Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Prosze o low lvl froob engineer twink setup
PostNapisane: So cze 21, 2008 8:37 pm 
Początkujący farmer

Ktoś postnie jakiś setup np. lvl 10 enigneer froob twink setup?
I ile to kasy pożre?

Tytuł:
PostNapisane: So cze 21, 2008 9:44 pm 
Doświadczony farmer

Twink do czego?

Tytuł:
PostNapisane: N cze 22, 2008 10:41 am 
Doświadczony farmer

wjehu (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Twink do czego?

Zgaduję, że nie do solowania misji po poduchy QL 10, tylko do solowania pola z wieżami QL 10 (kiedyś takie mieliśmy).

Nie grałem inzynierem, ale skoro nikt inny nic nie napisał, to postnę swoje przemyślenia.

Przede wszystkim potrzebujesz jak najwięcej NCU. Nie wiem, jaki pasek dasz radę wcisnąć na lvl 10, ale nie będzie to GCB. Jeśli jakoś wyciągniesz 161+ Computer Literacy, to możesz załozyć pasek 4X (QL 60+). W przeciwnym razie będziesz miał tylko 3 memorki. Z jednej memorki powinieneś dać radę wyciągnąć coś koło 20 NCU, lub mniej.
Jedna bransoletka: +20 HP z Newb island, jeden pierscionek: Ring of Nucleus Basalis z metra (dasz radę zlevelować pewnie do jakiś 10+ NCU). Na drugą bransoletkę i pierscionek co tam sobie znajdziesz, fajnie, żebyś miał Ring of Presence niski QL. Rebuilt NCU Wrist implant też dodaje małe ilości NCU.

Zbroja: (Storm) Carbonum Armor. QL 16+ dodaje 2 NCU, QL 44+ dodaje 3 NCU. Raczej załóż przewymiarowaną (najwyzszą, jaką dasz radę założyć i niech sobie będzie OE). Inny wariant, to któryś ze strojów Omni-Teku, dodają trochę jakiś tam skilli, gdzieś powinien być poradnik. Jeszcze inny wariant, to Omni-Med suit i leczenie się wyższymi stimpackami, ale wtedy nie masz praktycznie AC.

Na szyję nie dasz rady założyć Collara z CoH, więc pozostaje niski Token Board.

Na plecy Vangabond Cloak. 35 AAD niby nie robi różnicy, ale cięzko o coś innego sensownego na plecy na tym levelu. No może jakiś nano cloak dodający trochę AC, jeśli skądś dorwiesz. Co prawda jakiś docek ubrał GTA na lvl 7, ale to już jest niezły wyczyn.

Jak tak sobie liczę, to możesz dać radę wyciagnąć 80, a może nawet 100+ NCU. To powinno wystarczyć na buffy +90 MC i +90 TS od MP i Expertyzy +20. Mochamów IMO raczej nie wciśniesz. Nic innego zresztą też nie.

HUD: Chyba tylko Range Meter oraz ewentualnie Night Vision Googles. Jeśli wyciągniesz z implantów dość Vehicle Air, to moze jeszcze Yalma. Jeśli nie chcesz Yalmy, to jakiś niski QL Yaumatchy Movement predictor.

Utils: Omni-Tek technical library, źródło światła, Treatment Library (zakładaj to razem z memorkami, jak będziesz miał buffniete CL)

Broń: Nie znam się na broni dla inzyniera. Masz kilka opcji: int pistol +5x2 :roll: Jakiś jeden pistolet z konkretnym damagem, np Solar-Powered Tinker Pistol. Jeśli będziesz go składał, to nie wydawaj nic na Wepon Smithing. Poproś Tradera o buffa + 125 i expertyzę +20 i ewentualnie zaimplantuj. Piszę o jednym pistolecie, bo na tym levelu i tak nie wyciągniesz sensownego Multi Ranged, a zresztą szkoda IP. Są też gotowe pistolety z sensownym damagem na tym levelu, np. ETE Sentinel Strike gun. Inna opcja to Red Line Grenade launcher. Jest bardzo wolny i dość potężny, ale ma tę wadę, co shotgun. Możesz mieć 5 hitów po kolei, po czym crita za 400 i robot zgubi aggro. Mógłbyś się też zastanowic nad Ithaką, bo ma AS. Przypuszczam, że są jeszcze inne dziwne bronie, które warto wziąść pod uwagę.

Shoulder: ja bym zostawił pady z newb island.

Implanty: Nie chce mi się robić setupu, masz od tego nanonany i implant designera na Anuo.org. Myslę, że najwazniejsze będzie TS i MC, czyli głowa, oko i prawa ręka. Będziesz chciał mieć tego mniej więcej po równo i rozkład tych skilli w implantach zależy od NCU, jakie wyciśniesz. Jeśli wyjdzie tak, że możesz mieć 2 expertyzy, mochama i infusa, to wtedy wszystkie implanty w jeden skill. Jeśli dwa mochamy, lub dwa infusy, to shiny w jeden skill, a faded i bright w drugi. Inne ważne rzeczy do zaimplantowania, to HP, ucho z intem, SI + PM faded i może wystarczy, żeby samemu rzucać ekspertyzy. MM też na pewno się przyda do buffów. W nodze, stopie, itp raczej ważniejsze bedą agility i stamina, niż evady. Do tego skill do wybranej broni i jej ewentualnych speciali. Nie wiem, jakie implanty da radę wcisnąć na lvl 10, ale ja bym się nie bawił i założył QL 50 jeśli się da, a QL 30 jeśli się nie da. Chyba watro jeszcze pomyśleć nad concealment. Prawdopodobnie da się wsisnąć implanty QL 70+, a nawet więcej.

Sporo będzie bawienia się ze zrobieniem takiego twinka. W wersji optymistycznej będziesz miał 109+ NCU i (50 base + 25 imp + 20 exp + 140 moch) = 235 TS/MC, czyli najsłabszy gladiatorbot, QL 47. Całkiem niezły wynik. Wariant trochę bardziej pesymistyczny 88+NCU i (50 + 15 + 20 + 90) = 175 TS/MC = Android lvl 33 lub 37, nadal dobrze. Na selfach powiedzmy (50 + 25 + 20) = 95 TS/ MC, robot QL 17. Powinien wystarczyć do robienia misji. Wrangla nawet nie doliczam.

Cena: będzie kosztował tyle, ile chcesz za niego zapłacić, minimum 2M (implanty, nanokryształy, carbonum armor) i raczej nie więcej, niż 5 czy 10M.

EDIT:
Tu jest link do twinka lvl 60 zrobionego przez Tate101: http://auno.org/ao/equip.php?saveid=91756 Prawdopodobnie bedziesz chcial miec podobne clustry w implantach.

Jeśli wyciągniesz 166 CL, to oprócz paska 4x możesz jeszcze ubrać Shades of Lubucration, zawsze to 5 więcej w nanoskillach. Są jeszcze takie zabawki, jak Platinum Filigree Ring set with a Perfectly Cut Star Ruby dodający MC i TS.

Najlepiej, gdyby się Tata wypowiedział w tym temacie.

Ostatnio edytowano N cze 22, 2008 2:43 pm przez Sawik, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: N cze 22, 2008 10:53 am 
Doświadczony farmer

Jeśli ma być do wieź, to zrób trada :P

Tytuł:
PostNapisane: N cze 22, 2008 8:53 pm 
Początkujący farmer

To ma być do zabawy na misjach i w subway'u.
Tata prosze, jeśli wg. ciebie on to żle napisał to popraw.
Wg. mnie to dobra kombinacja.

Tytuł:
PostNapisane: N cze 22, 2008 9:07 pm 
Pr0 Farmer

nawet nie wiesz co chcesz...

do czego mi twink lvl 10 ?
lvl 24(5?) do bicia Abmoutha (subway)
lvl 24 do wież (chociaż eng to ma z traderem "ciężko")
lvl 10 notum wars (jak wyżej)

ale misje/do zabawy w subway... imho szkoda czasu, ale... jak już się uprzesz to wykorzystaj to co Sawik pisał (nie czytałem ale ufam :P )

jak już koniecznie chcesz robić twinka enga to polecam
lvl 60/totw/aztur z warpem do CoH
lvl 100/FO/Ditector/TiM

Tytuł:
PostNapisane: N cze 22, 2008 9:20 pm 
Farmer z przyczepką

witam

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
zrobionego przez Tate101:
czytaj > Tata + 101 altów :D

ja bym lepiej nie napisał, mogę jedynie zasugerować większy lvl twinka, albo do sub albo totw, jeżeli chodzi o to drugie to oprócz niezłej frajdy bicia Aziego można tez zarobić, kiedyś dawali mi 10M za styga,
co do clustrów w moim setupie jest mały błąd którego już mi sie nie chciało poprawiać (sporo wysiłku) chodzi o body dev, w to miejsce lepiej dać HP, nie będzie to powalająca różnica ale jednak.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]