Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 18, 2007 9:11 am 
Wanna-Be Farmer

ok udało sie połaczyc. dziex
:wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 25, 2008 10:22 am 
Wanna-Be Farmer

witam. Czy MA nadaje sie na sub twinka?
jezeli tak to w jaki sposób twinkować na 20 lvlu

za odpowiedz bardzo dziekuje :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 25, 2008 11:05 am 
Farmer z taczkami

kruk (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
witam. Czy MA nadaje sie na sub twinka?
jezeli tak to w jaki sposób twinkować na 20 lvlu

za odpowiedz bardzo dziekuje :)

pewnie, zaloz najwyzsze qle impow i armoru jaki sie da !!

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 25, 2008 12:14 pm 
Doświadczony farmer

Do subway wszyscy robią twinki lvl 24 i nie ma sensu się ograniczać do lvl 20.

Będziesz musiał się trochę nagimnastykować z zakładaniem GCB, ale jak najbardziej się da. Założyłem na NTku lvl 24 z implantami tylko QL 50, więc po prostu będziesz musiał wcisnąć implanty na CL QL 70+, ale to jest jak najbardziej do zrobienia. Do zestawu polecam memorki z Biomare QL 80, mają prawie takie wymagania na CL jak GCB.

Collara i bransoletkę (+20 Fire damage) z CoH też założysz na tym levelu bez większych problemów. Na drugi wrist proponuję bransoletkę +20 HP z newb island.

Na lvl 20 nie założysz TOTW roba, a na 24 jest to chyba najlepsze rozwiązanie. Na lvl 20 możesz dać GTA, płaszczyk z suba +35 AAD, lub jakiś MA suit z dynek, najlepiej o ile dobrze pamiętam, czarny.

Nie znam się na MA, ale na ten level chyba nie ma zadnej dobrej broni, więc pure MA skill i ewentualnie brawl i dimach, ale na te speciale może ci zabraknąc IP.

Ringi z TOTW chyba mają lvllocka i na lvl 20 nie założysz. Zresztą jak zakładasz bransoletkę z CoH, to i tak nie dodają damagu, bo nie mają fire. To oznacza, że chyba lepiej jeden piersionek założyć z NCU, a drugi to nie wiem.

Na shoulder ja bym został przy naramiennikach z newb island, te rzeczy z TOTW trzeba twinkować, i tak są OE i nie da się używać speciali. Możesz mieć trochę problem z założeniem Barrow Strength, Withered Flesh, Touch of the gripper, Notum Spilce i Fist of Orion.

W implantach musisz wybierać między evadami i inicjatywą. Na melee advie poszedłem w inicjatywę. Na MA policz sobie sam, ile musisz mieć initów, żeby na 100% agg być 1/1.

Nie polecam critscopa, na low level inicjatywa jest bardziej potrzebna, niż kilka procent critów więcej. Zostań przy range meter.

Zbroja to pewnie Carbon, jak wszyscy. Ewentualnie załóz jakieś części z Rhinomenów, Miy i tym podobne. Ja staram się założyć taki QL, żeby nie było OE, ale OE może się opłacać, bo nie wiem, jak to jest dalej, ale przy 75% spadają AC, za to nie spadają modyfikatory, więc jak idziesz w modyfikatory, to bądź OE.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 25, 2008 2:12 pm 
Farmer z taczkami

Drobne poprawki do tego co powyżej :
3 szkoły twinku : - Max MA skill + parry/riposte i spec. ataki
- potrójne uderzenie : max, MA, piercing i zakładasz na wranglu Hazangerine Weasel Claw (dyna loot)
- zakładasz łuk na wranglu (niski pow/shappistic , Shuyler super pup)
pierwsza szkoła to pewniak, druga to wolny cykl ataku z dużym DPM, a trzecia to kitowanie, niezly dmg i sprawdza sie w pvp. Jako rase polecam troxa. Co do MA skillu to na tym levelu nigdy nie bedziesz 1:1, zresztą nie ma sensu wybierać MA co na 100% aggro łazi, full def to własciwa droga, może i wolno ale zawsze pewnie. 2 sprawa, maxuj psy mod, sens impr i bio met, powinienes byc w stanie rzucać team healing touch. Na back to albo GTA albo vagabound cloak

mam taką starą przymiarke do 24 troxa ma : http://auno.org/ao/equip.php?saveid=94808 jako armor cokolwiek, carbon, miy nano / melee... miał ok 240 ma, 270 brawla, rzucał sub guid i enlighten healing, atumn leaf, coś ok 270 evadów, 1400 hp

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 25, 2008 5:14 pm 
Doświadczony farmer

Ty masz MA, ja nie, więc nie powinienem się kłócić, ale wydaje mi się, że:

Proponuję utworzenie nowego wątku "subway MA twink" z kilku ostatnich postów.

