Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Postnij swojego MA!
PostNapisane: Wt sie 14, 2007 10:40 pm 
Początkujący farmer

Tak z ciekawosci chcialbym zobaczyc zestawy roznych MA i opcje jakie po wybieraliscie aby byc dobrym MA. I oczywiscie pokaze i siebie :)
Mam nadzieje ze powklejacie zdjecia i equip.

JA jestem 175llv Opifex MA froob. (RK1)

Screen--> http://img443.imageshack.us/my.php?imag ... eenjc6.png

Moj Eqip--> http://auno.org/ao/equip.php?saveid=78530
(jestem w trakcie zakladania 2 Azure armor sleves wiec niema w eqip jeszcze :)...)

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 15, 2007 1:50 am 
Pr0 Farmer

Hm, nie chce mi się robić konfiguracji ale jako kończyłem karierę frooba koło 165 lvl to miałem na sobie:
-gamboling na back,
-ql 275 crit scope,
-lions leather armor,
-zamiast treat library figurkę dodającą MA skilla,
-zamiast VTE mięsa dodające dmg z totw i is,
-ring of power - elements x2,
-z broni czasem pow bow sobie wkładałem i na misjach robiłem AS ale później zepsuł mi się komputer i nie mogłem robić as bez chowania się bo za duży lag miałem,
-token board zamiast collara :P

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 15, 2007 1:53 am 
Sołtys

hud 3 u Ciebie sux imo :)

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 15, 2007 9:21 am 
Początkujący farmer

Niepotrzebuje zadnego scopa co dodaje do critow bo mam dobre crit buffy a -350 do initow mnie niebawi gdy mam tak wolne bronie a gdy mam 900psych init sa one 1/1 na full attack. Casero mam bo jestem Neutral niemam tokenow i niepotrzebuje a na tl6 jest dobryy item dla neautrali wiec poczekam.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 15, 2007 9:26 am 
Pr0 Farmer

hehe ale o to właśnie chodzi że dmg MA robi w ZNACZNEJ większości critami ;)

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 15, 2007 9:37 am 
Farmer Mastah

omfg froob MA z parry Stickami muahha hahaha hah haha haha ha haha haha hahaha hahahaha ha hahhaha hahaha hahaha hah hahahaha hahahaha hahaha haha haha hahah

Wez sobie Crit set zrób i ubierz TT ql 140+ to będziesz więcej dmgu robił (btw jest gdzieś na forum topic dziewczynki, który przeprowadził testy)

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 15, 2007 11:34 am 
Pr0 Farmer

Deathghost == Niepodamijuz 213lvl MA (chyba tyle wtedy miał jak go skasował) :P

http://www.anarchy-online.pl/modules.ph ... pic&t=1015

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 15, 2007 1:13 pm 
Pr0 Farmer

Na rk2 widziałem podczas swojej kariery frooba tylko 2 MA z parry stickami i szczerze mówiąc kiepskie dmg z tego było.

Zamiast tego scopa z noob island warto włożyć gurglinga z hollow island.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 15, 2007 3:17 pm 
Farmer z przyczepką

Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 15, 2007 9:10 pm 
Doświadczony farmer

Alcoydel (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

moze smiech przez lzy? :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 16, 2007 12:07 am 
NoLife

Jekil, AO to nie jakas nowa gra co ma 2 miesiace. W tej grze juz nic nowego nie wymyslisz (szczegolnie na free koncie) i jesli 99% populacji MA lazi bez broni to cos w tym musi byc.
Crity to absolutna podstawa dla MA, mowiac inaczej obnazasz poprostu swoja niewiedze.
Nie porownuj tez parry stickow do broni z dodatkow. Zarowno palki jak i BoBy sa 5000x lepsze od tego syfu.

Na tym forum udziela sie kilku wysokolvlowych MA (m.in. Deathghost, ktory jak Yild nadmienil ma 213 MA na RK2). Wiekszosc z nich zaczynala swoja kariere jako froob, wiec wie o co chodzi z MA bez dodatkow.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 16, 2007 10:15 am 
Początkujący farmer

Powiem tak na RK1 malo Ma lata z Fists glownie to bronie z dodatkow ale sa tez i dobre MA co lataja z Patykami i HAzaringe claw i powiem wam ze swietnie daja se rade.
Jagram juz rok i mialem pare postaci MA wiem jednak ze jako froob z patykami na luzie odnolem frooba 195llv z fist ktory mial lepszy set armora bo mial jakies unikaty z tary czy cos tam no moj scope to lipa whuj wiem a niechce mi sie zmieniac bo bron wtedy spadnie ze speedem a tyeraz jest 1/1 na 100% atak a jak sa tu gracze Dobrzy jako MA niech sobie sprobuja pograc MA z bronia z czystej ciekawosci i zobacza jak mobki szybko padaja.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 16, 2007 10:16 am 
Początkujący farmer

Acha no i wiem ze crity to podstawa jednak jak potrafie z tym co mam walnac okolo 4-5 critow pod rzad to niejest zle.

Acha i patyki testuje caly czas i wydaje mi sie ze sa bardzo dobre a jak mi sie znuddza to jaki problem je sciagnac pozdro chlopaki. Death naucz sie kultury to czego ty nieuzywales niemusi byc zle.

Patyki lubie bo mam 3 ataki nie jeden wiec to mnie bawi i gdy w tym momencie jako froob mam crita 2.2 z broni i 3.1 z fist to bardzo dobze zawsze to lepszy dmg niz tylko 2 piachy i 2 ataki a tu mam 2 ataki z broni i 1 z piachy.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 16, 2007 11:54 am 
Farmer z taczkami

Jekil nie chce byc niemily, ale popracuj troszke nad gramatyka i ortografia bo tego belkotu nie da sie czytac.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 16, 2007 12:26 pm 
Doświadczony farmer

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
moj scope to lipa whuj

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Death naucz sie kultury

Przyganial kociol garnkowi.

A tak btw topic'u to jakim prawem masz 1/1 jezeli ta bron ma 3,5s rechargu, a o ile mi wiadomo to nie za bardzo da sie recharge zmniejszac.

P.s.
Takie piepszenie o dupie maryny mi dziala na nerwy bo nawet jak sobie zafundujesz CCseta to bedziesz wygladal jak pajac... przynajmniej dla mnie...

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona