Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: 150 pvp
PostNapisane: Wt gru 29, 2009 3:19 pm 
Farmer z przyczepką

witam

Fix 150 w css na pvp, proszę o rady, jaka broń, co w shouldersy, HUDy, ringi i wrisity, każda rada mile widziana

z góry dziękuję, hej.

Tytuł: Re: 150 pvp
PostNapisane: Wt gru 29, 2009 3:40 pm 
NoLife

Tata100 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
każda rada mile widziana

Tata, jestes pewien? :)

PostNapisane: Wt gru 29, 2009 4:06 pm 
Farmer z taczkami

http://auno.org/ao/equip.php?saveid=118479
cos takiego nosilem na 170 (zamien cc na css).

jezeli chcesz rady to, przypadkiem nie rob fixa, enfy advy agent doc i kilka innych profesji cie zje.

PostNapisane: Wt gru 29, 2009 4:08 pm 
Farmer z przyczepką

sprawa jest banalnie prosta, teraz nie trzeba już ga4 żeby bić genki na s10, dlatego zostanę na 150 lvlu i zrobię setup pvp, nawet jeżeli będę miał problemy solować s10, to spoko se dam radę w team:)

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
jezeli chcesz rady to, przypadkiem nie rob fixa, enfy advy agent doc i kilka innych profesji cie zje.

nie chcę takich rad, prosiłem o rady dotyczące setupu.

PostNapisane: Wt gru 29, 2009 6:26 pm 
Farmer z taczkami

Tata100 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
nie chcę takich rad, prosiłem o rady dotyczące setupu.

Nad swoim fixem pracowalem z 6 miechow, jak juz skonczylem, zrobilem delete.
Wiec zastanow sie, jakich rad potrzebujesz.
Fix na 150 to gowno.

PostNapisane: Wt gru 29, 2009 6:35 pm 
Pr0 Farmer

Zmaxuj AS, FA i swapuj SMG z alsqari na AS przeciwko evaderom i gold star na FA przeciwko nie-evaderom. Jak jesteś opifexem to większość agentów w fp doc powinienneś złapać na NR1 perka połączonego z opi genome perkiem i generycznym BM debuffem. Ewentualnie setup hawk + craphander ale to jest wolniejsze FA i jeszcze gorszy AS. Poza tym SMG i alsaqri robią taki sam dmg type. No i jeżeli jesteś w stanie swapowac broń to możesz zaoszczędzić nieco IP w nano skillach do buffowania się (albo mieć łatwiej z NR1) z phulakterionem czy tam czymś.

Ale cudów bym się nie spodziewał. Fix to taka sobie profesja na tl5, gdzieś tam w środku stawki. Oczywiście nie jest prawdą, że jak tylko zobaczysz enfa albo agenta to masz zgon. Kilka razy padłem na enfie przeciwko fixom (chociaż raczej szanse są po mojej stronie). To kwestia przypadku. Czasem craphander walnie za 50 dmg, czasem za 5000. Tak samo z full auto.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

PostNapisane: Wt gru 29, 2009 7:24 pm 
Farmer z przyczepką

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Nad swoim fixem pracowalem z 6 miechow, jak juz skonczylem, zrobilem delete.
Wiec zastanow sie, jakich rad potrzebujesz.

ajajaj:) sorki > postaci nie skasuję bo mam ją na s10, done, a skoro nie trzeba ga4 to mogę ją przerobić na bardziej pvp, nawet nie mam zamiaru zmieniać impy czy symby,
wiem że nie będzie ubach ale też nie mam zamiaru walczyć solo czy duele, ale mam nadzieję że o wiele lepiej się spisze w obronie ( czy ataku) pola w css i z inną bronią rzecz oczywista w team, jedyne pvp solo jakie przewiduję to bs, farm VP na ofaba.

PostNapisane: Cz gru 31, 2009 7:00 pm 
Farmer z taczkami

skoro nie trzeba ga4

Nie jestem w temacie i nic nie wiem, więc spytam : co się zmieniło w sprawie fixa i s10 że nagle GA4 nie jest fajne/konieczne?

PostNapisane: Pt sty 01, 2010 1:52 am 
Farmer małorolny

Chyba tylko to, że można bardzo łatwo zebrać jakiś team do ubicia boska i nie trzeba solować.

PostNapisane: Pt sty 01, 2010 10:23 am 
Farmer z przyczepką

witam

co się zmieniło w sprawie fixa i s10 że nagle GA4 nie jest fajne/konieczne?

głownie chodzi o taktykę walki, teraz można spawnowac genki w jednym miejscu a najlepsze jest W, tam można się chować za skałę i podleczyć, to poza zasięgiem i nie warpnie, czyli ga dalej wskazane ale nie musowe,
druga sprawa to częstość z jaką możemy bić, ja kampiłem item do spawnięcia około 5 godzin i padł tylko 1, wiec mogę powiedzmy za miesiąc uzbierać kilka itemów (czy kupić jak stanieją) założyć ga i jazda, po wszystkim wracam na css, to tylko perk reset.

PostNapisane: Pt sty 01, 2010 4:43 pm 
Pr0 Farmer

Eh stare samolubne przyzwyczajenia ... Zbieramy kolegów w team, robimy loot alpha i farmimy. Jak poleci jakaś część albo kilka części do spawnowania to spawnujemy. Osoba, która znalazła częśc do spawnowania zbiera loot. Proste. Wystarczy wejść na kilka zaprzyjaźnionych botów.

I tutaj jest odpowiedź na pytanie o GA; GA to mniej dmg, a mniej dmg to jest mniej wyfarmionych PB. Rozpatrując to w kontekście pvp; nie idź w setup hawk+craphander bo multi ranged bedziesz oszczędzał na tyle, by nie móc swapnać crapa. A jak nie swapniesz to w pvm masz guna co bije po 50 dmg. Optymalnym rozwiązaniem wydaje mi się swapowanie smg z gold starem na full auto. Sam swapuje teraz soldkiem guna na fa i działa to całkiem fajnie.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

PostNapisane: So lut 13, 2010 1:38 pm 
Farmer z przyczepką

witam

http://auno.org/ao/equip.php?saveid=117366

z przyjemnością stwierdzam że fix radzi sobie całkiem nieźle pomimo że w pvp nie jestem ubach i w dodatku trochę mi brakuje, nie mam tych ringów i brak 20 lvla ai.

oczywiście na bs jest zbyt duża różnica lvli, z postaciami do 160 radzę sobie spoko, enfy, kepy, advy itd, natomiast doca nie pojadę, postacie pow 160 już wiele zależy od samej prof no i gracza rzecz jasna, sukcesy to Fix 175, adv 165, enf 170, MP 181 w sytuacji 1:1 (towerki też), porażki to doc 150 choć przyznam że na styk. postacie pow 170 dają mi radę choć są bardzo zdziwieni bo muszą się wysilić, w team jest naprawdę super, ful auto i AS zdają egzamin, poza tym sporo daje element zaskoczenia, większość wcale nie podejrzewa co taki mały fix może:D

byłbym wdzięczny za wskazówki co ewentualnie zmienić, poprawić (setup, perki)
dzięki, hej.

ps: body też można 255, ale już taki miałem kupiony

PostNapisane: So lut 13, 2010 1:48 pm 
Pr0 Farmer

Wygląda okej ale czy nie lepiej arulki (albo jeszcze lepiej AI bracke do projectile dmg) żeby coś tam więcej wycisnąć z tego craphandera?

PostNapisane: So lut 13, 2010 4:50 pm 
Farmer z taczkami

1. nie potrzebujesz tyle ncu, wsadz ten crap, ktory zmniejsza cost + nano range
2. zamiast l arulki, lepiej ai branze
3. 2 goce
4. zamiast crapu no nano w hud 2, wolalbym item z s10, ktory daje dmg/aao, ale nie wiem jak wtedy nano skille by wygladaly.

PostNapisane: So lut 13, 2010 5:54 pm 
Farmer z przyczepką

witam

1. z ncu wygląda to tak (mogę się mylić) wyobraźcie sobie że jeszcze mi brakuje, mam 810 i > behe, cs, wolf, gaze, hp, rezity oba, rrf, rc, os, mop, tts, icrt, cost, nanorange, pnh, no i ncu za mało:D zostawiłem sobie furtkę i 5 memka jest zdejmowalna, poza tym w temacie pisałem że chce sobie na s10 jeszcze poszaleć, no a tam 910 mi brakowało (6 mem) brałem sfa i mogłem się lepiej leczyć, dlatego solo N nie było bardzo trudne.

2.tu bym prosił o info dlaczego lepiej na proj, ja uważam że ofab daje sporo więcej dmg i stąd na niego arulki

3.to wiem, no ale 700-800M , pewnie z czasem założę 2.

4.tu sprawa jeszcze nie rozwiązana, po prostu na bs jestem zdany na self i nanoskile potrzebne, jak wykampię VP być może nie będę latał na bs i wtedy dopiero będzie wiadomo czy i ile mogę rozdzielić ip (trochę zapasu jest)

dzięki, hej.

a jeszcze buf solda OFF by się przydało ładować :D

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]