Pure MA jest dobre, bo jest tanie i dobre. No może nie takie tanie, jak Harkonnen słusznie zauważył trzeba maksować trochę innych skilli wymaganych przez MA ataki.

Weasel Claw wygląda nieźle, ele jest kilka ale. Po pierwsze ma split AR, czyli trzeba wymaksować dodatkowo skill Piercing i jeszcze najlepiej zaimplantować, żeby wcisnąć dobry QL tej broni. Ma też wysokie wymagania na Brawl, więc też trzeba dużo podnieść i zaimplantować. Dobrze, że jest buff +45 Brawla. Na low level jest generalnie mało IP i dodatkowy skill może być problemem. Clustry w implantach też mogą z czymś kolidować, nie sprawdzałem. Alternatywnie można podnieść piercing tylko tyle, żeby broń nie była OE, ale to zmniejszy AR. Poza tym ta broń ma 2s recharge, więc będziesz bił trochę wolniej. Ogólnie DPS prawdopodobnie będzie większy, bo będzie więcej ataków na minutę. To już jak kto woli, ale ja wolę wydać mniej IP. Ta broń ma Fire AC. Fire fistów raczej się na tym levelu nie rzuci, więc trzeba założyć bransoletkę z CoH. Nie wiem, czy da się z tym używać MA ataków, prawdopodobnie nie, więc przynajmniej odpadną skille parry i riposte.

ASami z łuku bawię się na MA lvl 10, ale to tylko tak żeby się pobawić. Do PvM raczej nieprzydatne, bo trzeba podnosić concealment, albo używać sztuczek. On napisał, że che Subway twinka, a nie PvP twinka, zresztą nie słyszałem o MA PvP twinku na tym levelu, wszyscy mają agenta lub tradera, ostatecznie enfa. W PvM mało który MA poza moim uzywa łuku i zapewne ma to jakieś uzasadnienie. Łuk z ASem wymuszałby też maksowanie i implantowanie ASa, a prawdopodobnie wręcz założenie critscopa, czyli inicjatywa w tym momencie jest ujemna. Łuki są generalnie dość wolne. No i buffy do MA są, można wziąść +60, a buffów do łuku nie ma (jest wrangler i self dla Sl00bów wymagające 600+ nanoskilli). Z łuków warto jeszcze wymienić bow of ferocious apetite. Nie ma speciali i jest wolny, za to dość mocny.

Bransoletka z CoH może faktycznie być kiepskim pomysłem, bo na lvl 24 można rzucić energy fists +11 i z 2 pierścionkami z ToTW to da więcej, niż bransoletka.

Generalnie na swoich charach maksuję i implantuję evady i niewiele to daje. Może jak się chodzi na full def, to jest efekt, ale mnie na full agg i tak wszystko trafia. Ja bym w implanty włożył raczej inicjatywę i po prostu na bieżąco się leczył.

Nie jestem zwolennikiem maksowania nanoskilli. Raczej po proaplanowaniu i założeniu implantów powinno się je podnieśc tylko o tyle, żeby rzucić to, co jest potrzebne. W ten sposób "prawie maksując" naoskille można zaoszczędzić trochę IP.

Chyba nigdy nie zrozumiem, co ludzie widzą w Atroxach. HP to nie problem, wystarczy wziąść esencję.

Trochę chaotycznie wyszło, ale spieszyłem się pisząc.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 25, 2008 6:30 pm 
Wanna-Be Farmer

dziękuje za cenne (napewno) rady ale popełniłem pewien błąd
niewskazałem na fakt ze
ten MA to froob więc podejzewam ze niektóre z propozycji są nieaktualne
pozatym prosze mi przyblizyć ewentualne koszta twinkowania tegoz MA

dziękuje

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 25, 2008 7:04 pm 
Doświadczony farmer

Ja myślałem właśnie o froobie, kiedy to pisałem, a Harkonnen nie dopisał niczego, co by się tyczyło tylko dodatkowców. Na dodatkowcu taki twink wyglądałby zupełnie inaczej. Na przykład miałby combined AI armor. Koszt pewnie kilkaset M.

Koszt, to około 2M, zmieścisz się gdzieś w przedziale 1-5M. Do tego kilkadziesiąt godzin na zdobycie nodropów, levelowanie i twinkowanie. Dużo zależy, ile rzeczy dostaniesz za darmo od innych. Będziesz też potrzebował pomocy w zdobyciu róznych sprzętów. Tak, czy siak 1-2M pójdzie na same implanty i nanokryształy. Ewentualnie mógłbym pomóc w CoH Sawikiem, jeśli znajdziesz jeszcze jedną osobę, która sobie tam radzi i weźmiesz esencję enforcera.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2