Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: FO twink keeper
PostNapisane: Pt sie 11, 2006 4:01 pm 
Ambitny farmer

Zastanawiam się nad przerobieniem Znachwoja na FO twinka. Głównym celem byłoby pomoc przy zdobywaniu itemków z FO - ale chciałbym wziąść udział także w Notum Wars.

1) Na który level go zlevelować? 90 , 99 czy 100? (czy do FO da sie wejsc na 100lv?) Który z leveli będzie najlepszy dla NW?

2) Jaka zbroja? Jeżeli bym szedł w evady to napewno Predator, ale może Tier1, CAS, lub coś innego? Raczej wolałbym chyba iść w max Body dev (Znachowj to atrox).

3) Jaka broń? Ai miecz ?

4) Zastanawiam się czy warto zostawić sobie jeden punkt perków i po zbufowaniu wrzucać go w notum repulsator? Keep wszystkie nano ma dość długo działające (najkrósze to koło godziny), ale expertyzy działają tylko pół godziny...

Proszę o kilka rad z 'doświadczenia' bo ja takiego nie mam.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 11, 2006 5:25 pm 
Farmer z taczkami

Wejdzie sie do FO na lvl 100.

Compozyty działają conajmniej godzine. Powienes móc je rzucić self.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 11, 2006 6:30 pm 
Sołtys

poza tym mozna brac 8h compo tylko zebys zyl tak dlugo :]

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 11, 2006 7:59 pm 
Farmer z taczkami

Obawiam sie ze załozenie AI miecza bedzie trudne. Nie jestem pewien ale chyba copy of excalibur by wymiatało.Widzałem ostatnio paru gosci z nimi.A co do radzenia sobie w foremansto keeper z perkami bioshielding i crusade i ew.blessing jest calkiem niezly.Choć aura of re...dla teamu jest lepsza.W sumie zdolnosci przezycia keepera sa bardzo wysokie.I nie wiem czemu ale swobodnie wytrzymuje ataki duzej liczby przeciwnkow.Tak jakby nie zliczal trafien od wiecej niz dwóch ,trzech ale z tego co widziałem to na rk inaczej sie spisuje niz w sl.To troche dziwne ale walczylem czasem z 6-7 przeciwnikami (zielonymi) i nie mialem kłopotu a w rk tak juz nie było.Moze to kwestia levelu mobów.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 11, 2006 11:51 pm 
Farmer z przyczepką

ogolna zasada z keeperami twinkami dungeonowymi jest taka ze wszelkie aury (z perkow oraz z nanosow) powinny byc leczac a nie dodajace nano(przy takiej kombinacji masz prawie constant leczenie i mozna duzo zdzialac).

co do miecza to (Long)sword of Illuminated rzadzi. widzialem jednego keepera na mortiigach i typ byl nie do zatrzymania. moby na rk nie maja duzego ac wiec nei ma sensu inwestowac w AI miecze gdyz na lvlu ok 100 miecz ktory mozesz zalozyc nie bedzie mial zbyt duzego max dmg czy tez blyszczacych critow...

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]