Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Evades coming back!
PostNapisane: Pn wrz 03, 2007 10:00 am 
Ambitny farmer

pvp question: jak zauwazylem pojawia sie kropla nadziei w morzu dla naszej profesji znow, pojawiaja sie kolejne itemy dla MA z evades'ami czy zamierzacie uzywac pelnego evades equipmentu ?

zastanawialbym sie nad setem: Gyro(+25evades), Ancient defender(+50aad), ten nowy hud 3 wyresearchowany (100+50), okularki (chyba +80?), sos(+60), memorka(+25+25)
zamontowalem tez pare innych itemow oraz dodalem AR brain.
zebralem dla leniwych info ile moj MA ma bonusow z takiego oto setu jak link nizej:
http://auno.org/ao/equip.php?saveid=80274
Defense modifier = +949
Duck explosives = +866
Dodge ranged= +913
Evade close= +973
Nano resist= +1050!!!!11one1oneone

po dodatniu aad do tych bazowych statow wyciagnalbym osiagi:
Duck explosives = +866(+949)= 1815
Dodge ranged= +913(+949)= 1862
Evade close= +973(+949)= 1922
Nano resist= +1050(+949)= 1999

gdzie z bazowymi max statsami opi ma pociagnie:
(jakby ktos mi podal base staty opifexa MA byoby super)

to tylko kilka mozliwych rozwiazan - czyzby wracala nadzieja na "NIEPERKOWANIE" jakie powinnismy miec ?

osobiscie szedlbym w aad i nano resist tak wysoko jak to mozliwe, wciaz wierze ze full auto i burst moga pudlowac a nano feast od adva w CC nie wejdzie =)

tylko powstaje kolejne pytanie czy MA skill i AR da rade ? heh.

EDIT: mysle ze do 2900 AR(bez powerupow ale z jedna ql 150 wierza) pojechalbym spokojne co w zupelnosci wystarczyloby na wszystkich (prawie i teorytycznie)
KOMENTOWAC! =)

Ostatnio edytowano Pn wrz 03, 2007 11:25 am przez Avance, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 03, 2007 11:23 am 
Sołtys

ze slodyczy to ja najbardziej lubie schabowe

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 03, 2007 11:42 am 
Pr0 Farmer

Dla mnie to logiczne, że koleś z CKM rozsmarowuje na ścianie bezbronnego anorektyka w różowym szlafroku :)

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 03, 2007 11:51 am 
NoLife

Ajsmen (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Dla mnie to logiczne, że koleś z CKM

sold lata z patykiem, nieprzypomina to CKMu :)

Tytuł: Re: Evades coming back!
PostNapisane: Pn wrz 03, 2007 12:30 pm 
Farmer z taczkami

Avance (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
tylko powstaje kolejne pytanie czy MA skill i AR da rade ? heh.

EDIT: mysle ze do 2900 AR(bez powerupow ale z jedna ql 150 wierza) pojechalbym spokojne co w zupelnosci wystarczyloby na wszystkich (prawie i teorytycznie)
KOMENTOWAC! =)

nie wystarczy na evade Martiala ;p . Zanotuj utratę 15% crita. Na chwile obecną to coraz wiecej czasu zajmuje mi zabicie kogoś... co w sytuacji bs najczęściej kończy się Full auto w plecy. W Notum Wars jesteśmy beznadziejni jak byliśmy. Duele? przeżyj ich alfę i masz gościa na talerzu, wyjątek to MP i Eng których pety dalej cię zjadają. Naprawde , od hotswapowania i klikania na 3 rózne paski bolą mnie palce. Mam na 218 lvl 2219 EC i 2110 DR oraz 1400 nr (bez hhaba), 2670 AR (+218 perk). O ile nie zostane rozjechany przez mongo keepera / Enfa albo q,1,2,3 /disco solda to daje sobie radę. Na BS to perkuje 99% (nie martialowskiej) populacji.
Nowe przedmioty na evady sa fajne...tyle ze każdy z nich jest ogólnie dostępny. Alcoydel płacze że Engowie nie mają nic orginalnego... niech popatrzy na end setup martiala.....

Ostatnio edytowano Pn wrz 03, 2007 1:06 pm przez Harkonenn, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł: Re: Evades coming back!
PostNapisane: Pn wrz 03, 2007 12:44 pm 
Doświadczony farmer

Źle policzyłeś. Jak wykazał Patroller (a przynajmniej tak twierdzi) AAD wpływa na czynnik multiplikatywny przy obliczniu końcowych evadów.
M = 1 + (AAD/1000 z rozdzielczością co 0.1)
W tym wypadku M = 1.9

W przypadku Nanorezist jest dodaje się AAD/10, czyli
Nanorezist = +1050 (+949) = +1144

Zobacz sobie wątek "AAD Mystery"

Mam też poważne wątpliwości co do usunięcia scopa 15%. IMO idąc aż tak bardzo w evady zgimpisz się w damagu. No chyba, że to setup tylko do PvP. Tak czy siak przetestuj i napisz, jak wyszło w praniu.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 03, 2007 12:58 pm 
Farmer z taczkami

zmien ringa na ql 300 :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 03, 2007 1:14 pm 
Ambitny farmer

ring zmieniony (mam w grze ql 300, zmienialem dajle i ql zostal)

musze poczytac te aad mystery a co do damage - nie gralem pvm od dawna i nie robilbym takiego setupu do pvm bo po co jak tam i tak sie ma prawie niesmiertelnosci przy zaawansowanym twinku

hmmm jesli aad ssie, zatem smiem powiedziec ze nie ma sensu wogole grac ma pvp =]

Edit: faktycznie przeliczylem wg patrollera systemu - wciaz wychodzi i tak duzo, chcialbym to kiedys przetestowac....

Edit2: Hark z czescia twojego posta sie zgodze ale nie z calym, primo: MA nie ma problemu z szybkim zabiciem, jesli dobrze opanowales plan "ganku" - bo tak nazwe szybkie zabicie, czy na bs czy w bor czy na war, to bedziesz w stanie zabic praktycznie wieszkosc postaci (udalo mi sie alphnac 2-3 engow 220to levelowych w 7 sekund przy odrobinie szczescia, jeden na tarze, najwiekszym problemem do alphy jest sold - dla mnie, no i jak wiadomo nie mowie o postaciach ktorych nie da sie tak zabic (miedzy innymi fixer)

pozdro

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 06, 2007 10:15 am 
Początkujący farmer

Zawsze myślałem, że MA mają super evady a tu widze, że to g... prawda.

Na swoim Advie mam ok 2300 evadów plus dodatkowo kilkaset AAD.

Co do tego czy perki we mnie wchodzą czy nie to zależy. Gimpy nie są w stanie mnie perknąć przy moich bazowych evadach. Super twinki lub Enfy z uruchomionym MR perkują mnie nawet pod Limber/DoF.

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 06, 2007 11:54 am 
Farmer z taczkami

Martial nie ma już monopolu na evady...
ranged Adv w CS ma więcej ich więcej....
MP i Keeper mają wiecej pasywnej obrony dzieki evade perkom i procom. Biurokrata na 17 sek. może wyciągnąć fenomenalną obronę. Nawet Shady mają więcej evadów...
Teoretycznie opifex MA może wyciągnąc największa liczbę evadów... niestety, łączy sie to z niską ilością aad i ogólnym osłabieniu ofensywy.

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 06, 2007 2:15 pm 
Ambitny farmer

ietm na hud

http://auno.org/ao/db.php?id=268469

jezeli evade setup, tyle że dodaje sporo HP

frozen and happy

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 06, 2007 11:03 pm 
Ambitny farmer

Nie ! To < Gyro.

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 07, 2007 7:30 am 
Farmer z przyczepką

Harkonenn (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Biurokrata na 17 sek. może wyciągnąć fenomenalną obronę. Nawet Shady mają więcej evadów...

Tia...mam na Prozaqu 3.2 pasywnego DR, do tego przez 17 sekund mogę wykręcić dodatkowo 4800 add all def, a i tak Full Auto od zielonego solda zabiera mi 30% HP za każdym razem. :)

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]