Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 20, 2007 2:29 pm 
Farmer z taczkami

@Alco i jego straszne martiale

Coś na rzeczy jest. W zasadzie
crit:
3 bazowe
24 uvc
3 le reserch
19 proc
2 calc
2 calc
5 scope le
15 scope ai
1 shroud
2 gocx2
1 kawa
--------------
77 Suma
1 punkt (do 78) to z flurry tudzież kosmicznego ar (ma-skill nie ma mbs). Wiec teoretycznie możliwe. Z tym ze to nie są 10K crity, bo:
PvM Ma łazi z 2 pałami. Które już MBS mają, walą tak coś koło 6K (na alienach) Gdyby MA lał tylko z liścia to może wyciagnąć 10K, w teamie ofc. Sam tyle miałem na tarze, ale trza właśnie mieć team + odpowiednie perki odpalone. To jakieś 40% czasu.

A poza tym, żaden normalny martial nie robi 2 rzeczy: nie ubiera full crit setupu, Bo gimpi evady (notucom, gyro itd)
Nie odpala flurry na apf jak spotyka aliena "much higher". Czyli wogóle nie odpala :p

Aha, w PvP martiale latają z gołymi piąchami (żeby móc zrobić swap na łuk/dzide) A to oznacza że walą conajwyżej z prędkością 1.4/1.4. Hit co 2.8 sekundy !

Tak więc jak znam życie Alco, to walnął ci raz (bo specjalami to se raczej głowy nie zawracał). No wiem, ze dla enga to przykrość dostać w baniak mocniej niż za 2k, ale krzywdy to ci to raczej nie zrobiło :p

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 20, 2007 2:43 pm 
NoLife

no ale to wlasnie MA jest najwiekszym wrogiem Engow. Reszta sie nie przejmuje :)
Ponoc MA moze po ostatnich zmianach zalphowac solda ktory nie ma AMS :/

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 20, 2007 3:06 pm 
Farmer z taczkami

Sparth2 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
no ale to wlasnie MA jest najwiekszym wrogiem Engow.

No w zasadzie tak, bo jego dmg (ale juz nie alfa) nie polega na specialach. No i podobno się da. Z kitowaniem ofc :p

Sparth2 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Ponoc MA moze po ostatnich zmianach zalphowac solda ktory nie ma AMS :/

Hmm, 20k alfy? as-5k, sa-5k, brawl (jak wejdzie) -3, crit (jak wejdzie) -3, dimach -5k. no jest 20K. fakt :p
Aha, - 24% czyli nadal brakuje ze 4-5K. Więc jeszcze pewnie jakiś granat + strzała z alba. I będzie
Ale z tego to jedyny pewny dmg jest dimacha (co 15 minut) i ewentualnie crita. reszta to loteria :p

---
Btw, do crit setup jeszcze jest czapka od Piscesa +1. czyli można const 78 wycisnąć :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 20, 2007 3:07 pm 
Farmer z przyczepką

Ja miewałem engiem Bursty około 8k pre-LE, z alien pistolami... :) Także 11-12 wydaje się realne.

Wladek (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
@Alco i jego straszne martiale

Coś na rzeczy jest. W zasadzie
crit:
3 bazowe
24 uvc
3 le reserch
19 proc
2 calc
2 calc
5 scope le
15 scope ai
1 shroud
2 gocx2
1 kawa
--------------
77 Suma

TTS? :)

Wladek (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
PvM Ma łazi z 2 pałami. Które już MBS mają, walą tak coś koło 6K (na alienach) Gdyby MA lał tylko z liścia to może wyciagnąć 10K, w teamie ofc. Sam tyle miałem na tarze, ale trza właśnie mieć team + odpowiednie perki odpalone. To jakieś 40% czasu.

Mnie się zawsze zdawało że się robi piącha+pałka wtedy niby miałobyć triple-wielded...ale nigdy tego nie rozumiałem tak do końca :lol:

Tak więc jak znam życie Alco, to walnął ci raz (bo specjalami to se raczej głowy nie zawracał). No wiem, ze dla enga to przykrość dostać w baniak mocniej niż za 2k, ale krzywdy to ci to raczej nie zrobiło :p

Już tak różowo nie jest, to w końcu prawie 1/3 mojego HP :) od czasu jak ludzie zaczęli wykrecać takie crity+ nowe ataki, to już się mocno muszę pilnować. Jak wejdzie stun z brawla a ja mam 50-60% HP (o co łatwo przy takich critach) to jest po ptokach.

Ale fakt , zaraz po 17.1 jak biegałem ze świeżym Silverbackiem , 40% cap i nie było nowych ataków jeszcze , to bywało że zjadałem biedaków bez petów. Co już jest jednak lekką przesadą, zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę że przed LE Martial był najgroźniejszą profesją dla mnie. :)

no ale to wlasnie MA jest najwiekszym wrogiem Engow. Reszta sie nie przejmuje :)

MA i generalnie każdy melee :)

Ranged się za to faktycznie można nie przejmować, jak wbiegam pomiędzy 3 soldów, to dwóch z miejsca ucieka. Troche mi czasu zajęło odzwyczajenie się od szarżowania grupek soldów Cratem , efekty były raczej mizerne :D

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 20, 2007 3:53 pm 
Farmer z taczkami

Alcoydel (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Mnie się zawsze zdawało że się robi piącha+pałka wtedy niby miałobyć triple-wielded...ale nigdy tego nie rozumiałem tak do końca :lol:

To jest tak: jak ma wali z liścia to tak naprawdę używa broni która jest ... dwuręczna (sic!). Jak założy pałę to ma 2 bronie. jak 2 pały to ma 3 bronie. jak założy 3 pały ....
:D

Tytuł:
PostNapisane: So lip 21, 2007 8:41 am 
Doświadczony farmer

Pokaż nowy komiks pls, poprzedni mi się podobał.

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 20, 2008 10:45 am 
Wanna-Be Farmer

Ja tez chętnie zobaczę kolejnego peta a'la Alco. :) A co do martiali efekt zawsze ten sam ;) jak próbujesz face to face to engi zawsze polegnie, jak zrobisz kilka kółek wogół areny to polegnie ma. Reszta profesji jest do zabicia chociaz mp z sieldem (nerf) stwarza powazny problem....

Tytuł: Re: Projekt graficzny nowego bota dla Inzynierów.
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 2:45 pm 
Farmer z przyczepką

Mialem małą przerwę w działalności artystycznej ,ale jest nowy odcinek. :P

Obrazek

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

PostNapisane: Pt mar 06, 2009 8:36 pm 
Farmer z taczkami

opłacało sie czekać...;D

(w telach powinno byc : [C.Eastwood] : Make my day punk (afk , reply sent )

PostNapisane: Pt mar 06, 2009 8:55 pm 
NoLife

Harkonenn (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
opłacało sie czekać...;D

(w telach powinno byc : [C.Eastwood] : Make my day punk (afk , reply sent )

ew. TibiaNoob: Creds plz (afk , reply sent)

PostNapisane: So mar 07, 2009 10:09 am 
Doświadczony farmer

maek crab plz

PostNapisane: Cz mar 12, 2009 11:07 pm 
Początkujący farmer

hehe alco Twoje komiksy sa lepsze jak Wlatcy móch;]
czy ten tytulowy bohater komiksu to nie uber Haysahi:D?

Fryc - Fixer 220/30
Boyka - MA 150/20
Jinvanished - Agent 170/20
Pawulonik - Doc 191/22 - Future 200 BS:))))

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3