Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Martial i Łuki
PostNapisane: Wt maja 30, 2006 12:19 pm 
Początkujący farmer

Chcialbym poruszyc kwestie lukow dla MA. W poradniku "Martial Artist Guide - Version 1.0 - By Engelen/Lsnake" niestety nie znalazlem odpowiedzi na pytanie oraz w zadnym innym nie bylo wystarczajacych informacji na temat.
Otoz chodzi mi glownie luki do PvM (nie zajmuje sie narazie PvP). Czy jest jakis luk godny uwagi? Poradnik by Chronita prezentuje cala game lukow, lecz nie wiem jak to wyglada w praktyce. Czy warto wladowac IP w Bow i BowAttack (specjalne ataki) - i uzywac luk do PvM lub czy tylko tylko Aimed Shot czy pozostac przy golych piesciach.

Akutalnie jestem MA 115 lvl i posiadam taki luk:
- (QL 148) Advanced Sapphistic Bow

Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 30, 2006 2:56 pm 
Farmer małorolny

Powiem Ci tak MA niestosuje lukow do PVM gdyz one sa uzywane do AS'a a w PVM jak wiadomo trzeba uzywac hide, a to ze sa do AS'a sprawia tylko ze sa uzywane w PVP.

btw. fajny luk "Equip time 0.1s" o.0 gdzies ty go znalazl ?

Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 30, 2006 2:59 pm 
Farmer z przyczepką

o ile sie nie myle to wypada on z dynek

Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 30, 2006 2:59 pm 
Początkujący farmer

Nie wiem zbyt duzo o ma...ale wydaje mi sie ze luk dla niego to tylko do pvp ....
ale jak juz sie zdecydujesz na luk to chyba powinien miec aimed shota...wiec kolejne ip wydasz na skille zeby go zalozyc...ale tak wogule to PvM martiala opiera sie na brawlu,critach i normal hitach (nie czuje ze rymuje :P ) wiec watpie zeby luk byl dobrym rozwiazaniem do pvm....

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 31, 2006 9:08 am 
Farmer Mastah

Kruszon (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Powiem Ci tak MA niestosuje lukow do PVM gdyz one sa uzywane do AS'a a w PVM jak wiadomo trzeba uzywac hide, a to ze sa do AS'a sprawia tylko ze sa uzywane w PVP.

A pupa checos uzywa jakiegos luku do pvm, raz mi pokazywal i sam bym dorawl ino mi nazwa wylatala heh, pozatym luk pvp to Sapphistic Bow, szybki w ubieraniu i zdejowaniu.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 09, 2006 10:48 am 
Ambitny farmer

ja bym poweidzial tak: jesli masz szybkie rece to uzywaj sapphic bowa puki nie zalozysz sobie na lapke Blades of Boltar (AI) albo Torturing tool'a (froobs)..
bijac samymi piesciami robisz spoko dmg, ale majac maxowany aimed shot mozesz zakladac szybko bow'a - 0,1s wciskac odrazu H i Aimeda i tak samo szybko go zdejmowac - np uzywajac paska skrotow, jestem pewien ze to da ci dodatkowy damage.
Jednak musisz naprawde szybko wykonywac te operacje co moze byc na dluzsza mete troche meczace.. ogolnie luki do pvm sie nie nadaja

ps. nie wiem jak z tym ukrywaniem sie, bo chyba jak juz mob Cie widzi to ukryc sie drugi raz (jak masz aggro) nie mozesz.. napewno to bedzie dzialalo na pierwszy attack :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 10, 2007 6:25 pm 
Pr0 Farmer

Założyłem dziś pow bowa ql 154 i jestem bardzo, bardzo zadowolony. Zalety w pvp są oczywiste i nie trzeba o nich pisać ale łuki sprawdzają się również, o dziwo, w pvm. Na single misjach robię AS na starcie ( dotychczasowy rekord 7,7k dmg), przerzucam się na pięści i dobijam moba. Na TM sprawdza się nieźle gdy trzeba potankować: AS na starcie, przerzutka na pięści, brawl, hit, special i nie ma siły by ktoś zebrał aggro. Szkoda, że wcześniej go nie włożyłem bo bardzo dobrze pewnie sprawdzałoby się to przy kitowaniu borgów :P

Pewnym problemem jest IP - żerność takiego rozwiązania. Max w concealment nie pozwala mi na self buffach chować się przed mobami na misji ql 210+, do tego aimed shot (dark blue skill ale tu sporo pomaga crit scope) i bow (akurat tani). No ale jakby nie patrzeć to wygląda się z łukiem super więc co kogo obchodzi koszt ip :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 06, 2007 1:57 am 
Farmer z przyczepką

dzikamaupa (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
o ile sie nie myle to wypada on z dynek

Wypada także z clicksavera. Największe ql to 181.

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ]