takie serie mocnych trafień i bardzo szybko tracisz hp. nawet mając perk 800 evad.

poza tym nie poruszaliśmy tematu co trox założy, czy nie będzie miał problemu z brainem, pewnie może zrobić questa Ado, ale to z kolei jeszcze bardziej powiększy problemy z nano, no i jakie impy będzie mógł założyć, mnie sie udało 233 ha! 720 sense, powiedzmy że da rade 220, obawiam się ze może to być troszkę za mało.

Wasze argumenty do mnie docierają, oczywiście, ale biorę pod uwagę całokształt, twierdzę że nawet jeżeli trox solnie s10 to ze sporymi trudnościami i tylko easta, co w sytuacji sporej konkurencji na s10 eliminuje go w moich oczach jako rasę na fixa s10.

dzięki, hej.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 20, 2008 10:48 am 
Farmer z taczkami

no cóż, każdy się może mylić, ja też, ale wyrażamy swoją opinię na jakiejś podstawie, dobrze by było gdybyście powalczyli z boskami.

poza tym nie poruszaliśmy tematu co trox założy, czy nie będzie miał problemu z brainem, pewnie może zrobić questa Ado, ale to z kolei jeszcze bardziej powiększy problemy z nano, no i jakie impy będzie mógł założyć, mnie sie udało 233 ha! 720 sense, powiedzmy że da rade 220, obawiam się ze może to być troszkę za mało.

Fixem gralem na s10 (niestety w css), wiec co do nano sie nie zgodze. Z pnh/ costem nie mialem najmniejszego problemu. Praktycznie nigdy nie schodzilem ponizej 50% nano.

na 150 na troxa zakladalem css (okolo 745 sense), wiec da sie wiecej. Nie chce mi sie liczyc w tym momencie treatment, ale imo nie bedzie z tym najmniejszych problemow.

trox dokladnie solnie to co opi, robiac to latwiej (wieksze hp, wyzsze evady, ten sam burst...)
Argument, iz wszyscy maja opi, a nikt nie roluje troxa jest marny.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 20, 2008 11:56 am 
Farmer z przyczepką

Fixem gralem na s10 (niestety w css), wiec co do nano sie nie zgodze. Z pnh/ costem nie mialem najmniejszego problemu. Praktycznie nigdy nie schodzilem ponizej 50% nano.

sorki, nie mówimy tu o s10 jako całości tylko o bosach, jeżeli twierdzisz że solowałeś bosy w css to ci po prostu nie wierzę, tam z nano jest zupełnie inaczej, też robiłem AI na s10, nano nie było mi prawie potrzebne.

Argument, iz wszyscy maja opi, a nikt nie roluje troxa jest marny.

mamy wybór, wierzyć 1 osobie czy 30? zresztą sama gra pokazuje prawdę, w tej grze jest sporo fanatyków, chcecie mi powiedzieć ze nie pomyśleli o pow.?
patrzcie, tylu graczy sie myliło, mogli spoko solować boski troxami a zrobili opi, hehe, a idź :D

skończmy tę dyskusję w bardzo prosty sposób, podajcie nick troxa który soluje oba boski i pogadamy, za mną jest taka racja > wszyscy wiedzą że opi soluje, jakoś nikt nie widział troxa, dzieki.

ps: skoro taki dobry czemu ich nie ma?

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 20, 2008 1:34 pm 
Farmer z taczkami

nigdzie nie napisalem, ze solowalem cos w css.

ale w co ty chcesz wierzyc Tata? juz napisalem, liczby nie klamia.
Jak narazie oprocz argumentu iz wszyscy roluja opi, nie przedstawiles argumentu, ze jest on lepszy od troxa.

twoj kontr-argument, ze nikt nie widzial troxa jest tez slaby bo i ja i wjehu juz napisalismy, ze widzielismy...

czemu jest tylu opi fixerow? poczytaj oficjalne forum, dowiesz sie ze wiekszosc osob (zaraz po tym jak sie okazalo, ze mozna solowac s10) odkopala swoje twinki ~140 i zlvlowalo je do 150.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 20, 2008 3:16 pm 
Początkujący farmer

Rozwieje wasze problemy Trox najlepsza opcja gadalem z "s10 buddies" wszyscy mowia trox a opi Fixer powiedzial mi ze zdarza mu sie pasc.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona