Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Re: memorki kupię
PostNapisane: Wt gru 25, 2007 11:51 am 
NoLife

Postnij setup mikruska, Tata.
Dalej jest na 60 lvlu?

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 26, 2007 9:48 am 
Farmer z przyczepką

http://auno.org/ao/equip.php?saveid=91756

to konfig do stawiania sleyera, oczywiscie 1 pistol to worn soft peper ale niema go w bazie auno, po załadowaniu slayera zkaładam tak ja w konfigu, zdejmuje również research nano i zakladam offense, można zamiast collara zakladać Clan Merits bo daje 450 HP, ale w tej konfig Azi i tak mi nic nie zrobi.

ps: ring platinium 250, (też nie ma w bazie) po postawieniu slayera zakladam ringa ncu, pomimo tych kilku zmian pet nie jest OE.

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 26, 2007 3:07 pm 
NoLife

A Slayera juz mozesz postawic self, czy niestety na buffach tylko?
I ciekawe czy wcisniesz kiedys impy ql200 :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 26, 2007 7:28 pm 
Farmer z przyczepką

witam

impy 200 raczej nigdy, wyciągam 840 treat z rife, czyli max można o 40 więcej tj, 880, mogę podnieśc nieco impy ale okolo 2 lvle dzieki itemkom research, ale to tak niewiele zmieni że nie watro się męczyć.

na slayera potrzeba 853 skila, myślę że chyba na 100 też nie da rady self, ja muszę moszki i wrangla, ale jak moszki spadają to stawiam jeszcze dość wysokiego warbota, nie pamietam lvlu ale okolo 160-170, to pet i tak bardzo mocny jak na 60 lvl gracza.

w sumie to tylko frajda, docelowo pomęczę konfig na pvp, pet o wiele mniejszy kosztem dmg, nie wiem jak twink engi na 60 sobie radzi w NW, ale uważam że w team to badzo dobra postać, można się bronić i atakować towerki jednocześnie.

hej. ps: memorki 172-173 też chętnie kupię,

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 26, 2007 8:12 pm 
Pr0 Farmer

Do implantów użyj chapman pistoli. Jeżeli dawałes coś w pistol/fling/multiranged to ubierzesz 2.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 26, 2007 8:19 pm 
Farmer z przyczepką

własnie o tym mówie, rife daje 10 a chapmany 50, czyli moge 40 wiecej, ale nie oplaca się, bo i tak bardzo trudno wyciągnąć abilities mając na sobie med siuta, poza tym trzeba by poświecić sporo IP. gra nie warta świeczki:)

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 26, 2007 9:53 pm 
NoLife

mysle ze eng se nie poradzi na tym lvlu w PvP. Za slaba defensywe ma by sie obronic przed agentami lub efami, a po drainach od tradera bot mu pojdzie w OE.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 27, 2007 2:32 pm 
Farmer z przyczepką

witam

o tym to ja doskonale wiem, Kruchy z Yildem swego czasu mi to dokładnie wyjaśnili, mam na mysli sytuację w teamie atakującym pole, sedno polega na tym czy jako "licha" postać pvp będę atakowany w pierwszej kolejności, myślę że wysoce prawdopodobne iż team może walczyć z przeciwnikami, podczas gdy ja zajmę się towerkami,
zastanawiam się nawet czy CT w granicach pvp taki pecik sam by zniszczył w 1 kolejności utrzymując agro, może ktoś ze sporym doswiadczeniem w NW by się wypowiedział, z góry dziękuję.

albo inaczej, załóżmy atak CT 60 slayerem, czy zanim obrońcy zareagują nie bedzie po wszystkim? ewentualnie team skupił by sie na utrzymaniu enga przy życiu żeby slayer dokończył dzieła?

ciekawe co znawcy tematu na to, dzieki, hej.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 27, 2007 2:47 pm 
NoLife

Pet leczony przez Ciebie by w koncu rozwalil CT. Niestety trwalo by to troche czasu bo wczesniej tak czy siak trzeba rozwalic wieze.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 27, 2007 3:21 pm 
Pr0 Farmer

Problem w tym, że slayer sam w sobie nie robi aż tak wysokiego dmg. Pamiętam, że gdy grałem froobem engim i stawiałem bota ql 140 chyba około to nie byłem nim w stanie odnąć enfa lvl 60 z mortiig beaterami a to wcale nie był jakiś super twink. Z chief cleaver i chiropterą enf ma znacznie wyższy dmg niż z mortiiga więc nawet jeżeli slayer go odnie to nie aż tak bardzo. Tym bardziej, że zdolności ofensywne twinków rosną z każym patchem a slayera nie. Jedyna droga jaką widzę to max conceal i liczyć na to, że towerki nie zagrują a i z tym jest problem bo próbowałem tak się bawić na lvl 30 i nawet z lekko twinkowanym conceal i leetem nie byłem w stanie się ukryć przed zielonymi towerami.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 28, 2007 12:11 am 
NoLife

Tata, zrob drugiego enga, podlvluj tak jak Pat Najslodsza na TL5 i wymiatasz :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 28, 2007 2:03 pm 
Pr0 Farmer

Tl5 engi nawet jak założy kupę phatzów to teraz tylko co najwyżej średnia półka. Właściwie to ciężko cokolwiek więcej powiedzieć bo pvp engich na tym lvl już nie ma. Ostatni jakiego widziałem nazywał się Brackenfold (Brockenfold?) i zbierał na bs takie baty, że szkoda to opisywać bo szkoda chłopaka mimo, że to arogancki gnojek był. Pamiętam, że jak miałem konto zamrożone i biegałem froobem traderem po bore to naśmiewał się ze mnie i innych froobów, że gimpi jesteśmy i najlepiej by było gdybyśmy w ogóle nie grali. Później mu to na bs przypomniałem jak na szedł na alphę nt :P

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 28, 2007 9:52 pm 
Farmer z przyczepką

Sparth2 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
mysle ze eng se nie poradzi na tym lvlu w PvP. Za slaba defensywe ma by sie obronic przed agentami lub efami, a po drainach od tradera bot mu pojdzie w OE.

Czy bot jest w OE nie ma większego znaczenia, pety kontynuują wydany rozkaz nawet jeśli się drain albo NSD przydarzy. Więc towerki albo CT spokojnie można stukać.

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Tytuł:
PostNapisane: So gru 29, 2007 10:25 pm 
Doświadczony farmer

Alcoydel (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Sparth2 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):

Czy bot jest w OE nie ma większego znaczenia, pety kontynuują wydany rozkaz nawet jeśli się drain albo NSD przydarzy. Więc towerki albo CT spokojnie można stukać.

Na guard czy na hunt? I co jak się wyda inny rozkaz, poprzedni przestaje działać?

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: N gru 30, 2007 9:47 am 
Farmer z przyczepką

Willcyd (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Na guard czy na hunt? I co jak się wyda inny rozkaz, poprzedni przestaje działać?

Nie ma znaczenia. Jak wydasz petowi komendę atak, to będzie walił aż do skutku w postaci zejścia śmiertelnego. Drain bądź NSD nic tutaj nie zmienia, rozkazy wydawane podczas gdy pet jest OE też nie.

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona