Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Av - setup
PostNapisane: N mar 09, 2008 11:10 am 
Ambitny farmer

Witam!
w dzisiejszym pvp AO kazda z profesji "skloniona" jest do wyboru
uwazam ze zrobilem wysmienity secik do pvp dla MA (cholernie drogi :()
zarowno do 1vs1 jak i do mass pvp z paroma wyjatkami :)

http://auno.org/ao/equip.php?saveid=99526

i krotki opis
1. jeszcze go nie zlozylem i troche brakuje ale to kwestia czasu =D
2. jestem teraz LE 68/70 ale to tylko kolejna kwestia czasu =P
3. na wszystkie pytania odpowiem spiewajaco podajac odpowiednie argumenty :D

na jedno z pytan ktore mysle ze napewno by padlo odpowiem odrazu:
Dlaczego HUD3 def a nie scope?
- jest pare powodow dla ktorych uwazam ze hud3 jest lepsze niz scope, po pierwsze - evades - wiadomo, moze ktos pomysli ze 150 defensu nie zrobi wiekszej roznicy majac okolo 3000 pasywnej defensywy bez dzialajacego Dof czy limber, otoz zrobi ! i to wielka, jesli ktos nie wierzy polecam test na BS i w 1vs1 - dzieki HUD3 def wydluzymy nasza przezywalnosc w walkach a w szczegolnosci w 1vs1 (czym sie glownie zajmuje), po drugie - inity! - tak zdejmujac scope piesci sa w 1na1 w full defie czego nie mialem poprzednio w setupie podobnym do obecnego - przez co bijemy szybciej - trafiamy wiecej - zabijamy szybciej, po trzecie - bol odnosnie straty 9/15% crita ? - nic podobnego, w obecnym pvp duzo trafiamy regularnymi hitami, a od zabijania MA ma potezna alphe ktora moze zdjac bardzo duze ilosci zycia - wystarczy odpowiednio timingowac :D
dodatkowo mamy Deliberating strike ktorym mozemy sobie doladowac w walce crita, ten proc wchodzi stosunkowo czesto z tego co zauwazylem, a wg mnie najlepsza metoda bedzie switchowanie procy w zaleznosci od odpalenia w kolejnosci : deliberating strike -> disrupt ki -> self reconstruction.

ps. z 17.8 wkladam oczywiscie w miejsce specialized bracera, nowa bracke zeby bylo jasne :D

czekam na opinie z waszej strony co myslicie o takim "ogolnym" setupie do pvp, bo wiadomo ze my MA zmieniamy setupy w zaleznosci od profesji
jesli ktos ma jakies dodatkowe pytania - z checia udziele porad i odpowiem :D

chirs :D

Tytuł:
PostNapisane: N mar 09, 2008 3:32 pm 
Farmer z taczkami

zmien sos na goca :P

edit: o juz goc jest :P

Tytuł:
PostNapisane: N mar 09, 2008 9:01 pm 
Farmer z taczkami

Sureshot glasses zamiast Subspace ?
zdradź alphe, AS,SA,Tears, dimache ...jak sądzę ... i spec atak
jak dałeś radę inteligent arms, to pewnie inteligent wrist i inteligent support ear nie będzie stanowić problemu.
bardzo niski ten chest...jak nie chcesz mieć HP to załatw w to miejsce support, same korzyści, tracisz tylko dimach

a i nie znam rozstawienia IP, ale widać dałeś na maksowanie nano ini, ja odwrotnie kasuje i jade na samym kompilerze. Dzięki temu powinienem mieć ip na bow spec atak, akurat tyle że expertyza 20 + sureshot glasses 80 = ice arrows of albtaraum :twisted: (po za sa,as, tears i standartem)

Ostatnio edytowano Pn mar 10, 2008 8:08 am przez Harkonenn, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: N mar 09, 2008 11:47 pm 
Początkujący farmer

Jak tak patrze to musisz miec wypasione evady zdradz tajemnice ile ich masz . To 1k AAD z itemow mi sie strasznie podoba. Zastanawia mnie Right hand implant dlaczego? i jaki AR wycaiagasz z moonmist czy dajesz rade perkowac Keepery ale takie co to sa naprawde w pvp dobre bo ja juz nieraz perkowalem jakies full ofab gimpy na 220llv a sam jestem 216. A jesli masz zrobionego resarcha do 3% crit incrase to self crit masz 43%? z procem 55%?

Jeszcze dokladniej popatrze na ten set i sie zastanowie nad kolejnymi pytaniami bo gram Martialem i pvp mnie strasznie interesuje ale ciezko mi cos zdzialac.

Jeszcze jedno jak se radzisz z ADvami :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 10, 2008 8:29 am 
Farmer z taczkami

tak na oko ma 2850 ar + moonmist (220), oraz 2350 evadów + 1k aad

jeśli keeper sie ustawi pod def, to strasznie trudno go zperkować, na szczęście i on ciebie nie będzie trafiał :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 10, 2008 9:13 am 
Farmer z taczkami

Harkonenn (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
tak na oko ma 2850 ar + moonmist (220), oraz 2350 evadów + 1k aad

jeśli keeper sie ustawi pod def, to strasznie trudno go zperkować, na szczęście i on ciebie nie będzie trafiał :)

z MR tez nie?

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 10, 2008 12:05 pm 
Farmer z taczkami

teoretycznie to nie....
z tym setupem można mieć 3350 evadów + 2k aad
Keper ma jakieś 2700-2800 AR + insight (216), czyli kończy z 4,3-4,5 AR..
w praktyce to w reclajmie widzisz napisy : you have succesfuly performed evasive stance, you have succesfully performed dance of fools...
na liscie priorytetów w tej grze, synchronizacja klientów z serwerem straciła nadzieję i sprzedaje miejsce w kolejce nowym jetbikom

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 10, 2008 1:06 pm 
Doświadczony farmer

sa rzeczy wazne i wazniejsze.. ja osobiscie nie wyobrazam sobie dalszej gry bez nowej branzy .. i na synchronizacje o ktorej mowisz nie narzekam

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 12, 2008 3:46 pm 
Ambitny farmer

co do AR : w tym setupie bedzie znacznie wiecej niz 2850 AR, podejrzewam ze ponad 2920 wyjde bez MM, ponadto defensywa bedzie troche takze ciekawsza niz 2350 =)

w obecnym setupie mam 2835 AR bez MM i 2300-2320 evades
nie prowadzilem dokladnych wyliczen, bo to jak narazie tylko plan, pojawi sie tez nowa bracka, pojawi sie reset body dev i reset nano pool, sporo rzeczy sie zmieni

nie planuje nakladac calego setu ql 300, obecnie mam ql 270-280, poprostu te najnizsze planuje wymienic na ql 300 no i obowiazkowo army i feet (+MA, +aao, +aad)

Hark: jesli chodzi o zgadywanie to zgales ale na chwile obecna, po resecie i updejtnieciu nowego setupu, bedzie ZNACZNIE wiecej, przeanalizowalem sobie to wszystko i doszedlem do wniosku ze da sie zrobic calkiem niezly setup def majac, w miare spoko AR, albo dobry setup AR majac calkiem dobry def, czego na dzien obecny nie moge wykrecic

Jekil: czemu rhand implant: AR,SO,AS tylko tyle mi trzeba z reki a jak widac implant niezle sobie radzi, co do adventurerow, obecne bywa rozne, jak trafi sie taki co ma sporo AR, mam powazne problemy, Nano feast i bot confinement we mnie nie wchodzi, ale i tak regularami zazwyczaj jest w stanie mie zaszlachtowac normalnie ;), z nowym setupem ZNACZNIE poprawiam def rate, i dosc znacznie powinienem porawic AR, crita nie liczylem, ale uwazam ze strata Crita kosztem defensu i attack ratingu, jest warta, zreszta i tak teraz kazdy ma crit resist spory.

Jonak: sukcesem przeciw troxowi keeperowi jest osiagniecie takiego stanu ze odleczysz bez wielkich problemow regularne hity, MR - odbijesz umiejetnosciami leczenia (Inner balance, FoL, SoR, Red dawn, Hbam, Stims itp..) i do tego masz pewne triki (tak tak takowe istnieja) zeby sprawdzic kiedy keeper ma swoje defensywne perki nieaktywne, z enfem jest latwiej bo nie potrzebujesz duzo AR, natomiast spory NR i duzo evades rate.

-----------EDIT:
ok usiadlem i przeliczylem sobie rezultaty:
okolo +65 AR
okolo +90 AAD
okolo +60 evades
utrata crita

do tego postawie ql 150 MA wierze (+22AR) i mozliwe o ile bedzie miejsce ql 150 def wierze (+44 aad, teraz mam 75tke wiec mam +22 aad i tak do przodu)

porownujac do obecnej chwili, wyciagne 2920+ AR, i podciagne bardzo duzo defensywe, SSD jest tego warte =)

discuss!

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 12, 2008 4:10 pm 
Ambitny farmer

Harkonen w pvp 1vs1 MA vs Trox keeper, ES, dof i limber sluza do "oszczedzania" umiejetnosci leczniczych na keeperowska alphe, a kiedy juz taka nadejdzie to patrz co napisalem, pamietaj ze nawet bedac oslepiony widzisz nad glowa napis "Mongo rage" :)

-----EDIT:
co do alphy: to perki + AS + SO + dimach jak na chwile obecna, po resecie dojdzie SA i mam nadzieje ze Alb arrows, ogolnie z alpha na dzien dzisiejszy nie mam problemow - widze tylko ze moze mi sie poprawic :)

mam jeszcze pewien haczyk ktorego tez narazie nie chce zdradzac, ale moze ZNACZNIE ulatwic walke z profesjami jak Doc, adv czy inny MA ale takze i innych, musze go jedynie przetestowac, moze okazac sie fenomenem :P

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 12, 2008 4:26 pm 
Farmer z taczkami

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
ulatwic walke z profesjami jak Doc

hehe, i tak macie bardzo latwo. zwlaszcza jak wyciagniecie niezle nr i nie wsadze ubt.

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 21, 2008 1:09 pm 
Farmer z przyczepką

you suck, reroll

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Tytuł:
PostNapisane: So mar 22, 2008 4:15 pm 
Ambitny farmer

Alcoydel (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
you suck, reroll

prosze ?

Tytuł:
PostNapisane: So mar 22, 2008 6:07 pm 
NoLife

To pewnie sie dotyczylo Jonaka, ktory gra dociem :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 05, 2008 9:36 pm 
Farmer z przyczepką

To niech mi ktoś teraz powie , czy ten setup jest coś wart dalej, bo stwierdziłem że sobie podleveluje mojego Martiala który gdzieś leży zapomniany na levelu 165 :P

Z rzeczy których nie kumam- czy np. nie wyjdzie na to samo ale znacznie taniej, wsadzić zielony kaptur z inferno/sureshot glasses, wrzeszczące pantofle, i jednak albo crit scope albo research offense device?

Po drugie - czemu nie ofab back?

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona