Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 01, 2005 4:16 pm 
Początkujący farmer

Tak po ostatnim patchu jest jakis bug, z tego co czytałem na forum AO to są jakies problemy z add def i evade'mi czyli ze wszystkim co dodaje GA :wink: ponoc porblem ma byc rozwiazany takze GA jeszcze nie wyrzucaj tylko trzeba cierpliwie czekac az znow bedzie działało jak dawniej.

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 02, 2005 9:14 am 
Początkujący farmer

Rowniez zauwazylem ze jakby czesciej mnie mobki trafialy. Jezeli nerf GA byl zamiezony to mogliby umiescic jakies info o tym w opisie patcha. Miejmy nadzieje ze to tylko taki bug i ze uda im sie to naprawic w srode podczas przedluzonego downtime.

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 15, 2005 4:57 am 
Wanna-Be Farmer

Wszyscy mowia GA i GA .Nie powiem zadziwiają mnie jego własciwości , ale jest w tym mały " bug " jak je zdobyć .Szukałem juz wiele razy na dynach i nic ciągle powtarzające sie nano disc ktore doproeadzają człowieka do wsciekłości. Prosze o wyjasnienie ,słyszłem bowiem ze nie da sie go znależć już na miss , wszelkie potencajlne miejsca znależienia GA równiez mile widziane.

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 15, 2005 8:13 am 
Farmer z przyczepką

kiedys przegladalem jakies fora na ten temat i wyglada na to ze najczesciej spotykane bylo(wszystko o GA1):

-moby ok ql 60 (jesli chodzi o ga1) tzw "roslinne" (jest taka teoria ze te roslinnemobki dropuja czesciej przedmioty uzywane przy tradeskill, a ze ID jest tez tego typu wiec tam nalezy szykac),

-dynabossy ql lekko mniejszym niz 60 (np 55)

-kolo omletow podobno jest miejsce z mobami ql 60(roslinkami) gdzie czesto wypadaja rozniaste ID, miejsce szczegolnie uczeszczane przez NT (dla nullity sphere) oraz fixow (GA1 oczywiscie),

-sam zauwazylem ze moby monolith bubblebag (ql przewaznie 60,chyba traktowane jak roslinki) czesto dropuja rozne ID wiec warto tam tez poprobowac (z tego co pamietam jest kilka dynabossow z takowymi "przydupasami" :D )

-no i chyba najpewniejsze miejsce na zdobycie GA: shopping chanell :wink:

jak czegos jeszcze sie dowiem to napisze

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 15, 2005 10:37 am 
Początkujący farmer

Są jeszcze oczywiscie misje :

Bossy w misjach QL troche mniejszych niz QL dysku (QL 60 = GA1, 93 = GA2, 116 = GA3, 140 = GA4) przy czym w teorii czym wicej ludzi w teamie podczas losowania tym wiecej rzeczy zostawi boss czyli wicej szans na upragniony GA.

Skrzynie/loot z mobków QL misji podobnie jak w przypadku bossów mniejszy niz ID (chyba ze cos sie zmieniło po patchu 15.9)

Tytuł:
PostNapisane: N cze 25, 2006 3:18 pm 
Wanna-Be Farmer

mi ga4 wypadlo na misji ql 160 w bossie. Robilem cru do znudzenia.
Z doswiadczenia wiem, ze z bossow na miszach leci wszystko - np. z opisow na forum Team becon warp leci niby tylk na enigmie, a ja dorwalem w na misz.

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 27, 2006 2:09 pm 
Farmer z taczkami

Hmm a te misje to muszą być team czy mogą być solo? Chodzi oczywiście o loot ze zwykłych mobków, skrzyń, szkieletów, zepsutych androidów itp.
Birkart the Fixer

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 27, 2006 2:40 pm 
Ambitny farmer

Oczywisice ze misje moga byc solo. Jesli jednak wbierzesz odpowiednie ql team misha to boss wywali tyle instruction discow ile bylo osob w teamie, a wlasnie pod taka postacia pojawia sie GA. Poza tym na TM tez mozna znalezc w skrzynkach i zwyklych mobach ale zawsze warto zwiekszyc sobie szanse skoro to nic nei kosztuje.

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 27, 2006 2:42 pm 
Ambitny farmer

W dowolnej misji. Mi sie niestety nie zdazylo, ale sporo kiedyś o tym czytałem ;)

Najprawdopodniejsze jednak jest podobno loot z bosa na team misji.

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 27, 2006 6:34 pm 
Ambitny farmer

Slyszalem ze oplaca sie laczyc CRU mishe z kampieniem GA4. Ql dysku to 140 czyli bossow okolo 150 szansa na dysk 140 nie jest taka mala, a CRU sypie sie podobno bardzo ladnie. Zreszta w tym aspekcie moze sie wypowiedziec Chromat.

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 28, 2006 7:50 am 
Początkujący farmer

Taa , Chromat jak na razie probuje trafic na to przeklete GA4. Jak na razie bez rezultatu. CRU na misjach ql137 natomiast wypada w ql 15-30 a to, ze taka misja moze trwac ok 5 - 10 minut pozwala zebrac calkiem duzo tych recompilerow, nie wspominajac o innych przedmiotach na ktore mozna trafic, choc najczesciej jest to tzw. shop-food.

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 28, 2006 6:56 pm 
Farmer z taczkami

Oooo Poducha to Chromat. :lol: Człowiek uczy się całe życie. Ja tam na razie szukam GA III. Solo i w teamie, szybko i wolno, na wysokich i niskich ql i jak na razie kupa. Ale nie zniechęcam się, kiedyś mi dropnie i wtedy usłyszycie na kanale mój tryumfalny ryk. :lol:
Birkart the Fixer

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 28, 2006 7:18 pm 
Ambitny farmer

No to GL bo to nie taka prosta sprawa. Jak cos to mam do puszczenia w obieg ql 200 Apocalypse i CDS set (prawie wszystko ql 200) :p

Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 04, 2006 5:34 pm 
Wanna-Be Farmer

Od razu mowie, ze takich misji trzeba zrobic nie 50 ale z 300 :)
Mniej wiecej po takiej ilosci trafilem na ga. Zazwyczaj jak siedzialem w teamie CRU, caly dzien to komus sie trafilo.
Raz wypadalo na misji ql 150, raz na 160 - wiec nie ma zasady. Poprostu trzeba biegac i tyle.
Co do cru na 145-165ql to bywa roznie - wypadaja 12% tak samo jak 50%. Sprzedalem tego syfu z 6k wiec mniej wiecej sie orientuje :-) I nie ma zasady od ustawien misji - cru poleci jak ma poleciec i koniec.
Jesli juz ktos farmi CRU, to nie ma gadania..lepiej miec full team (wieksza szansa na rozne itemy). Dobry dzien i mozna miec z 60-80m za takie misje.

PS
Aha.. i nie otwieram nigdy skrzynek czy czegos innego - chyba, ze przy okazji. Tak to uwazam, ze to strata czasu.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]