Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Fixer, a dmg
PostNapisane: Wt lis 22, 2005 12:21 am 
Ambitny farmer

Jakis czas temu pokapowalem sie ze fixer moze byc siwetnym dd na wysokich lvl-ach. Jednak jako ze od AR w stylu 2400 brakuje mi jeszcze troszke :) postanowilem rozkminic jak stac sie niezlym damage dealerem juz w okolicach srednich lvl (powiedzmy od tlvlu 5). Zastanawiam sie np. czy sa jakies dobre bronie ktore mozna zakladac x2 tak aby wyciagnac jak najwiecej z damage addow (niekoniecznie dla frooba). Zastanawiam sie rowniez jak dokladnie dziala predkosc ataku broni w off-hand. Prosil bym tez o rade odnosnie oplacalnosci inwestowania w crit chance, kosztem dmg addow czy AR. Prosze o umieszcznie tutaj swoich przemyslen na ten temat. Oczywiscie jesli sam wpadne na jakies ciekawe pomysly to tez je tutaj zamieszcze, a tymczasem zmykam - auno wzywa :p
[EDIT]
Acha i jeszcze zastanawiam sie jak dzialaja te clustery z skill lock %.... czy czy czyms takim da sie skrocic np. czas ladowania bursta czy innych special attackow?

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 22, 2005 2:39 pm 
Początkujący farmer

Z tego co zauwazylem bedac w teamie z fixem 2x Blackbird 105ql jest naprawde niezle i czesto sciaga na siebie aggro nawet jesli jest enf

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 22, 2005 11:02 pm 
Ambitny farmer

Heh, no wlasnie ja jest fixem 2x bb ale chcialbym wyciagnac cos wiecej. Niekoniecznie tez mam tutaj na mysli itemy dla frooba.

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 23, 2005 12:11 am 
Początkujący farmer

Ad 1. Sytuacja moja czyli froob, 2x BBB chyba najlepsze będą Mantex niby keidys był super, może na RK jeszzce by sie sprawdzał ale nie moge przetestować bo nie posiadam, i nichce nigdzie spasc ten gun :/ ale czytałem że słabo wypada.

Ad 2. Nie froob
No cóz moje info jest czysto teoretyczne , alllleeee czytałem ze wygląda to tak:
Najwięcej dmg na wyższych lvlach zadaja bronie z AI oczywiście oduręczny z fling shotem, albo jednoręczne x2 z flingiem .Można mieć broń z Full auto ale czytałem ze długi recharge obniża dmg.
Dla niższych lvlów, czyli też twojego bo jestes w okolicach 150-160 jeśli dobrze pamiętam są z SL do wyboru P beamer albo Syndicate messenger gun z czego ten drugi chyba lepszy szczególnie jak masz bonusy do crit.

Jeszcze raz podkreślam to jest oparte na tym co czytałem, na dodatek pamięć nie ta co kiedyś także mogło sie pomieszać coś :))

Do tego oczywiście itemki podające dmg, branzolety, pierscienie, armorki itp.
Dodam link do tematu na forum AO jak znajde.
Oto i on Link

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 23, 2005 12:33 am 
Początkujący farmer

Dla nie frooba to raczej perrenium beamer, perki do smg, arul saba +energy, dchest, SWS, AI rekawiczki +energy (mozna zerknac w moje Eq na te itemki).
Ten -skill lock kiedys fajnie dzialal, teraz nie wiem czy w ogole cos daje, czy recycle bursta na przyklad ma swoje minimum, ponizej ktorego -skill lock nie dziala.

Powyzej 205 lvl gdzies oplaca sie Kyrzoch Machine Gun lub 2x Kyrzoch Machine Pistol (ten drugi wymaga dosc duzo multi ranged). oczywiscie type 5 (burst+fling).
Ja osobiscie wole KMG, do PvP uzywam KMP + onehander.

Jezeli chodzi o syndicate messanger gun, to on jest dobry jako ql240 ubrany okolo 150 lvl, tylko ze taki gun kosztuje 100M+ - ulubiona bron GA4 fixer twinkow do TW.

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 23, 2005 12:44 am 
Ambitny farmer

Dzisiaj zalyszalem o takim gunie jak Influencer. Teoretycznie jest to bron Sl ale jak ktos przyniesie ci czesci, a ty je zmontujes to dostajesz dobra pukawe na RK. Czy ktos to moze zweryfikowac?

