Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Podbijanie ToTW engim
PostNapisane: Pt sie 04, 2006 9:01 am 
Pr0 Farmer

Mam małą prośbę; jeżeli ktoś posiada twinka - engiego albo jakiegoś sensownie zrobionego engiego lvl 60, czy mógłby postnąć jego equip? Albo też doradzić, jeżeli wie, jaki froob sprzęt wsadzić w engiego lvl 60?

Chcę zrobić sobie engiego do kampienia sprzętu w totw na dual loginie dla twinka lvl 24; nie musiałbym zawracać nikomu dupy z dopraszaniem się o pomoc ale nie bardzo mam koncepcję co taki engie musiałby mieć za sprzęt przy sobie aby dawać sobie radę samemu. Jestem na froobie wciąż a o graniu engiem mam bardzo blade pojęcie. Z totw nie interesuje mnie generalnie sprzęt z Azura więc engie musiałby bić tylko GOTa, Liena i Nemateta. Wiecie może jaki poziom bota wystarczy aby dawać sobie radę z owymi delikwentami? Najlepiej byłoby gdyby engie dawał sobie radę bez OS buffów bo nastawiony jestem na dłuższe kampienie (GTA + KV) ale jednocześnie nie był hiper twinkiem bo szkoda mi na niego czasu i kasy.

Ktoś podzieli się swoim doświadczeniem?

Może ktoś gra jakimś altem w totw i chciałby pobiegać razem z gimpem? Mój engie ma aktualnie lvl 36 chyba; planuję go podciągnąć do 60 w łykend.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 04, 2006 9:21 am 
Początkujący farmer

Przejrzyj stuff mojego enga choc nie jest do konca twinkniety i brak impow na stronce (mam set 100 lub 125QL, ale mozna zalozyc 140+)

Equip: Inzynierka's Equip.
Pet: Patchwork Guardbot 82ql (nie pamietam dokladnie) (self)

Ostatnio edytowano Pt sie 04, 2006 9:47 am przez Dziewczynka, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 04, 2006 9:31 am 
NoLife

Dziewczynka (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Przejrzyj stuff mojego enga, choc nie jest do konca twinkniety i brak impow na stronce (mam set 100 lub 125QL, ale mozna zalozyc 140+)

a nie lepszy bylby pepper pistol w 1 lape?

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 04, 2006 9:35 am 
Początkujący farmer

Sparth, enga nie upgradowalem od czasow jak gralem w omni. Te pistole to pewna propozycja, nimi robi sie niezly dmg (czesto agrują), podobny do dmgu peta. Przy dobrej taktyce i skillu gracza mozna sobie poradzic z aggro na enga (microwanie itd)

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 04, 2006 10:04 am 
Farmer z przyczepką

witam

ja mam enga na 60 lvlu do totw, po dodatkach niewiele sie zmienił, perki tylko więc spoko mogę Ci pokazać co mam, jak będziesz online do się odezwij.

główny kierunek to skile do postawienia peta, i tak, VTE i JESSY, oraz okularki dające 30 inteligi, oraz ringi presence, więc bez perków, mogłem posatwić peta z mochami na 136, a bez na 106, ale ten na 106 z leczeniem też spoko z Azturkiem sobie radził, na jessy warto dać pistol na max, i jak dasz jeszce ekspertyzy to nie są oe i spoko mniejsze mobki bijesz jak pet zajęty. no i najważniesze impy do skili, te postaraj się na max, inne nie musisz, choć jak się te włoży to inne też można, mnie się udało bez dodatków max 154, a head chyba na 131,

armorek carbonium, bo leczonko peta sporo nano pożera, a nie musisz mieć ogrom ac, jak pet ma agro spoko się podleczysz, no i możesz używać trimmery, nie zawsze ale czasem używam damage, lub hp.

dziękuję za uwagę, hej.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 04, 2006 10:14 am 
Początkujący farmer

tata sporo wyjasnil, jego eng jest pod INT. Moj natomiast pistolowy (solitus), na pure enga polecam nanomage

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 04, 2006 10:19 am 
NoLife

impy ql154 na lvl60 :)
nice!

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 04, 2006 12:41 pm 
Farmer z taczkami

Radzę pogadać Yildunem.Byłem z jego engim po stygiana i rozwalił aztura bez zadnych kłopotów.zabawne byłoże chwilę wczesniej wpadł team 2xenf 60 i 1x adv 59 ,sold i doc (ale niski level kolo 40) i po 3-4 minutach było juz po nich .Można powiedzieć że w pełni profesjonalny inzynier :))

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 04, 2006 2:09 pm 
Początkujący farmer

Równiez mam enga na 60 lvlku wiec jesli bedziesz potrzebowac jakis informacji, smialo /tell me in game:)

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 04, 2006 2:35 pm 
Pr0 Farmer

Dzięki wszystkim!

Z engim nie będę szaleć zanadto. Wstawię mu impki w miarę wysokie (no ale nie 154!!!) a do rąk 2x jessy albo 2x poduszki i powinno jakoś wystarczyć rzucić samemu albo z małą pomocą bota, który z leczeniem poradzi sobie z lienem i gotem. Na bajery w stylu okularków mnie, niestety, nie stać jeszcze a i ten engi nie ma być w założeniu hiper twinkiem tylko pomóc jednorazowo wykampić kilka przedmiotów.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 04, 2006 3:00 pm 
NoLife

Ajsmen (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Dzięki wszystkim!

Z engim nie będę szaleć zanadto. Wstawię mu impki w miarę wysokie (no ale nie 154!!!) a do rąk 2x jessy albo 2x poduszki i powinno jakoś wystarczyć rzucić samemu albo z małą pomocą bota, który z leczeniem poradzi sobie z lienem i gotem. Na bajery w stylu okularków mnie, niestety, nie stać jeszcze a i ten engi nie ma być w założeniu hiper twinkiem tylko pomóc jednorazowo wykampić kilka przedmiotów.

2x poduchy nie wstawisz (sa tylko do left hand chyba), tak samo pepper pistole

ale np jess + pepper pistol...

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 04, 2006 5:03 pm 
Pr0 Farmer

Yildengi +2x jess (+40 int łącznie) - nie ma w listach broni tego 0.o

na selfach:
Warp
Lesser Guardbot

Bot z mochem do postawienia (po zejściu mochów nie jest OE):
Advanced Guardbot

i na mochach + wrangl 131 (do postawienia) bot:
Semi-Sentient Warbot

Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 07, 2006 11:03 am 
Pr0 Farmer

Heh, z perspektywy czasu widzę, że mój post był strasznie naiwny. Na 42 lvlu założyłem impki ql 75 ze sklepu, w ręce nie mam nic i z mochamami rzucam tego blaszaka, którym wczoraj spokojnie wysolowałem Nemateta. Bot zszedł tylko o 20% na zdrowiu bez leczenia w trakcie walki. Dziś jak czas pozwoli to go poszczuję na Uklesha i zobaczę co z tego wyjdzie. Pewnym problemem jest OE ale udawało mi się dotychczas znaleźć pod totw jakiegoś MP z mastery...

Nie wiedziałem, że ci majsterkowicze tacy powerni są :)

Swoją drogą to jak lvl ma bot z nano ql 93? Nie widzę, niestety, jego levelu a ludzie przy totw nie są zbyt pomocni bo chyba też nie widzą na lvl 60.

Docelowo załoze 2x jessy, tylko mam pytanie w związku z tym; jak podnieść flinga? Jess wymaga 236, niby niewiele ale ja bazowo mam ze 30 bo nic w to nie inwestowałem a nano coś nie widzę (u adva to chyba jest self, nie?). Skoro wrangler tego nie podnosi, muszę pakować w to ip a później impy?

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 16, 2008 6:26 pm 
Początkujący farmer

Możę sie nie znam ale jak zwiększamy mc/ts to po równo bo jak mc będzie 250 a ts 150 to peta który wymaga 250 nie zrobimy.
Ile kasy zjadło by twinkowanie enigneera lowbie frooba? (tak np lvl 24)?

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]