Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Fixer twink 21-24
PostNapisane: Pt gru 30, 2005 1:09 pm 
Ambitny farmer

Mam kilka pytan dotycacych fixera twinka z przedzialu 21-24. Czy mozeliwe jest zalozenie GA2 na tych lvlach? Co jest najbardziej oplacalnym wyborem jesli chodzi o bron? Zakladac Beamera czy moze np Sleekmastery? Czy Onehander ma zastosowanie w pvp na tak niskich lvl-ach? Czy oplaca sei pakowac go na NR trained czy moze bardzie przygotowac do walki selfbuffed? Stawiac na totalne Evady (impki add all def) czy wybrac atroxa i zatroszczyc sie o jakos konkretna ilosc hp?

To chyba tyle pytan... jak zdobede potrzebna wiedze to po w tym poscie powstanei taki mini poradnik dla fixa twinka wlasnie.

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 30, 2005 1:48 pm 
NoLife

Acodin (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Czy mozeliwe jest zalozenie GA2 na tych lvlach?

533-140-131-20=242 - tyle musialbys miec MM bez buffów zeby castnąć
267 - tyle by nie mieć go OE (wliczylem mochamy i expertyze)

Ciezko, musialbys chyb latać z wranglerem by nie mieć OE :P
No i cholernie wysokie impy, nie liczę już MC, cięzko by sie z impami wyrobić
Jak dla mnie na oko to niewykonalne, ale moze ktos powie wiecej :P

Acodin (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Zakladac Beamera czy moze np Sleekmastery? Czy Onehander ma zastosowanie w pvp na tak niskich lvl-ach?

Onehander - nie, bo alpha na tym lvl nie ma szans. Liczy sie powolne, żmudne rozwalanie celu (uwzględniamy RRFE, Dr. Hn'Q, Behe) Onehander ma malutki minimal damage, więc po drainie bedziesz walil niezbyt mocno.

Czy oplaca sei pakowac go na NR trained czy moze bardzie przygotowac do walki selfbuffed?

Jesli jest to Tower twink, to oczywiscie musi byc OSB, nie ma mowy do pojscia na wojne bez oustside buffow. Na tak niskich lvlach twinki rozroznia się na Tower twinki oraz PvP twinki, róznią się tym, ze Tower twink zazwyczaj bez OSB nie zdziala nic.
Są wyjątki, zresztą niektórzy walczą w 1vs1 tylko z osb (jak ja, bo w koncu tower twink)

Stawiac na totalne Evady (impki add all def)

Evady - oczywiscie. Problem tylko ze nie zrobisz imów na all def, ponieważ mają ograniczenie TL4 (ew. TL3).

czy wybrac atroxa i zatroszczyc sie o jakos konkretna ilosc hp?

Atrox na tym lvl? Nie. Bedziesz mial problem z rzucaniem GA, mniejsze evady a roznica HP nie bedzie wieksza.

Gdy atakowalismy za pierwszym razem CT, gdy bylem w drodze na inne pole (tower flage mialem) zaatakowal mnie 25 lvl omni fixer. Byl seflbuffed, ja HoT, RRFE i inne cuda. Walczylem z nim 10 minut, mimo 415 AR trafialem go raz na 5,6. Do tego AS (z tym ze nie mialem TTS za to ql 250 VE, teraz mam 275 i mialem 30s AS Recharge, a teraz mam 21s, to ogromna roznica, wygladaloby to inaczej) On nie zabieral mi HP praktycznie wcale, ja jemu wooolno. Jakbysmy oboje walczyli OSB, walka nie skonczylaby sie nigdy. Albo zszed;by HoT a ja bym padl pewnie. Choiaz nie wiem jakby to wygladalo teraz, gdy mam 9s szybszy AS. Ale tak wygląda low lvl wojna, jak są 2 przynajmniej dobre twinki, walka w 1vs1 osb moze trwac w nieskonczonosc

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 30, 2005 11:46 pm 
Ambitny farmer

Bazowo lvl 24 nano fixer ma 116 mm i 101 mc.
NCU Hacker Interface ql 24 daje 8 do wszystkich nano skilli.
Worn Soft Pepper Pistol daje po 14 do MM i MC.
Implanty ql 110 (wszystkie 3) do MM dadza 100.
Implanty ql 110 (bez shiny) dadza 60 do MC.
Expertyzy do skilli na ktorych bazuja MM I MC dadza po 3 do kazdego.
Communications Relay ql okolo 90 da mi po 10 do kazdego z nich.
----------------------------------------------------------------
Bez zadnych buffkow mozna wiec miec 251 MM i 196 MC....teraz pozostaje kwestia tego ile mozna wyciagnac z miasta i towerkow. Jesli wiecej niz 28 do MC to jestesmy w domu:)
Jesli chodzi o OE w kwesti GA nie ma sie co o to martwic bonus do def i tak to wszystko zaltwi :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 30, 2005 11:52 pm 
NoLife

Tylko jak zalozyc ql 110 impy... i to jeszcze oko, glowe i rękę

Soft Pepper Pistol - rozumiem do rzucania GA (chociaz jeszcze znowu wranglera szukac potem), ale przeciez nosic tego nie bedziesz

207 intelligence do CR? Ciezko i to bardzo

No, ale moze, moze...

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: So gru 31, 2005 3:01 am 
Ambitny farmer

Masz chyba racje... ciezko by bylo. Pozostane wiec chyba na 21 lvl z ga1. Wycisne moze jakies konkrene NR co by byle jaki trader mnie nie rootnol. Z giwerkami to jeszcze pomysle ale postaram sie tez cos niezlego wycisnac - te sleekmastery wydaja sie byc niezle.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]