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 23, 2005 11:30 am 
Początkujący farmer

Kilka dodatkowych informacji:

Od dłuższego czasu -%skill lock modifier nie działa na żadne specjalne ataki. Działa tylko na używanie itemów które blokują jakiś skill (nano rechargers, treatment kits, grafts, rings itp).

Używanie 2 broni ma swoje plusy ale:
1- nie zadajesz 2xdamage tylko o 1/3 więcej. Czyli jesli masz jedną broń i zadajesz np 10000 dam/minute to po założeniu drugiej identycznej broni będziesz zadawał 13333 dam/minute
2- O ile to możliwe najlepiej mieć bronie z różnymi specjalami ponieważ jeśli obydwie bronie mają ten sam specjal to używasz zawsze tylko specjali z prawej ręki. Dlatego ja (jako adv) w prawej ręce mam Kyr pistol type4 (burst) a w lewej JEPP (full auto). Dzięki temu mogę używać obydwu specjali.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2005 12:07 am 
Ambitny farmer

Zrobilem kiedys na zajawke taki konfig: http://auno.org/ao/equip.php?saveid=22690
Czy cos takiego ma racje bytu i szanse na realizacje?

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2005 12:29 am 
NoLife

hm, przede wszystkim RBP na plecach fixera to nieporozumienie (SWS rox)
Implancik na waist to tez niezbyt sensowne, co tu po 20+ dmg jak sie traci evady itd?
Sinew of Tarasque... no offence, jak dla mnie bez sensu.
Zastanow sie czy rzeczywisce dmg+ jest az tak wazne, zeby rezygnowac z evadow ktore daje Combined Sharpshooter's. Jak dla mnie commando na fixerku to srenio oplacalne.
Rekawiczki jak najbardziej, 60 dmg+ to duzo.
Symby ogolnie spoko, tylko czy da sie zalozyc ql 300? Chyba cieeeezko.
R.hand implant nie za bardzo mi sie podoba...
Kyr'Ozch Machine Pistol - uzywa ktos tego?
Barrow Strength - czy te 15 dmg ma sens? Jak dla mnie nie - są lepsze itemki
Nie wiem, nie wiem czy takie radykalne pojscie w dmg+ ma sens dla fixera, pomysl kontrowersyjny...

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2005 1:19 am 
Farmer małorolny

Dodatkowo arul sabki ktore wrzuciles nie istnieja w grze, max to 4 gemowe na level 205.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2005 9:53 am 
Ambitny farmer

No wlasnie wiem ze pomysl jest faktycznie kontrowersyjny, a jesli chodzi o taki konfig bo zrobilem go bardziej z ciekawosci. Przyznacie jednak ze bylo by to dizwne, zbierac agro soldowi itd. :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2005 10:21 am 
Początkujący farmer

Ja ze swoim eq zabieram aggro soldowi czasami :)
KMP (kyrzoch machine pistol ) type 5 moze i jest troszke lepszy niz KMG, ale wymaga 1500 multi ranged zeby ubrac drugiego.
Mi sie dobrze z KMG biega.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2005 1:00 pm 
Farmer małorolny

Ponoć Lord of Envy jest niesamowity no i ten bonus do evade :D.

Nizutki recharge pozwala na scapowanie bursta bez problemów. Tylko wymagania straszne

poki co mój Kajetan biega z Mortiig Beamerem i tez soldom od czasu do czasu aggro zabieram :D

Miło jest zobaczyć WTF ??? napisane przez solda :D

pozdro Holli

Ostatnio edytowano Cz gru 08, 2005 1:44 pm przez Holliman, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2005 1:16 pm 
Początkujący farmer

Taa, tylko jak ja bylem z 80 razy na beast raid, to ani razu nie wypadl Lord of Envy.

Edit: co do damage fixera, to dzis mialem #4 na mercach, i wyprzedzilem 220 soldiera, #1 byl NT co walil aoe jak byly 2 merce naraz, potem keeper i enf.
I nawet udalo mi sie pobic rekord - zrobilem bursta za 8k+ na Ianie :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 11, 2006 8:03 pm 
Farmer małorolny

Wow Fixeruni - burst 8k jest dla mnie niewyobrażalny :D Czy to znaczy że masz regulara na poziomie 2,5k ? niesamowite. No ale widziałem jak bijesz AI Gienka - jakby to przewidywała mechanika gry to chyba by koleś uciekł :D

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona